لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن – کاج نیل

باندر مانند پرایمر در کاشت پودر عمل می نماید با این تفاوت که چسبندگی بیشتر ایجاد می نماید و برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV-LED قرار بگیرد. پدیکور لوکس: این مدل جزو قویترین پدیکور ناخن است که با اجرای خدماتی مانند ماساژ، موم گرم، آبرسانی ناخن، سوهان کشیدن و لاک زدن ناخن انجام میگیرد. پدیکور سنگی: این روش از کاشت ناخن پا جهت رفع خستگی پا انجام میشود و معمولاً بعد از اجرای یکی از تکنیکهای پدیکور ناخن به صورت ماساژ پا و انگشتان پا توسط سنگهای داغ و مخصوص صورت میگیرد. می توان در یک کاسه کوچک و گرد هم این کار را انجام داد، با این وجود کاسه های مخصوص مانیکور به صورتی طراحی شده است که دست داخل آن به گونه ای قرار می گیرد که ناخن ها به خوبی خیسانده می شود. جهت ایجاد خط و خش روی سطح ناخن قبل از کاشت و صاف و صیقلی کردن و از بین بردن خطوط روی کاشت مورد استفاده قرار می گیرد. زمان خشک کردن بسته به قدرت دستگاه بین 5 ثانیه تا 1 دقیقه عمل می کنند.

این دستگاه ها با بهره گیری از لامپ های اس ام دی (لامپ های ترکیبی یو وی و ال ای دی) قادرند مواد ژل و لاک ژل را مانند دستگاه های ال ای دی بین 5 ثانیه تا 1 دقیقه خشک نمایند با این تفاوت که تمامی برند ها را خشک می نمایند. در این روش بعد از این که از ضد قارچ استفاده شد و مراحل کاشت پودری و سوهان کشی انجام شد یک لایه ژل روی ناخن کشیده میشود و سپس ناخن داخل دستگاه یووی قرار داده شده تا خشک شود. فن زیر دست با قرار گرفتن زیر دست مشتری برای جمع آوری خرده پودر مواد هایی که در هنگاه کار روی هوا پخش می شوند استفاده می شود، به این صورت که با مکش ذرات معلق را در کیسه ای جمع می کند. بنابراین کاشت ناخن همیشه مورد توجه افراد خانم ها قرار گرفته است .شما هم میتوانید برای کسب درآمد از کاشت ناخن به مرکز آموزش ما در پیروزی مراجعه نمایید و کاشت ناخن را از مبتدی تا حرفه ای آموزش ببینید . می توانید تیپ های ناخن را از هر فروشگاه لوازم کاشت ناخنی تهیه نمایید ولی باید دقت داشته باشید که همه آنها کیفیت یکسانی ندارند.

برای چسباندن تیپ روی ناخن ها از چسب ناخن استفاده می شود. با استفاده از انواع سوهان می توانید ناخن های اکریلیک، ژل و ناخن طبیعی را صاف و یکدست کنید و شکل دهید.(برای آشنایی با انواع سوهان ناخن در مطلبی جداگانه روی لینک آبی کلیک نمایید). 🔸️تینر (محلول رقیق کننده) لاک ژل این مشکل را برطرف کرده و بدون اینکه باعث کاهش کیفیت لاک ژل شود، عمر استفاده از آن را افزایش میدهد، این محصول به دلیل نداشتن استون از خشکی ناخنها نیز جلوگیری میکند. دستگاه های لاک خشک کن و پنکه با ایجاد جریان باد باعث خشک شدن سریع تر لاک می شوند. در کاشت به روش قاب ناحیه اطراف ناخن تحریک و اتصال بافت دور ناخن با بخش اصلی سست می شود بنابراین فضای ایجاد شده اجازه ورود هر گونه باکتری و قارچی را خواهد داد و برخی از افراد به همین علت دچار نوعی از بیماری ناخن با نام پارونیشیای می شوند. او با فویل آلومینیومی و مواد گذاری روی آن طرحی خاص و زیبا ایجاد کرد.

با توجه به روشی که اجرا می شود (تیپ گذاری یا استفاده از فرمر) دارای معایب آن روش نیز می باشد. در نظر داشته باشید برای کاشت ناخن با ژل به ندرت از تیپ گذاری استفاده می شود و بیشتر به کمک فرمر قد ناخن بلند می شود. تیپ اگر خیلی بلند باشد حالت طبیعی ناخن از دست میرود چرا که زیبایی هر چیز در طبیعی بودن آن است و اگر ناخنها غیرطبیعی باشد موجب کاهش زیبایی آنها میشود مرحله بعد سوهان کشی است که با استفاده از سوهان چوبی سطح ناهمواری که روی تیپ بوجود آمده است را اصلاح میکنیم. 13- مایع شست و شو قلم موی کاشت ناخن: پاک کننده مخصوص قلم موها از هر گونه پودر یا ژل است و از سفت شدن مواد روی آن ها و خراب شدنشان جلوگیری می کند. قلم های ژل نیز از موی مصنوعی ساخته می شوند. وقتی موضوع صحبت درباره عوارض کاشت ناخن باشد، احتمالا شما از داشتن عوارض این کار خیلی هم متعجب نخواهید شد. این نوع کاشت زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان بر احتیاج به سوهان کشی دارد ، این کاشت برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود.