شناخت و معرفی لوازم کاشت و طراحی ناخن – بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران(گل گیس)

با سوهان دستی کنارههای ناخن را جمع کرده و ناخنی زیبا، طبیعی و باریک خلق میکنیم. با این روش صدف اصلی ناخن آسیب نمی بیند و هر زمان فرد قصد برداشتن مواد را داشته باشد ناخنی کاملاً بدون آسیب خواهد داشت. نکته: در سوهان کشی نباید صدف اصلی را آنقدر نازک کنیم که ناخن آسیب ببیند. ممکن است لبه های عقب زن بر اثر ضربه وارده آسیب ببیند و کارایی لازم را نداشته باشد. در این روش کاشت ناخن ، خود ناخن آسیب نمیبیند و ناخن طبق روال عادی رشد میکند و وقتی که کاملا رشد کرد و از ناخن مصنوعی دیده شد یعنی وقت ترمیم کاشت ناخن فرا رسیده است و باید مجددا ترمیم شود. 🔸️تینر (محلول رقیق کننده) لاک ژل این مشکل را برطرف کرده و بدون اینکه باعث کاهش کیفیت لاک ژل شود، عمر استفاده از آن را افزایش میدهد، این محصول به دلیل نداشتن استون از خشکی ناخنها نیز جلوگیری میکند.

پدیکور موم پارافین: در انجام پدیکور با موم همچنان پدیکوریست سعی میکند تا با موم گرم یک طراوت و شادابی به پوست پا و ناخنها بدهد. پدیکور لوکس: این مدل جزو قویترین پدیکور ناخن است که با اجرای خدماتی مانند ماساژ، موم گرم، آبرسانی ناخن، سوهان کشیدن و لاک زدن ناخن انجام میگیرد. استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می شود و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد. برای مثال مواد کاشت ناخن مارک کیستون یکی از معروفترین محصولات موجود در دنیا است. میکرو موتور یا سوهان برقی ناخن یکی از مهم ترین ابزارهای کاشت ناخن محسوب می شود. مهمترین نکتهای که بهتر است قبل از اجرای پدیکور (کاشت ناخن پا) و یا کاور ناخن، نگین ناخن و همچنین کاشت ناخن، آن را در نظر داشته باشید، انتخاب یک ناخن کار حرفه ای میباشد. در ادامه به کاربرد هر رنگ از پودرهای کاشت ناخن پرداختهایم که انتخاب شما برای خرید لوازم کاشت ناخن سادهتر شود.

این روش به دلیل سوهان کشیها و یک شکل کردنها زمانبر بوده و بیش از یک ساعت و نیم هم ممکن است در هر بار ترمیم کردن از شما زمان بگیرد. در حالی که کاشت ناخن اختراع نسبتا مدرنی است، ولی از زمان مصر باستان زنان سعی داشتند تا طول ناخنهای خود را بلند کنند. صابون های مختلف دیگر ممکن است باعث خشکی پوست شود در حالی که صابون دست، ملایم است و به نرم شدن پوست، ناخن و بستر آن کمک می کند. 15- نوار طراحی: چسب های نواری هستند که به کمک آن ها می توان شکل های هندسی طراحی کرد و یا بین رنگ های مختلف فاصله انداخت. حلال آب هستند و می توانید از آنها برای طراحی ناخن استفاده نمایید. برای تمرین می توانید از این نوع لاک ها نیز استفاده نمایید. این قلم موها را در لوازم تحریری می توانید به راحتی تهیه کنید. یک ناخن کار ماهر با استفاده از بهترین ابزار سعی می کند که خدمات کاشت ناخن را به بهترین صورت ارائه دهد. نحوه استفاده از این درمان خانگی به این صورت است که بر روی محل قارچ ناخنها، چند قطره عصاره ی برگ زیتون بمالید و اجازه دهید تا خشک گردد.

پس داشتن نور مناسب برای شما بسیار مهم است تا ببینید دقیقاً چه کاری انجام می دهید. گران ترین وسیله ای که برای کاشت ناخن باید تهیه کنید همین مورد است که بسیار هم مهم است. 9- محلول ضد قارچ: برای جلوگیری از قارچی شدن ناخن ها در اثر استفاده از مواد شیمیایی و قرار گرفتن در شرایط عدم اکسیژن رسانی درست، باید از این محلول استفاده کرد. چرا که در این صورت این فرد میتواند با رعایت استانداردهای بهداشتی در حین انجام این عمل و توجه داشتن به درمان عفونت پا و هرگونه بیماری قارچی پوستی قبل از کاشت ناخن پا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد. در کاشت به روش قاب ناحیه اطراف ناخن تحریک و اتصال بافت دور ناخن با بخش اصلی سست می شود بنابراین فضای ایجاد شده اجازه ورود هر گونه باکتری و قارچی را خواهد داد و برخی از افراد به همین علت دچار نوعی از بیماری ناخن با نام پارونیشیای می شوند.