شناخت و معرفی لوازم کاشت و طراحی ناخن – بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران(گل گیس)

پولیش نیز حالتی شبیه به اسفنج لاتکس داشته و به وسیله مالیدن این اسفنج بر روی ناخن های کاشته شده می توان درخششی قابل توجه را در سطح ناخن ها ایجاد نمود، همچنین در پروسه مانیکور و پدیکور نیز به منظور ایجاد درخشش بر روی ناخن های طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. شما علاوه بر سوهان ناخن دستی ، سوهان ناخن برقی هم در سالن خود داشته باشید که یکی از ملزومات مهم یک ناخن کار است که بدون آن کاشت ناخن غیر ممکن است. ممکن است لبه های عقب زن بر اثر ضربه وارده آسیب ببیند و کارایی لازم را نداشته باشد. اگر به لبه های تیز یا سر نیپر ضربه وارد شود دیگر کارایی ندارد و باید نیپر جدید خریداری کنید. برای اینکه بخواهید از لوازم کاشت ناخن استفاده کنید لازم است آشنایی لازم با مواد کاشت ناخن و ابزارهای مخصوص آن آشنایی داشته باشید. لیکوئید مانند استون اسید آن می پرد و بهتر است در ظرف های مخصوص ریخته شود تا در مصرف لیکوئید شما صرفه جویی شود. در بازار ایران بهترین مارک که تام ژلیش های موجود را خشک میکنند مارک sun 2 است که خود این محصول تنوع زیادی دارد که از ۴۸ وات تا ۷۲ وات بهترین آن است.

این دستگاه ها با توان ۶ وات تا ۷۲ و با تعداد لامپ ۶ عدد تا ۳۶ عدد در بازار موجود می باشند. توان و قدرت این محصولات برقی کاشت ناخن بین ۱۲ الی ۲۰۰ وات میباشند که بهترین قدرت هم ۷۲ وات است. 15- نوار طراحی: چسب های نواری هستند که به کمک آن ها می توان شکل های هندسی طراحی کرد و یا بین رنگ های مختلف فاصله انداخت. نکته ای که در خرید نیپر باید به آن دقت کرد لبه های نیپر است. هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور میکند در اینجا پیدا خواهید کرد. یک مجموعه لوازم مانیکور با کیفیت بالا برای هرکسی که ناخن کار میکند لازم است از جمله لوازم کوتیکول ، قیچی ناخن ، پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن ، نیپر برای گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) . روغن کوتیکول را در پایان کار روی پوست اطراف ناخن بزنید و با دست ماساژ دهید تا جذب شود. قیچی های کوچک روسی یکی دیگر از ابزارهای کاشت ناخن بوده که کارایی نظیر نیپر دارند و در مانیکور برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شوند. یکی دیگر از وسایل برقی مهم کاشت دستگاه های uv ناخن است که خود این گروه به ۳ دسته دستگاه های uv ، دستگاه لاک خشک کن led ، و دستگاه led uv ، تقسیم میشوند.

در کنار مزایایی که در بالا مطرح شد این دستگاه قادر به خشک کردن همه ی ژل ها نیست و در کنار آن شما به دستگاه UV نیز نیاز دارید. به طور کلی کاشت ناخن به دو صورت کاشت با پودر و کاشت با ژل صورت می گیرد. لیکوئید محلولی است حلال که با آن می توانیم پودرها را به صورت خمیر برداشته و با آن موادگذاری انجا م دهیم و در دو رنگ یاسی و بی رنگ در بازار موجود است. این دستگاه به سه شکل در بازار موجود است. دستگاه LED-UV: جدیدترین دستگاه خشک کن ناخن ها دستگاهی به نام LED-UV است که با استفاده از لامپ های اس ام دی انواع برندهای لاک ژل را در حدود 5 ثانیه الی 1 دقیقه خشک می کنند. برخلاف اکریلیک های سنتی ، اکستنشن های ژل سخت تا حدودی انعطاف پذیر هستند و حتی مهمتر از آن ، هیچ محدودیتی برای فرم دادن به ناخن وجود ندارد. لوازم دیگری نیز مانند نیل آف و یا استند طراحی ناخن وجود دارند که به ترتیب، اولی در زمان ترمیم و یا برداشتن کاشت ناخن و دیگری در زمان تمرین برای دیزاین ناخن مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر لوازم جانبی که در کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرد می توان به فرمر اشاره نمود که حالتی شبیه به کاغذ داشته و با جنسی مقوایی و یا فلزی در دسترس قرار دارد.

برای خشک شدن کاشت با ژل سخت برای به UV / LED نیاز دارند. در مطلب کاشت ناخن قالبی و کاشت قالبی با پلی ژل نحوه صحیح استفاده از قالب آموزش داده شده است. داشتن آموزش خوب و تکنیک عالی برای استفاده صحیح از پودر های اکریلیک بسیار مهم است. اگر قصد ندارید که مانیکور خیس دست را انجام دهید، محلول کوتیکول ریموور گزینه ای عالی است. یکی از فاکتورهایی که به زیبایی خانمها اضافه میکند، ناخنهای خوشفرم است. داشتن یک میز کار مناسب یکی از نیاز های مهم یک تکنیسین کاشت ناخن میباشد . یکی از مهم ترین لوازم کاشت ناخن ضد قارچ کاشت ناخن است. این اقلام شامل پودر، تاپ کات، لیکوئید، پرایمر و ضد قارچ هستند. در صورت ایجاد قارچ روی ناخن مشتری استفاده از محلول تیمول برای درمان قارچ پیشنهاد می شود. با قرار گرفتن دست مشتری روی این بالش، لرزش دست از بین می رود و کار طراحی نیز آسان تر می شود. لازم به ذکر است تمامی مواد با رعایت بهداشت و استریل شده برای هنرجویانی که می خواهند ناخن کار بین امللی بشوند، به صورت رایگان حین آموزش قابل استفاده است.