شناخت و معرفی لوازم کاشت و طراحی ناخن – بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران(گل گیس)

ممکن است مجبور شوید از ناخنگیرهای استاندارد برای پدیکور استفاده کنید، اما احتمالا خواهید دید که آنها به اندازه کافی قوی نیستند تا ناخن های پا را کوتاه کنند. داشتن یک جفت ناخنگیر استاندارد برای کوتاه کردن ناخن طبیعی مشتریانی که کاشت اکریلیک و کاشت ژل روی ناخن های خود ندارند، بسیار ضروری می باشد. برای اینکه بخواهید از لوازم کاشت ناخن استفاده کنید لازم است آشنایی لازم با مواد کاشت ناخن و ابزارهای مخصوص آن آشنایی داشته باشید. هنرجویان عزیز مد نظر داشته باشید که لوازمتان حتما ضد عفونی و بهداشتی باشد که در راه زیبایی دچار مریضی های جسمی غیر قابل جبران نشوید. می توانید تیپ های ناخن را از هر فروشگاه لوازم کاشت ناخنی تهیه نمایید ولی باید دقت داشته باشید که همه آنها کیفیت یکسانی ندارند. این رنگها هم در لوازم تحریری ها قابل تهیه هستند. البته ارزان تر از این دستگاه ها هم در بازار موجود است ولی اگر به دنبال دستگاه بادوام هستید نوع خوب آن را خریداری کنید. آموزشگاه آرایشگری از این تیپ ها که به شکل های ساده و اشکال گوناگون است، برای اسکلت و پایه کار طراحی و کاشت ناخن استفاده می کنیم و به وسیله آنها شکل و قد کاشت را اجرا می کنیم.

می توان در یک کاسه کوچک و گرد هم این کار را انجام داد، با این وجود کاسه های مخصوص مانیکور به صورتی طراحی شده است که دست داخل آن به گونه ای قرار می گیرد که ناخن ها به خوبی خیسانده می شود. همچنین هل دادن کوتیکول ها به عقب، قسمت بیشتری از بستر ناخن را در معرض دید قرار می دهد که ظاهری تمیز و مرتب و سطحی بهتر برای کاشت روی ناخن را فراهم می آورد. برای نرم شدن، از بین رفتن خشکی و تقویت آنها، روغن کوتیکول مورد استفاده قرار می گیرد. این محلول روی کوتیکول ها زده می شود و بعد از چند دقیقه باعث نرم شدن آنها می شود. یو وی ها در حالت عادی در زمانی حدود 2 دقیقه ژل را خشک می نمایند. روغن کوتیکول را در پایان کار روی پوست اطراف ناخن بزنید و با دست ماساژ دهید تا جذب شود.

ابزاری عالی است که به روند پاکسازی کوتیکول کمک می کند. بعد از آن می توان به راحتی و بدون ایجاد درد، کوتیکول ها را عقب زد و مرتب نمود. پودرهای کاشت ناخن در رنگ های مختلفی وجود دارد که با آن مواد کار کاشت ناخن را انجام می دهیم. پرایمر محلولی با خاصیت چسبندگی می باشد، این محلول جهت ایجاد چسبندگی بین ناخن و مواد می گردد. ناگفته نماند در برخی از پرایمرهای بدون اسید میزان چسبندگی نیز مناسب بوده و مشکلی ایجاد نمی شود. یک سری از آنها در ظروف کوچکی می باشد و سر آن سوزنی می باشد که بیشتر برای دیزاین استفاده می شود. سوهان دستی یا همان سوهان چوبی جهت سوهان کشی و فرم دهی ناخن استفاده شده و درجه زبری آن ها با یک عدد روی سوهان مشخص شده است، هرچقدر عدد روی سوهان کوچکتر باشد سوهان زبرتر می باشد. در صورتی که آشنایی با لوازم، مواد و ابزار کاشت ناخن ندارید مطلب زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود.

قلم مو های 3 صفر و 4 صفر و سرتخت 4 و سرکج 4 برای طراحی اکرولیک بسیار مناسب است. آموزشگاه آرایشگری زنانه ما معمولا از نوع فلزی آن برای آموزش به هنرجویان در دوره های آموزشی حرفه ای کاشت و طراحی ناخن استفاده می کند. ما با چسب کاشت ناخن تیپ ها را به نوک ناخن می چسبانیم و در بعضی از طراحی ناخن می توانیم نیز استفاده نماییم. اما ناخنگیرهای تیز مخصوص، این امکان را فراهم می آورد که به راحتی ناخن های اکریلیک و ژل را کوتاه نمایید یا آنها را شکل دهید. در صورتی که ناخن فرد مبتلا به قارچ گردد میتوان از محلول تیمول برای درمان قارچ ایجاد شده استفاده نمود.(برای آشنایی کامل با ضد قارچ و انواع آن بر روی لینک آبی کلیک نمایید). با استفاده از انواع سوهان می توانید ناخن های اکریلیک، ژل و ناخن طبیعی را صاف و یکدست کنید و شکل دهید.(برای آشنایی با انواع سوهان ناخن در مطلبی جداگانه روی لینک آبی کلیک نمایید). به کمک مطالب گفته شده می توانید ابزار مناسب کارتان را انتخاب و خریداری کنید و کارتان را شروع کنید. برای استفاده در کار کاشت ناخن سعی کنید از فورمرهای مارک استفاده کنید تا کارتان زیبایی خوبی داشته باشد.