معرفی وسایل مورد نیاز و ضروری برای کاشت ناخن

این خمیر با گذشت زمان سفت میشود و میتواند 3 تا 4 هفته دوام بیاورد. تاپ ژل یا تاپ کات که برخی به آن تاپ شاین هم میگویند، لایهای غلیظ است که در پایان کاشت بر روی آخرین لایه یعنی لاک ناخن قرار میگیرد تا دوام و ماندگاری لاک و همچنین مواد کاشت را بیشتر کند و از ترک خوردگی و پریدگی لاک جلوگیری کند. مانند روش کاشت ناخن با پودر، در کاشت ژل نیز در مرحله آخر برای دوام مواد و جلوگیری از آسیب لاک، از لایهای تاپ کات استفاده میشود. در صورتی که نمیدانید مواد کاشت ناخن چیست و یا چه لوازمی برای کاشت ناخن لازم است، ما در این مطلب به انواع کاشت ناخن پرداخته و لیست وسایل کاشت ناخن را برای شما قرار دادهایم تا شما عزیزان را با این مد محبوب بیشتر آشنا کنیم. سوهان دستی: روی سوهان عددی قرار گرفته که با بزرگتر شدن این عدد، سوهان از درجه زبری کمتری برخوردار خواهد بود و از آن برای فرم دادن به ناخن کاشته شده بهره میبرند. کاسه مانیکور یک نوع کاسه معمولا از جنس پلاستیک است که برای انجام کار مانیکور مورد استفاده قرار میگیرد.

اما برای این که به یک ناخن کار حرفهای تبدیل شوید لازم است بدانید که چه دستگاههایی برای انجام فرایند کاشت ناخن لازم بوده و دستگاههای موردنیاز برای تثبیت مواد کاشت ناخن چیست. این حرفه، روشی درامد زا برای خانم ها است که نیازمند لوازم مخصوص و مواد خاصی است. در واقع این حوزه چند سالی است که به عرصه آرایشگری اضافه شده و در همین مدت کم طرفداران و علاقمندان بسیاری را پیدا کرده، اما برای انجام این حرفه، نیاز به یک سری ابزار خاصی بوده که به عنوان لوازم کاشت ناخن شناخته می شوند. دستگاه یو وی: این دستگاه برای خشک کردن ژل استفاده می شود که مدت زمان لازم حدود ۲ دقیقه است. شما با شناخت کامل ابزارهای کاشت ناخن می توانید انتخاب مناسبی در نحوه انجام کار داشته باشید، از جای مناسب خرید کنید، به طور صحبح از وسایل کاشت ناخن خود استفاده کرده و به خوبی از آن ها نگهداری کنید تا برای مدت زمان طولانی برایتان کارایی داشته باشند. این کار کمک میکند تا هنگام گوشه گیری و سوهان زدن پوست اطراف ناخن آسیب نبیند. محلولهای الکلی اغلب در سالنهای ناخن هنگام استفاده از ژل لاکها و ژلهای سخت استفاده میشود. در این نوع روش کاشت نیز به ضد قارچ و تاپ کات همانند روش قبلی نیاز است؛ اما برای کاشت به وسیله ژل باید ژل اصلی کاشت و باندر ژل نیز تهیه شود.

اصلی ترین، پر هزینه ترین و مهم ترین قسمت از تهیه لوازم کاشت ناخن نیز مربوط به همین محصول است، چرا که این دستگاه از قیمت بالایی برخوردار بوده و انتخاب دستگاهی اشتیاه نه تنها منجر به تعویض و هزینه مجدد می شود حتی ممکن است به سلامت فرد نیز آسیب وارد کند. یکی از مهم ترین لوازم کاشت ناخن ضد قارچ کاشت ناخن است. برای استفاده در کار کاشت ناخن سعی کنید از فورمرهای مارک استفاده کنید تا کارتان زیبایی خوبی داشته باشد. کیفیت لیکوئید بسیار در کیفیت نهایی کار تاثیر می گذارد. یکی از لوازم کاشت ناخن که کیفیت آن در نتیجه نهایی بسیار تاثیر دارد، لیکوئید است. برای کاشت با ژل نیازی به لیکوئید یا پودرهای دیگر نیست و این محصول پایه اصلی کاشت را تشکیل می دهد. بعد از آن می توان به راحتی و بدون ایجاد درد، کوتیکول ها را عقب زد و مرتب نمود.

همچنین بوی این لیکوئید ها بسیار تند و آزار دهنده است. ازآنجاکه نمونههای تقلبی در بازار بسیار زیاد است، دقت کنید که حتماً مایعی شفاف و یاسی رنگ خریداری کنید. پس داشتن نور مناسب برای شما بسیار مهم است تا ببینید دقیقاً چه کاری انجام می دهید. روشنایی کم باعث میشود طراحی خوبی انجام ندهید و بعد از انکه مشتری به فضای باز و پر نور برود ایرادات کاشت شما بیشتر نمایان میشود . این روش برای تنظیم و عملکرد مؤثر نیاز به استفاده از نور LED یا UV دارد. 18- لیکوئید: برای ترکیب با پودر کاشت به کار می رود و از نظر سرعت خشک شدن سه درجه دارد. به این محصول تاپ کات، تاپ شاین، تاپ ژل و یا ژل آخر کار می گویند. در مورد سرسوهان ها هم باید گفت که از نوع کاغذی تا فویل الماس آن نیز می توانید خرید کنید. این دستگاه ها اولین دستگاه هایی بودند که برای خشک کردن ژل به بازار عرضه شدند. برای تمیز کردن دستگاه سوهان برقی فقط گرد و غبار روی دستگاه را با استفاده از یک پارچه و براش پاک کنید. همچنین باید نسبت به تمیز کردن این قلم ها پس از هر بار مواد گذاری اقدام کرده و به محض چسبیدن پودر اضافی بر روی آن، از قلم زاپاس استفاده نمود.