لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن – کاج نیل

وقتی موضوع صحبت درباره عوارض کاشت ناخن باشد، احتمالا شما از داشتن عوارض این کار خیلی هم متعجب نخواهید شد. این نوع کاشت زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان بر احتیاج به سوهان کشی دارد ، این کاشت برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود. حتی افرادی که وقت و حوصله کافی برای هر بار لاک زدن و طراحی ناخن هایشان ندارند کاشت ناخن را ترجیح می دهند. یکی از قسمت های پر طرفدار مانیکور و پدیکور که قبل از کاشت انجام می گیرد، ماساژ دست و پا با مرطوب کننده است که باعث رسیدن رطوبت کافی به پوست و نرم شدن آن می شود. مهمترین نکتهای که بهتر است قبل از اجرای پدیکور (کاشت ناخن پا) و یا کاور ناخن، نگین ناخن و همچنین کاشت ناخن، آن را در نظر داشته باشید، انتخاب یک ناخن کار حرفه ای میباشد.

توان و قدرت این محصولات برقی کاشت ناخن بین ۱۲ الی ۲۰۰ وات میباشند که بهترین قدرت هم ۷۲ وات است. بر روی فرمر خطوطی وجود دارد که با استفاده از آن می توان قد ناخن ها را در حین موادگذاری یکسان کرد. حال با توجه به اینکه کاشت ناخن به یکی از حوزههای تخصصی آرایشگری تبدیل شده و خیلی از خانم ها به آن تمایل پیدا کرده اند، لذا بر میزان درخواست ها برای خرید لوازم کاشت ناخن عمده نیز روز به روز افزوده میشود. از این روغن برای حفظ رطوبت و تقویت پوست اطراف ناخن استفاده میشود. در خرید لوازم کاشت ناخن باید موادی را برای کاشت تهیه کنید که مرغوب باشند و به دست مشتری آسیبی نرسانند. در کاشت به روش قاب ناحیه اطراف ناخن تحریک و اتصال بافت دور ناخن با بخش اصلی سست می شود بنابراین فضای ایجاد شده اجازه ورود هر گونه باکتری و قارچی را خواهد داد و برخی از افراد به همین علت دچار نوعی از بیماری ناخن با نام پارونیشیای می شوند.

یک مجموعه لوازم مانیکور با کیفیت بالا برای هرکسی که ناخن کار میکند لازم است از جمله لوازم کوتیکول ، قیچی ناخن ، پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن ، نیپر برای گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) . استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می گردد و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد.البته تاپ کات هایی در بازار وجود دارند که می توان از آن ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش ناخن و یا حتی لاک معمولی نیز استفاده کرد، مانند برند های مولتی ژل و ترونی. در هنگام خرید به کیفیت چسب ناخن توجه نمایید زیرا اگر چسب شما از قدرت چسبندگی بالای برخوردار نباشد، تیپ به درستی به ناخن نمی چسبد و همین امر موجب هواگیری و ایجاد حباب زیر کاشت و در نتیجه بلند شدن آن می شود. چرا که در این صورت این فرد میتواند با رعایت استانداردهای بهداشتی در حین انجام این عمل و توجه داشتن به درمان عفونت پا و هرگونه بیماری قارچی پوستی قبل از کاشت ناخن پا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد.

این روش به دلیل سوهان کشیها و یک شکل کردنها زمانبر بوده و بیش از یک ساعت و نیم هم ممکن است در هر بار ترمیم کردن از شما زمان بگیرد. اصلی ترین، پر هزینه ترین و مهم ترین قسمت از تهیه لوازم کاشت ناخن نیز مربوط به همین محصول است، چرا که این دستگاه از قیمت بالایی برخوردار بوده و انتخاب دستگاهی اشتیاه نه تنها منجر به تعویض و هزینه مجدد می شود حتی ممکن است به سلامت فرد نیز آسیب وارد کند. اصلی ترین، پر هزینه ترین و مهم ترین قسمت از تهیه لوازم کاشت ناخن نیز مربوط به همین محصول می باشد، چرا که این دستگاه از قیمت بالایی برخوردار بوده و انتخاب دستگاهی اشتباه نه تنها منجر به تعویض و هزینه مجدد می گردد حتی ممکن است به سلامت فرد نیز آسیب وارد نماید. پدیکور روسی: محبوبترین پدیکور (کاشت ناخن پا) همان پدیکور روسی است که در ابتدا طراوت، سلامت و شادابی پا در نظر گرفته میشود و در نهایت ناخن کار با سوهان زدن و لاک زدن پا یک حالت زیبایی را به پا میدهد.