علت دیر شارژ شدن گوشی و راه های برای رفع این مشکل

ممکن است شما تصمیم بگیرید مشتریان خود را از طریق مذاکره با فروشندگان موبایل و بستن قرارداد با آنها جذب کنید. در ابتدا قطعات برد تبلت را به شما معرفی می کنیم و روش عیب یابی و تست هرکدام را از طریق کار عملی با ابزار توضیح می دهیم. در انتهای این دوره هنرجو قادر است قطعات معیوب گوشی های آیفون را شناسایی کرده و سریعا آنرا خارج کرده و قطعه ی جدید را جایگزین کند. مسدود یا بسته شدن پورت یو اس بی نیز می تواند شارژ گوشی را با کاهش مواجه کند. به تدریج و با گذشت زمان به دلایلی مانند قرار گرفتن گوشی در جیب، کیف یا محیط با پرز و گرد و خاک همراه شده که ممکن است پورت یو اس بی را مسدود نماید. فرسوده شدن باتری نیز می توانند یک دلیل برای دیر شارژ شدن تلفن همراه باشد. به دلیل استفاده بسیار از موبایل در سالهای اخیر شاهد افزایش آمار خرابی در موبایل هستیم.

به طور معمول کاربر بعد از مدتی استفاده از یک کابل شارژ به آن عادت کرده و متوجه کاهش سرعت انتقال جریان نمی شود. ببینید این موضوع بستگی به محل تعمیرگاه و شهری که کارآموزان در آن کار خود را راه اندازی میکنند دارد برای مثال درآمد در کلان شهری مانند تهران به طبع خیلی بالاتر از شهرستان های کوچکتر هست ولی به صورت میانگین می توان گفت یک تعمیرکار موبایل که تازه شروع به کار کرده دوبرابر حقوق وزارت کار درآمد خواهد داشت که به مرور زمان این درآمد بیشتر هم خواهم شد. آموزش تخصصی تعمیرات گوشی آیفون در مجتمع فنی برق انجام شده و کارآموزان در نهایت قادر به تعمیرات انواع گوشی اپل و سیستم عامل ios می باشند. در این حالت عملیات ریست اجباری را انجام دادهاید. انجام این کار به مهارت در فرایند باز کردن و اسمبل قطعات نیاز دارد. شاید بخش بزرگی از معایب این شغل را بتوان مربوط به مراحل شروعبهکار آن دانست که شامل صرف زمانی هرچند کوتاه برای یادگیری مهارت لازم و همچنین سرمایهای هرچند اندک برای گرفتن جا و خرید ابزار کار میباشد. قابل ذکر است تعویض باتری گوشی های امروزی به مهارت خاصی نیاز دارد.

در صورت بروز این حالت، احتمال خرابی هارد بسیار زیاد است. به همین خاطر گاهی مواقع خرابی یا ایراد در یک قطعه یا یک بخش امکان دارد به بقیه قسمتها نیز تاثیر گذار باشد. در طول این دوره با ساختار انواع گوشی های همراه و علل خرابی و راهکار هر یک از این علت ها آشنا می شوید. سپس، میتوانید تلفن همراه خود را به دادههای کارخانه بازگردانید. گزینه Restore from iTunes Backup را انتخاب کنید و آن را بازیابی نمایید. در این حالت جهت بررسی گوشی، مسیر شارژ و آی سی شارژ باید به نمایندگی مجاز تعمیرات گوشی همراه خود مراجعه نمایید. دقت داشته باشید که حتما از شارژر اصلی گوشی استفاده نمایید. هنگامی که تلفن همراه خریداری می شود، باتری آن در بهترین حالت ممکن قرار داشته و در زمان استانداردش شارژ می شود و بسته به نوع استفاده یک تا دو روز دوام می آورد. در گوشی های قدیمی به راحتی می شد با خرید یک باتری جدید این مشکل را برطرف کرد ولی در گوشی های جدید باید به مراکز تعمیر تلفن همراه رفته تا باتری آن را تعویض نمایند. در صورتی که با شارژر اصلی گوشی را شارژ نموده ولی مدت آن بسیار طولانی تر از قبل شده، احتمالا مشکل به کابل یو اس بی باز می گردد.

خوردگی پورت یو اس بی سبب ایجاد نواری بین دو قسمت فلزی شده و شارژ شدن را با مشکل مواجه می کند. این ابزار میتواند به قاب گوشی گرمای کنترل شدهای اعمال کند و جداسازی قاب گوشی را سادهتر کند. چالش تعمیرات گوشی سامسونگ را می توان از دیدگاه های مختلف مورد بررسی قرار داد. این مشکل توسط کارشناسان مورد بررسی قرار خواهند گرفت. به عنوان مثال یک کاربر موبایل هیچوقت نمیتواند پیشبینی کند که قرار است در کدام مکان، چه تاریخ و کدام لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی تلفن همراهش با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعمیر پیدا کند. در دنیای امروزی موبایل جزء ضروریات زندگی است ، که اگر ناگهان ضربه بخورد یا ایراد پیدا کند چه باید بکنیم؟ اما فرسودگی باتری این موضوع را به دیر شارژ شدن تبدیل می کند. برخی مواقع این برنامه ها با باگ هایی همراه هستند که در منابع سیستم ها اختلال ایجاد نموده و برای حل این مشکل باید این برنامه ها را از تسک منیجر گوشی پاک کرد. به این ترتیب می توان گفت یک دلیل دیگر دیر شارژ شدن تلفن همراه شما، قدیمی بودن آن باشد.