لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن – کاج نیل

دستگاه LED: دستگاه های ال ای دی با استفاده از لامپ های LED برخی از انواع لاک ژل و کاشت ژل را خشک می کنند. این ابزار با برندهای چینی و کره ای و سایر کشورها در بازار عرضه شده است و تنوع بالایی دارد. برای جلوگیری از این اتفاق و همچنین سهولت استفاده از آن، داشتن یک ظرف مناسب و مخصوص برای لیکوئید توصیه می شود. استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می گردد و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد. وسیله ای است که با آن می توانید خط لبخند را در کار کاشت یا پودر ایجاد کنید و کسانی که ایجاد خط لبخند برایشان سخت است با این وسیله به راحتی می توانند آن را ایجاد کنند. دیر خشک شدن لیکوئید باعث ایجاد فرصت بیشتر برای فرم دهی ناخن شده و زود خشک شدن آن باعث بالا رفتن سرعت کار می شود. این اقلام پیش از شروع کاشت و در حین آن برای تمیزکردن ناخن ها، فرم دهی به ناخن و گذاشتن مواد کاشت روی ناخن های مشتری به کار می روند.

این فرمرها به راحتی قابل ضدعفونی کردن نیستند و استفاده از آنها بهداشتی نیست، از طرفی بعد از چند بار استفاده فرم خود را از دست می دهند. روغن کوتیکول را در پایان کار روی پوست اطراف ناخن بزنید و با دست ماساژ دهید تا جذب شود. در واقع کاشت حرفه ای با این ابزارها امکان پذیر خواهد شد. این دستگاه به زمانی بین 5 ثانیه الی 1 دقیقه زمان جهت خشک کردن مواد نیاز دارد. از زمان های قدیم افراد زیادی به دنبال طبیعی دیده شدن ناخنهای خود بودند و به فرنچ علاقه زیادی داشتند. اگر مشتاق هستید با این لوازم آرایش ناخن و کارایی شان آشنا شوید مقاله امروز تانیرو را تا انتها دنبال کنید. تمامی این اقلام با کیفیت های مختلف و برندهای گوناگونی در بازار به فروش می رسند. بافر از جنس اسفنج می باشند به همین دلیل از سوهان دستی نرم تر است و دارای درجه زبری و نرمی متفاوتی می باشد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. استفاده از محصولهای اسیدی باعث میشود که هوا زیر مواد کاشت نرود و از ایجاد قارچهای احتمالی نیز جلوگیری شود. در هنگام خرید به کیفیت چسب ناخن توجه نمایید زیرا اگر چسب شما از قدرت چسبندگی بالای برخوردار نباشد، تیپ به درستی به ناخن نمی چسبد و همین امر موجب هواگیری و ایجاد حباب زیر کاشت و در نتیجه بلند شدن آن می شود.

فن لاک خشک کن مانند پنکه به خشک شدن سریع تر لاک کمک می کنند. فرمر های کاغذی دارای شکل های مختلف و اندازه استاندارد هستند و به راحتی می توان ار آنها استفاده کرد. برای آرایش ناخن ها کارهای متفاوتی می توان انجام داد که یکی از آن ها کاشت ناخن است. این دستگاه ها با توان ۶ وات تا ۷۲ و با تعداد لامپ ۶ عدد تا ۳۶ عدد در بازار موجود می باشند. باندر مانند پرایمر در کاشت پودر عمل می نماید با این تفاوت که چسبندگی بیشتر ایجاد می نماید و برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV-LED قرار بگیرد. از این محصول اغلب برای استحکام بیشتر و ایجاد لایه درخشان روی ناخن استفاده می شود. 1- دستگاه پدیکور مانیکور یا سوهان برقی: این وسیله دارای سری سوهان های مختلف با شکل و سایزهای متفاوت است که برای سوهان کشی ناخن به طریق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در عرض چند ثانیه طراحی را انجام می دهد.

پیش از ورود به هر حرفهای ابتدا باید لوازم اولیه آن را در اختیار داشته باشیم. ضد قارچ محلول است بسیار رقیق که ما بعد از آماده کردن زمینه ناخن آن را به صدف ناخن می زنیم تا از بروز قارچ جلوگیری گردد. پرایمر های اسیدی برای پوست های حساس توصیه نمی گردند چرا که سوزش زیاد باعث آزار مشتری می شود. در خرید لوازم کاشت ناخن باید موادی را برای کاشت تهیه کنید که مرغوب باشند و به دست مشتری آسیبی نرسانند. یکی از لوازم کاشت ناخن کاربردی فن زیر دست است. برای انجام کاشت ناخن مثل هر کار دیگری به یک سری لوازم نیاز است. یکی از تاثیر گذارین بخش ها بر زیبایی یک زن ناخن ها هستند. 3- عقب برنده دور ناخن: به این وسیله پوشر یا عقب زن نیز می گویند و برای کنار زدن و عقب بردن گوشت و پوست دور ناخن و کوتیکول به کار می رود. برخی از ناخن کارهای غیرحرفه ای از لیکوئیدهای دندانپزشکی برای این کار استفاده می کنند؛ زیرا قیمت کمتری دارد. لوازم کاشت ناخن تنوع بالایی دارند؛ شما برای انجام کاشت حرفه ای به تمامی این اقلام نیاز دارید.