لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن – کاج نیل

لیکوئید مانند استون اسید آن می پرد و بهتر است در ظرف های مخصوص ریخته شود تا در مصرف لیکوئید شما صرفه جویی شود. هر چقدر اسید پرایمر ناخن بیشتر باشد مقدار سوزش دست بیشتر می گردد و میزان چسبندگی محصول بالا می رود. همچنین با تمیز کردن سطح ناخن از هر گونه آلودگی، باعث بهتر چسبیدن تیپ به صدف ناخن می شود. استفاده می شود، همچنین این پودر برای کاور کردن روی کاشت بیبی بومر و افرادی که به رنگ ناخن بی رنگ علاقه دارند مناسب است. پولیش هم وسیله ای است که سطح پلاستیکی دارد. این وسیله زمانی استفاده می شود که کارمان را اجرا نکردیم و مواد تراشی را هم انجام می دهیم ولی سطح ناخن زیر می باشد. وسیله ای است به شکل انبر که در کار کاشت ناخن به پهلوی صدف ناخن تا امتداد نوک ناخن نصب می شود تا فرم جمع شدن را بعد از موادگذاری به کارمان بدهیم تا پهن نشود. در دو مدل مختلف در بازار موجود می باشد که یک مدل آن تیپ درونش نصب می شود و دیگری فورمر زیر آن قرار می گیرد. نکته ای که در خرید نیپر باید به آن دقت کرد لبه های نیپر است.

این نوع از فرمر به صورت رولی در بازار عرضه می شود و برای یکبار استفاده می شود. حلال آب هستند و می توانید از آنها برای طراحی ناخن استفاده نمایید. آموزشگاه آرایشگری از این تیپ ها که به شکل های ساده و اشکال گوناگون است، برای اسکلت و پایه کار طراحی و کاشت ناخن استفاده می کنیم و به وسیله آنها شکل و قد کاشت را اجرا می کنیم. ممکن است برخی از ژل ها درون دستگاه احساس داغ شدن و یا سوختگی در ناخن مشتری ایجاد کنند این حس معمولا برای مشتری هایی که صدف ناخن نازک دارند ایجاد می شود. نیپر ها سایز های مختلف دارند که انتخاب سایز کاملا به ناخنکار بستگی دارد که با کدام سایز راحت تر کار مب کند. 16- قلم موی کاشت ناخن و طراحی نگین: از وسایل کاشت ناخن که برای طراحی های مختلف و با جزئیات است و مدل های مختلفی دارد که هر کدام کارایی خاصی دارند. زمان خشک شدن ژل در این دستگاه ها کوتاه تر است و حدود ۶۰ ثانیه زمان برای هر لایه از ژل نیاز دارد. عمر لامپ های LED بیشتر از لامپ های UV می باشد و عمری حدود ۵۰۰۰۰ ساعت دارند. عمر لامپ های یو وی حدود ۵۰۰۰ ساعت است که بسیار کم است و دستگاه برای کار یک ناخن کار خیلی زود از کار میفتد و نیاز به تعویض لامپ پیدا می کند.

دستگاه هایی که دور موتورشان 35 تا 36 هزار دور در دقیقه است و به اسامی گوناگونی در بازار موجود است مناسب هستند. دور موتور دستگاه سوهان برقی، اصل بودن دستگاه و داشتن گارانتی از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید دستگاه سوهان برقی باید به آن دقت کنید. عقب زن دو سر دارد که از یک سمت برای عقب زن پوست ها و از سر دیگر برای برداشتن کوتیکول ها و یا تمیز کردن زیر ناخن استفاده می شود. در مطلب بعدی به معرفی دیگر ابزارها و وسایل کاشت ناخن می پردازیم. البته ارزان تر از این دستگاه ها هم در بازار موجود است ولی اگر به دنبال دستگاه بادوام هستید نوع خوب آن را خریداری کنید. با قرار گرفتن دست مشتری روی این بالش، لرزش دست از بین می رود و کار طراحی نیز آسان تر می شود. یکی از قسمت های پر طرفدار مانیکور و پدیکور که قبل از کاشت انجام می گیرد، ماساژ دست و پا با مرطوب کننده است که باعث رسیدن رطوبت کافی به پوست و نرم شدن آن می شود. دستگاه ال ای دی که همان کارایی را دارد در خشک کردن مواد ژل تایم کمتری می برد. برای تعمیر دستگاه را نزد تعمیرکار آموزش دیده ببرید و از باز کردن دستگاه بپرهیزید.

از نیپری که برای مانیکور استفاده می کنید برای جدا کردن نگین از سطح ناخن استفاده نکنید. ظرفی است در دار که در آن ماندگاری لیکوئید زیاد است. دستگاه یووی ساده و فن دار و تایمر دار در مدل های متفاوت موجود می باشد و حدودا تایم یووی در خشک کردن مواد ژل تا دو دقیقه می باشد. پرایمر محلولی با خاصیت چسبندگی می باشد، این محلول جهت ایجاد چسبندگی بین ناخن و مواد می گردد. لازم به ذکر است تمامی مواد با رعایت بهداشت و استریل شده برای هنرجویانی که می خواهند ناخن کار بین امللی بشوند، به صورت رایگان حین آموزش قابل استفاده است. 15- نوار طراحی: چسب های نواری هستند که به کمک آن ها می توان شکل های هندسی طراحی کرد و یا بین رنگ های مختلف فاصله انداخت. بر روی فرمر خطوطی وجود دارد که با استفاده از آن می توان قد ناخن ها را در حین موادگذاری یکسان کرد. فینکرها، انگشت های مصنوعی هستند که برای تمرین کاشت ناخن از آنها استفاده می شود. هردو کارایی تمرین کاشت ناخن را دارند. سعی کنید سرسوهانی بگیرید که چندین سال کارایی داشته باشد و در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس از بهترین نوع آن برای تمرین هنرجویان استفاده می شود.