شناخت و معرفی لوازم کاشت و طراحی ناخن – بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران(گل گیس)

16- قلم موی کاشت ناخن و طراحی نگین: از وسایل کاشت ناخن که برای طراحی های مختلف و با جزئیات است و مدل های مختلفی دارد که هر کدام کارایی خاصی دارند. نیپر ها سایز های مختلف دارند که انتخاب سایز کاملا به ناخنکار بستگی دارد که با کدام سایز راحت تر کار مب کند. یکی دیگر از لوازم کاشت ناخن، دستگاه های برقی هستند که ناخن کار به آن ها نیاز دارد. همچنین برای خشک شدن این محلول به دستگاه UV-LED نیاز است. اغلب خانم ها ترجیح می دهند برای زیباتر کردن ناخن هایشان به سراغ سالن های آرایشی برای کاشت بروند اما در این میان افرادی هم هستند که دوست دارند خودشان این کار را یاد بگیرند. در خرید سوهان برقی باید دقت کافی را به عمل آورید؛ زیرا این وسیله اصلی ترین ابزار کار ناخن کارها محسوب می شود و اگر خراب شود، تعمیر آن هزینه بالایی دارد. از آنجایی که سوهان برقی وسیله بسیار مهم و ضروری در کاشت ناخن می باشد باید در نگهداری آن بسیار دقت کنید. کاشت ناخن به دو روش استفاده از پودر و استفاده از ژل صورت می گیرد که هر یک از این روش ها ابزار مخصوص به خود را دارند.

پودرهای صورتی عمدتا در دو رنگ صورتی تیره و کمرنگ هستند، صورتی های کمرنگ همان رنگ طبیعی ناخن را داشته و برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی استفاده می شوند. همچنین هل دادن کوتیکول ها به عقب، قسمت بیشتری از بستر ناخن را در معرض دید قرار می دهد که ظاهری تمیز و مرتب و سطحی بهتر برای کاشت روی ناخن را فراهم می آورد. امروزه کاشت ناخن بسیار رواج پیدا کرده است. شما با شناخت کامل ابزارهای کاشت ناخن می توانید انتخاب مناسبی در نحوه انجام کار داشته باشید، از جای مناسب خرید کنید، به طور صحبح از وسایل کاشت ناخن خود استفاده کرده و به خوبی از آن ها نگهداری کنید تا برای مدت زمان طولانی برایتان کارایی داشته باشند. زمان خشک شدن ژل در این دستگاه ها خیلی طولانی تر است. تیپ بدون کیفیت و سفت در هنگام کوتاه کردن و سوهان کشی، ممکن است ترک بخورد و همین امر مراحل کاشت را طولانی تر و سخت تر کند. زمان خشک کردن بسته به قدرت دستگاه بین 5 ثانیه تا 1 دقیقه عمل می کنند.

این دستگاه ها در سه نوع یو وی، ال ای دی و یو وی- ال ای دی در بازار به فروش می رسد که در ادامه به طور مختصر آن ها را معرفی می کنیم. تلاش ما در روناک نیل همواره بر این مبنا بوده که بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را به مشتریان خود عرضه کنیم و از این طریق به پیشرفت خود و مشتریانمان کمک کنیم. یک ناخن کار ماهر با استفاده از بهترین ابزار سعی می کند که خدمات کاشت ناخن را به بهترین صورت ارائه دهد. جدید ترین نوع دستگاه ها در حال حاضر این نوع دستگاه می باشد. برای آرایش ناخن ها کارهای متفاوتی می توان انجام داد که یکی از آن ها کاشت ناخن است. همچنین برای افرادی که کاشت بیبی بومر را انتخاب می کنند، این پودر به کار میرود. کاشت ناخن با مواد گذاری پودر لاک و ژل انجام می شود و دوام و ماندگاری بالایی دارد. کاتر وسیله ای است که با آن بعد از چسباندن تیپ ها قد آن را کوتاه می کنیم.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که مطالب مکفیدی که در این مطلب بیان شده است را ازدست ندهید. در این مقاله قصد داریم وسایل کاشت ناخن را بررسی کنیم و اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این وسیله زمانی استفاده می شود که کارمان را اجرا نکردیم و مواد تراشی را هم انجام می دهیم ولی سطح ناخن زیر می باشد. اینکار عمر دستگاه را بیشتر می کند. 2- دستگاه لاک خشک کن: برای خشک کردن لاک ژل به کار می رود و بر پایه اشعه UV یا LED کار می کند. پودرهای رنگی کاشت از جمله لوازم کاشت ناخن ضروری هستند که با توجه به نیاز، ناخن کار باید چند رنگ از آن ها را تهیه کند. یکی از لوازم کاشت ناخن کاربردی فن زیر دست است. 17- پرایمر: زیر ساز کاشت ناخن است و باعث چسبندگی بین مواد و ناخن می شود. در دو مدل مختلف در بازار موجود می باشد که یک مدل آن تیپ درونش نصب می شود و دیگری فورمر زیر آن قرار می گیرد. این دستگاه جدید ترین مدل دستگاه می باشد که لامپ های آن UV – LED می باشند، یعنی هم طول عمر لامپ های LED را دارند و هم مانند لامپ های UV قادر به خشک کردن انواع ژل می باشند.