صفحه لمسی گوشی کار نمی کند

بهرهگیری از پیشرفتهترین امکانات آموزشی در کنار اساتید باسابقه باعث شده کارآموزانی که از آموزشگاه فنی سازان فارغالتحصیل میشوند به تعمیرکاران ماهر حوزه تعمیرات موبایل سامسونگ تبدیل شوند. همانطور که همه شما می دانید امروزه گوشی های موبایل قسمتی تقریبا جداناپذیر به زندگی همگی ما تبدیل شده است . مباحث آموزش سخت افزار موبايل شايد تا حدي دشوار و سخت باشد ولي فراگيري اين نوع مباحث سخت، كاري ارزشمند است و شما حداقل در بين دوستان و آشنايان خود تنها كسي هستيد قبول كرده ايد براي كسب موفقيت هاي بيشتر، اين نوع مباحث سخت و دشوار را فرا بگيريد. امروزه دوره هاي آموزش نرم افزار موبايل در بسياري از آموزشگاه ها برگزار مي شود و علاقمندان مي توانند با شركت در اين کلاس ها، گواهينامه پايان دوره را كسب كننند. در برخي وب سايت ها، آموزش تعميرات موبايل ارائه مي شود كه مي توانيد فايل هاي آن ها را دانلود كرده و استفاده كنيد. همانطور که می دانید امروزه بیشتر کاربران موبایل از تلفن های با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و هنگام کار با گوشی با مشکلات بسیاری از جمله کار نکردن تاچ، مشکلات آنتن ، خراب شدن میکروفون، نصب نشدن برنامه ها، مشکل اثر انگشت، خراب شدن اسپیکر مکالمه و غیره روبه رو می شوند.

گوشی های سامسونگ امروزه از سری برندهای پر استفاده در بین کاربران می باشد، ولی این گوشی پرچم دار با مرور زمان دار مشکلاتی می شود که کاربر را وادار می کند که برای تعمیر گوشی به مراکر تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کند. آموزش تعمیرات موبایل یکی از پرطرفدارترین و تخصصیترین دوره ها بوده که در بازار کار از درآمد بسیار بالایی برخوردار می باشد. در مرحله حرفه ای تعویض هارد، پروگرام هارد، سوآپ گوشی، آی سی های چسبی دو طبقه و قلقهای پیشرفته با ابزارهای جدید باهاتون کار میشه که اگر این دوره را یاد بگیرین خیلی خیلی درآمدتون افزایش پیدا میکنه! اگر مشکل رفع نشد، حساب را از دستگاه خود حذف کرده و دوباره اضافه کنید. دوره عيب يابي سخت افزار موبايل را مي توانيد در بسياري از مراكز و آموزشگاه هاي برگزار كننده بگذرانيد و در پايان کلاس نيز گواهينامه مربوطه را دريافت كرده و يا خود به عنوان مربي ،ساير هنرجويان را آموزش داده يا كسب و كار مرتبط با موبايل را راه اندازي كنيد كه در هر دو حالت بازهم متوجه اهميت آموزش سخت افزار موبايل خواهيد شد. شايد آموزش تعمیرات سخت افزار موبايل تا حدي دشوار به نظر برسد ولي شما در واقع بهترين سرمايه گذاري خود را انجام مي دهيد كه در چشم انداز بلند مدت مشخص خواهد شد.

همچنین میتوانید Battery Saving Mode را فعال کنید و ببینید آیا باتری شما بیشتر دوام میآورد یا خیر. اگر این کار مشکل را رفع نمی کند ، سعی کنید سابقه Google Play را پاک کنید. اگر از iPhone استفاده می کنید ، آن را به شارژر وصل کنید. اگر عملکرد صفحه لمسی واقعاً خراب شده است ، باید صفحه را تعویض کنید. بنابراین شما باید به عنوان تعمیرکار بتوانید انواع مشکلات را در این گوشی ها رفع کنید. شما بعد از دروه آموزش تعمیرات موبایل با کسب نمره قبولی در آزمون فنی و حرفه ای می توانید مدرک بین المللی خود را دریافت نموده و اقدام به جواز کسب نمایید. در صورت نیاز به ارجاع موبایل به دفتر نمایندگی نیز کاربران در کمتر از چند ساعت دوباره موبایل خود را دریافت خواهند کرد. از این نوع هستند که معمولا با فلش کردن گوشی قابل رفع هستند. آموزش تعمیرات موبایل اندروید از دیگر مباحث و موضوعات مهمی است که باید پیش از ورود به بازارکار دیده باشید. برنج خاصیت جذب رطوبت و مایعات دارد و بدین سبب میتواند آب و رطوبت نقوذ کرده در گوشی را از آن خارج کند. این کار همواره پتانسیل درآمد بیشتر را دارد و محدودیتی در کسب درآمد وجود ندارد.

البته در انتخاب بهترین تعمیرکار موبایل سامسونگ نیز معیارهای خاصی وجود دارد. داشتن تیم تعمیرات گوشی سامسونگ هم یک مزیت بزرگ و هم یکی از معیارهای اصلی انتخاب نمایندگی گوشی سامسونگ در تهران می باشد. برخی از مشکلات نرم افزاری موبایل در مدت زمان کمی قابل عیب یابی و رفع هستند. برای رفع مشکلات همگام سازی گام های متعددی می توانید بردارید. در دوره های آموزش تعمیر موبایل به طور کامل نحوه رفع این مشکل نرم افزاری آموزش داده می شود. به طور معمول، در گوشیهای آیفون با بازکردن تاچ و صفحهنمایش، بایستی برای تعمیر گوشی و آیسی تغذیه اقدام کرد که این کار بسیار حساسی است. ازآنجاییکه عدم انجام تخصصی و کامل این روش، عواقب بسیار خطرناکی دارد، توصیه ما این است که حتماً از یک تیم تعمیرات تخصصی گوشی استفاده کنید. شرکت پارس ارتباط در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل اندروید و ios در برندهای مختلف می باشد. دوره تخصصی تعمیرات موبایل شامل دو بخش آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در تمامی برندهای تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و آیفون می شود. در واقع ، تنها تعدادی معدود مرکز تخصصی تعمیر موبایل با کارشناسان واجد شرایط هستند که تخصص لازم را برای اکثر برندهای اصلی دارند و دوره آموزش تعمیرات موبایل را برای تمامی برندها گذرانده اند.