لوازم کاشت ناخن و 13 عضو اصلی از این وسایل تخصصی – آسان طب

به عقب زن ناخن، پوشر هم گفته میشود که یکی از ابزار مانیکور میباشد. اولین وسیلهای که برای کاشت ناخن به آن نیاز دارید ناخن گیر است، ناخن گیر میباشد. بطور کلی برای کاشت ناخن به ابزار مخصوص این کار نیاز دارید. عقب زن یکی دیگر از وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن است. در این مقاله وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن را با شما به اشتراک گذاشتیم و دانستیم دو نوع کاشت ناخن به صورت پودری و ژلی وجود دارد که هر کدام لوازم مخصوص به خود را دارند. علاوه بر این، ژل کاسه ای هم کاربرد مشابهی با ژل تیوپی دارد و تنها تفاوت آن در نوع موادگذاری است. کاسه مانیکور یک نوع کاسه معمولا از جنس پلاستیک است که برای انجام کار مانیکور مورد استفاده قرار میگیرد. آموزشگاه آرایشگری زنانه ما معمولا از نوع فلزی آن برای آموزش به هنرجویان در دوره های آموزشی حرفه ای کاشت و طراحی ناخن استفاده می کند. استفاده از متریال عالی باعث می شود کارتان تمیزتر و حرفه ای تر دیده شود و سبب بروز رضایت مشتری خواهد شد. روشنایی کم باعث میشود طراحی خوبی انجام ندهید و بعد از انکه مشتری به فضای باز و پر نور برود ایرادات کاشت شما بیشتر نمایان میشود .

این فروشگاه لوازم آرایشی همه ابزار مربوط به ناخن را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد و همچنین می توانید برای خرید لاک ناخن نیز که از تنوع بسیار بالایی برخوردارند به وبسایت ما مراجعه کنید. سوهان برقی یکی از مهمترین ابزارهای کاشت ناخن می باشد که برای انجام تمامی خدمات ناخن کاربرد دارد. این قابلیت کمک می کند دستگاه با نصف توان خود کار کند و حس سوختگی ایجاد نکند. 7. دستگاه سوهان برقی: دستگاه سوهان برقی دارای یک مته در نوک خود بوده و تعداد دورهای این مته در دقیقه و سرعت و قدرت آن، تعیین کننده کیفیت دستگاه می باشد، از سوهان برقی برای صیقل دادن به سطح ناخن کاشته شده استفاده می شود. از قرار دادن دسته سوهان برقی در محلول های ضدعفونی کننده و یا استفاده از این محلول ها بر روی دسته بپرهیزید، این کار به قسمت های داخلی دسته آسیب وارد می کند. یکی از تاثیر گذارین بخش ها بر زیبایی یک زن ناخن ها هستند. اگر شما یک ناخن کار حرفهای هستید حتما باید در ابزار کارتان ناخن گیر مخصوص دست و ناخن گیر مخصوص پا را داشته باشید.

در هنگام خرید به کیفیت چسب ناخن توجه نمایید زیرا اگر چسب شما از قدرت چسبندگی بالای برخوردار نباشد، تیپ به درستی به ناخن نمی چسبد و همین امر موجب هواگیری و ایجاد حباب زیر کاشت و در نتیجه بلند شدن آن می شود. برخی از ناخن کارهای غیرحرفه ای از لیکوئیدهای دندانپزشکی برای این کار استفاده می کنند؛ زیرا قیمت کمتری دارد. هم چنین بوی این لیکوئید ها بسیار تند و آزار دهنده است و برای کاشت ناخن مناسب نمی باشد.عمده تفاوت لیکوئید ها به غیر از کیفیت در سرعت خشک شدن می باشد. عمده تفاوت لیکوئید ها به غیر از کیفیت در سرعت خشک شدن می باشد. این پک ،لوازم کامل کاشت ناخن باگارانتی است که با خرید این پک نیازی به لوازم دیگری ندارید.تمام لوازم نو و از مارکهای معتبر و اصل هستند..لوازم فوق فن ۶۰ تومن جداگانه می باشد. سوهان دستی همان سوهان معمولی است که برای سوهان کشی و فرم دهی ناخن بکار میرود. سوهان دستی: سوهان دستی یا همان سوهان چوبی جهت سوهان کشی و فرم دهی ناخن استفاده شده و درجه زبری آن ها با یک عدد روی سوهان مشخص شده است، هرچقدر عدد روی سوهان کوچکتر باشد سوهان زبرتر است. هنگام خرید سوهان ناخن باید درجه زبری آن را که یک عدد است و روی سوهان نوشته شده، بررسی کنید و مطابق نیازتان شماره دلخواه را خریداری کنید.

این نکته را باید بدانید که هر چه شماره کمتر، سوهان زبرتر است. قلم موی کاشت دارای شماره بندی مختلف می باشد که از شماره سرتخت 6 و 8 و 10 برای موادگذاری پودری مناسب است و از قلم موهای سرگرد هم از شماره 5 تا 12 بسیار استفاده می گردد و در انواع کاشت و طراحی ناخن مناسب می باشد. این دستگاه ها با بهره گیری از لامپ های اس ام دی (لامپ های ترکیبی یو وی و ال ای دی) قادرند مواد ژل و لاک ژل را مانند دستگاه های ال ای دی بین 5 ثانیه تا 1 دقیقه خشک نمایند با این تفاوت که تمامی برند ها را خشک می نمایند. معمولا از استون به عنوان لاک پاک کن برای پاک کردن لاک ناخن استفاده می شود. قلمهای مخصوص کاشت پودری از کیفیت خوبی برخوردار بوده و از موی طبیعی سمور ساخته شدهاند. سوهان های مته ای شکل با کیفیت از سرامیک یا فلز ساخته میشوند. برای تهیه مواد و لوازم کاشت ناخن با کیفیت می توانید با بررسی ۳۶ نوع از بهترین و پرکاربردترین ها با ما همراه باشید. به این ترتیب که قبل از انجام مانیکور دستها برای مدتی باید در این کاسه همراه با مواد مخصوص (آبلیمو، سرکه یا قرص جوشان و آب گرم) قرار بگیرد تا پوست اطراف ناخن نرم شود.