لوازم کاشت ناخن و 13 عضو اصلی از این وسایل تخصصی – آسان طب

لازم به ذکر است برخی از پرایمرهای غیراسیدی نیز کیفیت بالایی دارند و مشکلی در چسبندگی مواد به وجود نمیآورند. 3. قلم مواد گذاری کاشت ناخن: از دیگر لوازم کاشت ناخن که بدون وجود آنها تکنیک کاشت ناخن میسر نیست، قلم های سر تخت باریک و یا سر گرد و پهن سموری است که مواد گذاری حرفه ای کاشت ناخن را ممکن میسازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید وسایل برقی کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن یا مشاوره میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز از ساعت ۸ ای ۲۲ تماس حاصل فرماید. ارسال بعد از ثبت سفارش ۲۴ الی ۷۲ ساعت میباشد. در این گروه وسایلی برقی کاشت ناخن ماند فن زیر دست، چراغ میز کاشت ناخن میباشد. داشتن یک میز کار مناسب یکی از نیاز های مهم یک تکنیسین کاشت ناخن میباشد . 2- تیپ های مخصوص کاشت چیست؟ 4- نیپر یا گوشت گیر چیست؟ پس از مواد گذاری در کاشت ناخن و یا به محض آلوده شدن قلم با مواد اضافی کاشت و… مستر استایل به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های اینترنتی فروش لوازم کاشت ناخن با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به اصل تضمین اصلبودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاههای معتبر جهان، به بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش لوازم کاشت ناخن در ایران تبدیل شود.

انتخاب سوهان مناسب ناخن به شما کمک میکند تا نتایج شگفت انگیز یک مانیکور خوب را ببینید . روشنایی خوب میتواند شما را برای یک طراحی ناخن شگفت انگیز آماده کند . مواد پودری: که باید با لیکوئید مخصوص ترکیب شده تا آماده استفاده شوند. شما همچنین میتوانید قیمت مواد و لوازم کاشت ناخن دلخواه خود را مشخص کرده و سپس آن را به آسانی سفارش داده و با بهترین قیمت درب منزل تحویل بگیرید. کاشت ناخن نیز از این قاعده مستثنی نیست. نیازی نیست دستگاه و دسته دستگاه ضدعفونی شود و ضدعفونی سرسوهان ها کافی می باشد. سوهان ناخن باعث میشود که شما خیلی سریعتر کار خود را انجام دهید مخصوصا برای استفاده از ناخن مصنوعی، شما به سوهان برقی نیاز دارید تا سطح را برای یک کاشت حرفه ای اماده کنید در حالی که این عمل را شاید با سوهان دستی امکانپذیر نیست. این ماده حالتی شبیه به چسب داشته و وظیفه آن چسباندن مواد کاشت ناخن به صدف طبیعی ناخن هاست. این قلم مخصوص کاشت ناخن ژله ای و یا تکنیک وان بال در کاشت تخصصی ناخن می باشد که دارای برسی با طول یک یا دو سانت بوده و سر آن گرد می باشد، موهای این قلم از جنسی طبیعی بوده و پهنای آن توسط ناخن کار و بنا بر تشخیص او انتخاب خواهد شد.

پولیش نیز حالتی شبیه به اسفنج لاتکس داشته و به وسیله مالیدن این اسفنج بر روی ناخن های کاشته شده می توان درخششی قابل توجه را در سطح ناخن ها ایجاد نمود، همچنین در پروسه مانیکور و پدیکور نیز به منظور ایجاد درخشش بر روی ناخن های طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. 7. دستگاه سوهان برقی: دستگاه سوهان برقی دارای یک مته در نوک خود بوده و تعداد دورهای این مته در دقیقه و سرعت و قدرت آن، تعیین کننده کیفیت دستگاه می باشد، از سوهان برقی برای صیقل دادن به سطح ناخن کاشته شده استفاده می شود. یکی از فاکتورهایی که به زیبایی خانمها اضافه میکند، ناخنهای خوشفرم است. برای رسیدن به چنین مرحلهای، علاوه بر گذراندن دورههای آموزشی مربوطه زیر نظر مربیان حرفهای این رشته لازم است که سالها به عنوان دستیار تخصصی فعالیت کرده تا بتوانیم به مقام کارشناس زیبایی ناخن برسیم. سوهان ها به صاف شدن ناخن و ایجاد بستر مناسب ناخن کمک میکند و باعث میشود که ناخن های شما صاف و هموار و براق به نظر برسند . 4. بافر و پولیش: دو قطعه فشرده اسفنجی که کاربردی وسیع در مسطح کردن سطح ناخن دارند و برای براق و شفاف نشان دادن ناخن های کاشته شده مورد استفاده قرار می گیرند.

معروف ترین نوع این پودرها انواع پینگ یا صورتی می باشند و یا پودر سفید اکریلیک که در فرنچ دائمی ناخن کاربردی وسیع دارند. بعضی از این لوازم کاشت ناخن دارای انواع مختلف بوده و به فراخور موقعیت، می توانند کاربردی متفاوت داشته باشند. کاشت ناخن کاری حرفهای است که نیاز به لوازم مخصوصی دارد؛ اما لوازم کاشت ناخن چه اقلامی هستند؟ لوازم جانبی که برای کاشت ناخن به کار می روند، بسیار متنوع هستند. پودرهای کاشت ناخن بیشتر در رنگ های هلویی، صورتی، سفید و رنگ های شفاف به فروش میٰرسند. مراقب باشید به دستگاه ضربه وارد نشود. یکی دیگر از وسایل برقی مهم کاشت دستگاه های uv ناخن است که خود این گروه به ۳ دسته دستگاه های uv ، دستگاه لاک خشک کن led ، و دستگاه led uv ، تقسیم میشوند. میدانیم که برای استفاده حرفهای و تخصصی از لوازم کاشت ناخن باید با دانش تئوری لاین زیبایی ناخن آشنا بوده و به انواع روشهای تعریف شده در این لاین تسلطی تجربی داشته باشیم. سوهان ناخن به شما کمک میکند که ناخن هایتان را برای یک لاک زدن خوب اماده کنید . ما بعد از بافر زدن از آن استفاده می کنیم و این وسیله باعث می شود برق روی ناخن بیفتد و اگر نواقصی داشته باشد قابل دیدن با پولیش است که آن را اصلاح کنیم.