فروشگاه لوازم کاشت ناخن – روناک نیل

استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می گردد و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد. استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می شود و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد. استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می گردد و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد.البته تاپ کات هایی در بازار وجود دارند که می توان از آن ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش ناخن و یا حتی لاک معمولی نیز استفاده کرد، مانند برند های مولتی ژل و ترونی.

سوهان برقی ها در بازار تنوع بسیار زیادی دارند و برند های حاضر در بازار عمدتا ساخت کشور چین و یا کره هستند. کاشت ناخن در میان بانوان طرفداران زیادی را به خود جلب کرده. بافر: سطح ناخن را صاف نموده و آن را آماده برای کاشت خواهد گرداند. نوع دیگر پودر کاور یا همان پوشاننده است که در ترکیب با لیکوئید مادهای غلیظ بر سطح ناخن ایجاد میکند که از پوشش بالایی برخوردار بوده و لایه ی زیرین قابل مشاهده نمیباشد. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس به بررسی این لوازم می پردازد تا هنرجویان عزیز با نام ابزار و نوع کار آن آشنا شوند. در واقع این حوزه چند سالی است که به عرصه آرایشگری اضافه شده و در همین مدت کم طرفداران و علاقمندان بسیاری را پیدا کرده، اما برای انجام این حرفه، نیاز به یک سری ابزار خاصی بوده که به عنوان لوازم کاشت ناخن شناخته می شوند. حال با توجه به اینکه کاشت ناخن به یکی از حوزههای تخصصی آرایشگری تبدیل شده و خیلی از خانم ها به آن تمایل پیدا کرده اند، لذا بر میزان درخواست ها برای خرید لوازم کاشت ناخن عمده نیز روز به روز افزوده میشود.

نیپر تقریبا مانند قیچی عمل میکند اما از قیچی خیلی کوچک تر است و برای جدا کردن کوتیکولهایی که عقب زدهاید، مورد استفاده قرار میگیرد. این ماده به عنوان چسب عمل میکند و موادکاشت ناخن را به سطح ناخن میچسباند. استفاده از فرمر در این کار راحت تر است و به عنوان تکیه گاه عمل می کند. این قلم مخصوص کاشت ناخن ژله ای و یا تکنیک وان بال در کاشت تخصصی ناخن می باشد که دارای برسی با طول یک یا دو سانت بوده و سر آن گرد می باشد، موهای این قلم از جنسی طبیعی بوده و پهنای آن توسط ناخن کار و بنا بر تشخیص او انتخاب خواهد شد. با سوهان دستی کنارههای ناخن را جمع کرده و ناخنی زیبا، طبیعی و باریک خلق میکنیم. یک دستگاه کوچک با ابعاد و طرح های مختلف بوده اما معمولا دارای 2 یا 4 چراغ UV می باشد، این چراغ ها می توانند در مدت زمانی بین 120 تا 180 ثانیه مواد ژله ای کاشت ناخن و یا لاک جلیش ( ژلیش ) را خشک و فیکس نمایند. زمانی که دستگاه روشن است از تعویض سرسوهان بپرهیزید.

برای اتصال دستگاه به برق حتما از محافظ استفاده کنید. تاپ کات یا تاپ شاین: تاپ کات جهت ایجاد یک لایه محافظ بی رنگ و درخشنده استفاده می شود. از نوع کمرنگ برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی و رنگ تیره برای رنگ هلویی استفاده خواهد شد. فلم کاشت: از دو نوع تشکیل یافته که قلم کاشت پودر و قلم کاشت ژل از جملهی آنها می باشند که قلم های کاشت پودر مرغوب، معمولاً از موی طبیعی سمور حاصل گشته و قلم کاشت ژل هم متشکل از موی مصنوعی است. کاربرد پودر صورتی کاشت ناخن: پودرهای صورتی عمدتا در دو رنگ صورتی تیره و کمرنگ هستند، صورتی های کمرنگ همان رنگ طبیعی ناخن را داشته و برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی استفاده می شوند. ناخن اکریلیک از یک مایع مونومر (محلول لیکوئید) مخلوط شده با یک پودر پلیمری ساخته میشود تا به شکل خمیری روی ناخن و نوک ناخن طبیعی شما چسبانده شود.