لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن – کاج نیل

داشتن ناخن گیری که به طور خاص برای اصلاح ناخن های پا طراحی شده است، پدیکور را بسیار راحت تر می کند. محلولی است که بعد از مراحل کاشت ژل و طراحی از آن استفاده می شود. توان بالاتر باعث می شود ژل زودتر خشک شود و تعداد لامپ های بیشتر، پوشش بهتر بر روی کل ناخن ها دارد. توصیه می شود که یک لاک پاک کن با کیفیت انتخاب کنید که باعث خشک شدن پوست و آسیب به صدف ناخن نشود. قلم های کاشت ناخن بردو نوع هستند، قلم های کاشت پودر و کاشت ژل، قلم های کاشت پودر که از کیفیت خوبی ساخته شده باشند از موی طبیعی سمور هستند. تیپ ناخن سالن از کیفیت بالاتری نسبت به تیپ های دیگر برخوردار است. پودر سفید جهت کاشت فرنچ و کاشت بیبی بومر ناخن استفاده می گردد. اصولا پودرهای هلویی کاشت به دلیل تیره بودن نصبی که دارند مناسب برای کاور کردن ناخن های آسیب دیده می باشند، این پودر برای کاشت ناخن بیبی بومر نیز استفاده می گردد. کاشت ناخن با انواع پودرهای رنگی و خنثی در بازار قابل تهیه است. دستگاه یووی ساده و فن دار و تایمر دار در مدل های متفاوت موجود می باشد و حدودا تایم یووی در خشک کردن مواد ژل تا دو دقیقه می باشد.

عقب زن دو سر دارد که از یک سمت برای عقب زن پوست ها و از سر دیگر برای برداشتن کوتیکول ها و یا تمیز کردن زیر ناخن استفاده می شود. تاپ شاین باعث می شود استحکام و زیبایی کار دو چندان شود. صابون های مختلف دیگر ممکن است باعث خشکی پوست شود در حالی که صابون دست، ملایم است و به نرم شدن پوست، ناخن و بستر آن کمک می کند. آموزشگاه آرایشگری از این تیپ ها که به شکل های ساده و اشکال گوناگون است، برای اسکلت و پایه کار طراحی و کاشت ناخن استفاده می کنیم و به وسیله آنها شکل و قد کاشت را اجرا می کنیم. می توان در یک کاسه کوچک و گرد هم این کار را انجام داد، با این وجود کاسه های مخصوص مانیکور به صورتی طراحی شده است که دست داخل آن به گونه ای قرار می گیرد که ناخن ها به خوبی خیسانده می شود. قالب کاشت ناخن جنس پلاستیکی و انعطاف پذیری دارد و اگر به درستی استفاده شود می توان چندین بار از یک قالب استفاده کرد. برای کوتاه کردن ناخن های طبیعی حتما باید از ناخنگیرهای استاندارد استفاده نمود تا آسیبی به صدف ناخن وارد نشود.

رنگ های عمده موجود رنگ هلویی، رنگ صورتی (رنگ طبیعی ناخن)، رنگ سفید و رنگ شفاف می باشند. داشتن یک جفت ناخنگیر استاندارد برای کوتاه کردن ناخن طبیعی مشتریانی که کاشت اکریلیک و کاشت ژل روی ناخن های خود ندارند، بسیار ضروری می باشد. بنابراین تهیه یک مرطوب کننده مرغوب لازم است، به خصوص برای مشتریانی که پوست خشک و حساس دارند. نگهداری وسایل ناخن در یک کیف ابزار نه تنها به شما کمک می کند تا منظم باشید، بلکه یافتن ابزاری که به دنبال آن می گردید را هم آسان تر می کند. همچنین با تمیز کردن سطح ناخن از هر گونه آلودگی، باعث بهتر چسبیدن تیپ به صدف ناخن می شود. دستگاه های لاک خشک کن و پنکه با ایجاد جریان باد باعث خشک شدن سریع تر لاک می شوند. یو وی ها در حالت عادی در زمانی حدود 2 دقیقه ژل را خشک می نمایند. به این محصول تاپ کات، تاپ شاین، تاپ ژل و یا ژل آخر کار می گویند. ضد قارچ یا ضد عفونی کننده ناخن جهت جلوگیری از ایجاد قارچ زیر ناخن کاشت شده استفاده می گردد. به همین دلیل توصیه می شود که یک کیف ابزار مناسب برای نگهداری و سازماندهی کلیه لوازم ناخن خود تهیه نمایید.

برای تمیز کردن دستگاه سوهان برقی فقط گرد و غبار روی دستگاه را با استفاده از یک پارچه و براش پاک کنید. در این مطلب برخی از ابزارهای کاشت ناخن که جزو ابتدایی ترین و مهمترین ابزارها هستند معرفی شدند و نکات کلیدی در مورد هر یک که به انتخاب و خرید صحیح شما کمک شایانی کند، بیان شد. در این مطلب سعی می کنیم شما را با اصلی ترین محصولات کاشت ناخن آشنا نماییم. در مطلب بعدی به معرفی دیگر ابزارها و وسایل کاشت ناخن می پردازیم. ناخن کاران نباید از ناخن گیرهای قدیمی یا کند شده برای خدمات ناخن خود استفاده کنند. البته تاپ کات هایی در بازار وجود دارند که می توان از آن ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش ناخن و یا حتی لاک معمولی نیز استفاده کرد، مانند برندهای مولتی ژل و ترونی. داخل این دستگاه ها لامپ های یو وی قرار دارد که توسط اشعه یو وی هر نوع ژل را خشک می کنند. عقب زدن و چیدن کوتیکول ها موجب سفت و خشک شدن آنها می شود.