لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن – کاج نیل

هر چقدر اسید پرایمر ناخن بیشتر باشد مقدار سوزش دست بیشتر می شود و میزان چسبندگی محصول بالا می رود. هر چقدر اسید پرایمر ناخن بیشتر باشد مقدار سوزش دست بیشتر می گردد و میزان چسبندگی محصول بالا می رود. پرایمر ها ۳ مدل دارند: اسیدی، اسید متوسط و غیر اسیدی. پرایمر ها به طور کلی دارای ۳ نوع اسیدی، اسید متوسط و غیر اسیدی هستند. شما علاوه بر سوهان ناخن دستی ، سوهان ناخن برقی هم در سالن خود داشته باشید که یکی از ملزومات مهم یک ناخن کار است که بدون آن کاشت ناخن غیر ممکن است. یکی دیگر از وسایل برقی مهم کاشت دستگاه های uv ناخن است که خود این گروه به ۳ دسته دستگاه های uv ، دستگاه لاک خشک کن led ، و دستگاه led uv ، تقسیم میشوند. با عقب زدن کوتیکول، بستر ناخن بزرگ تر شده و لاک ناخن زیبایی بیشتری به خود خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که ماندگاری قلم بسیار به نحوه نگهداری آن وابسته است و روش های خاص خود را دارد که می توانید در مطلب روش نگهداری قلم مطالعه نمایید.( برای آشنایی با انواع قلم کاشت ناخن روی لینک آبی کلیک نمایید). نحوه سوهان کشیدن ناخن از اهمیت بالایی برخوردار است پس حواستان را هنگام انجام این کار جمع کنید. فن زیر دست: فن زیر دست با قرار گرفتن زیر دست مشتری برای جمع آوری خرده پودر موادهایی که در هنگام کار روی هوا پخش می شوند استفاده می شود، به این صورت که با مکش ذرات معلق را در کیسه ای جمع می کند. در واقع از نیپر برای گرفتن پوستهای اضافه دور ناخن استفاده میشود. قیچی های کوچک روسی یکی دیگر از ابزارهای کاشت ناخن بوده که کارایی نظیر نیپر دارند و در مانیکور برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شوند. یکی از ابزارهای کاشت ناخن نیپر است که برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شود. این پودر برای تولید مواد ناخن است.پودر کاشت ترکیبی از پودر و محلول لیکوئید می باشد که رنگ های مختلفی دارد.

این دستگاه ها با بهره گیری از لامپ های اس ام دی (لامپ های ترکیبی یو وی و ال ای دی) قادرند مواد ژل و لاک ژل را مانند دستگاه های ال ای دی بین ۵ ثانیه تا ۱ دقیقه خشک کنند با این تفاوت که تمامی برند ها را خشک می کننئ. میباشد. کوتیکول ریموور هم یک روغن است که پوستهای زائد اطراف ناخن را نرم میکند تا راحتتر جدا شوند. روغن کوتیکول یک نوع روغن است که برای سلامتی ناخن بسیار موثر خواهد بود. با کشیدن بافر روی ناخنها، آنها براق شده و نتیجه نهایی بافر روی ناخن دقیقا مشابه برق ناخن خواهد بود. استفاده از تاپ کات، استحکام و زیبایی کار نهایی را بیشتر می کند. استفاده می شود، همچنین این پودر برای کاور کردن روی کاشت بیبی بومر و افرادی که به رنگ ناخن بی رنگ علاقه دارند مناسب است. برای افرادی که تازه شروع به کار کرده اند، لیکوئید های دیر خشک توصیه می شود. اگر به دست خانم های اطرافتان دقت کنید متوجه می شوید که تعداد زیادی از آن ها کاشت ناخن انجام داده اند.

ژل سخت اگرچه افراد زیادی این را نمی دانند ، اما ژل های سخت حاوی مواد پایه اکریلیک هستند. تنها ایرادی که این دستگاه ها دارند این است که تمامی برند های ژل و لاک ژل را خشک نمی کنند. قلمهای مخصوص کاشت ژل از موی مصنوعی بدست میآیند. این حرفه، روشی درامد زا برای خانم ها است که نیازمند لوازم مخصوص و مواد خاصی است. 4. بافر و پولیش: دو قطعه فشرده اسفنجی که کاربردی وسیع در مسطح کردن سطح ناخن دارند و برای براق و شفاف نشان دادن ناخن های کاشته شده مورد استفاده قرار می گیرند. پولیش نیز حالتی شبیه به اسفنج لاتکس داشته و به وسیله مالیدن این اسفنج بر روی ناخن های کاشته شده می توان درخششی قابل توجه را در سطح ناخن ها ایجاد نمود، همچنین در پروسه مانیکور و پدیکور نیز به منظور ایجاد درخشش بر روی ناخن های طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.