مواد و لوازم کاشت ناخن خوب چی بخرم؟

امروزه کمتر کسی پیدا میشود که به زیبایی و سلامت ناخن خود اهمیت ندهد و در پی ترندهای جدید کاشت ناخن نباشد. 2. انواع سوهان دستی: اهمیت ویژه ای در لوازم کاشت ناخن داشته و مخصوص فرم دهی به ناخن ها قبل از کاشت می باشند و همچنین در مرحله پس از سوهان برقی برای تعدیل و مسطح کردن سطح ناخن به کار می روند. همچنین به یاد داشته باشید که اگر احتمالا محل کار خود را بعدا جابجا کنید آیا این میز قابل حمل است و برای محل کار جدید هم به کارتان میاد یا نه . همچنین این پودر برای کاشت بیبی بومر و برای افرادی که به رنگ ناخن طبیعی علاقه دارند نیز به کار می رود. فور کارایی شبیه تیپ دارد و در زیر نوک ناخن نصب می شود. ناخن اکریلیک از یک مایع مونومر (محلول لیکوئید) مخلوط شده با یک پودر پلیمری ساخته میشود تا به شکل خمیری روی ناخن و نوک ناخن طبیعی شما چسبانده شود. مواد کاشت ناخن از ترکیب پودر کاشت و محلول لیکوئید به دست می آیند. این دستگاه ها در سه نوع یو وی، ال ای دی و یو وی- ال ای دی در بازار به فروش می رسد که در ادامه به طور مختصر آن ها را معرفی می کنیم.

برای کاشت با ژل نیازی به لیکوئید یا پودرهای دیگر نیست و این محصول پایه اصلی کاشت را تشکیل می دهد. در واقع این حوزه چند سالی است که به عرصه آرایشگری اضافه شده و در همین مدت کم طرفداران و علاقمندان بسیاری را پیدا کرده، اما برای انجام این حرفه، نیاز به یک سری ابزار خاصی بوده که به عنوان لوازم کاشت ناخن شناخته می شوند. اما باید توجه داشت که اسیدی بودن پرایمر برای پوست حساس به هیچ عنوان توصیه نمیشود. جالب است بدانید در مصر باستان تزیینات ناخن نشانهای از اشرافی بودن و جایگاه بالای اجتماعی بود. گروه اول: دستگاه سوهان برقی کاشت ناخن که معمولا ۲ نوع هستند یا شارژی که دارای باطری است گروه دوم بدون باطری که مستقیم به برق متصل میشوند. دور موتور دستگاه سوهان برقی، اصل بودن دستگاه و داشتن گارانتی از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید دستگاه سوهان برقی باید به آن دقت کنید. برای تمیز کردن دستگاه سوهان برقی فقط گرد و غبار روی دستگاه را با استفاده از یک پارچه و براش پاک کنید. علاوه بر استفاده از محلول ضدباکتری برای کاشت ناخن، استفاده از ضدقارچ نیز توصیه میشود.

حال با توجه به اینکه کاشت ناخن به یکی از حوزههای تخصصی آرایشگری تبدیل شده و خیلی از خانم ها به آن تمایل پیدا کرده اند، لذا بر میزان درخواست ها برای خرید لوازم کاشت ناخن عمده نیز روز به روز افزوده میشود. همانطور که گفته شد، کاشت ناخن به یکی از حوزه های مجزای آرایشگری تبدیل شده و افراد زیادی هستند که به این حرفه روی آورده و از این طریق، ناخن اشخاص دیگر را آرایش و دیزاین کرده و از این طریق به درآمدهایی دست پیدا می کنند. ضد قارچ محلول است بسیار رقیق که ما بعد از آماده کردن زمینه ناخن آن را به صدف ناخن می زنیم تا از بروز قارچ جلوگیری گردد. بافر یک نوع جلادهنده ناخن است. حتی اگر یک ناخن کار مبتدی هستید باید ابزار و لوازم خود را به صورت حرفه ای تهیه و استفاده کنید. از نوع کمرنگ برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی و رنگ تیره برای رنگ هلویی استفاده خواهد شد. برای کوتاه کردن ناخن های طبیعی حتما باید از ناخنگیرهای استاندارد استفاده نمود تا آسیبی به صدف ناخن وارد نشود.

این دستگاه با استفاده از باد گرم و سرد لاک ناخن را خشک می­کند. از روی ظاهر ناخن یک فرد میتوانستید جایگاه او را در اجتماع تشخیص دهید. اکستنشن ناخن ژل که به آن روکش ژل نیز میگویند، شامل استفاده از یک لایه ژل شفاف ضخیم بر روی ناخن طبیعی یا اکستنشن ناخن شما است. ۲-پودر سفید کاشت ناخن: برای کاشت فرنچ و بیبی بومر مورد استفاده قرار می گیرد. لیکوئید مانند استون اسید آن می پرد و بهتر است در ظرف های مخصوص ریخته شود تا در مصرف لیکوئید شما صرفه جویی شود. چرا که انجام این کار در خانه نیازمند مواد و لوازم خاص و البته مهارت و دقت است. همانطور که گفتیم این یک محلول حیاتی برای انجام این فرایند است. برای مثال یکی از این راهها، طراحی و کاشت ناخن است که این کار را ناخن کاران برای آنها انجام می دهند. یکی دیگر از مواد ضروری برای کاشت ناخن، پرایمر است که کار زیرسازی را انجام میدهد. به طور مثال پودر کاشت شفاف که در تناژ صورتی و سفید موجود است در ترکیب با لیکوئید، خمیری شفاف رنگ برای پوشش ناخن استفاده میشود.