شناخت و معرفی لوازم کاشت و طراحی ناخن – بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران(گل گیس)

برای کاشت قالبی مناسب است. در مطلب کاشت ناخن بدون تیپ و کاشت ناخن شیشه ای نحوه استفاده از این فرمر آموزش داده شده است. این دستگاه ها با توان ۶ وات تا ۷۲ و با تعداد لامپ ۶ عدد تا ۳۶ عدد در بازار موجود می باشند. نیازی نیست دستگاه و دسته دستگاه ضدعفونی شود و ضدعفونی سرسوهان ها کافی می باشد. در کل لیکوئید ها در اصطلاح به سه دسته زود خشک، متوسط و دیر خشک تقسیم می گردند. ممکن است برخی از ژل ها درون دستگاه احساس داغ شدن و یا سوختگی در ناخن مشتری ایجاد کنند این حس معمولا برای مشتری هایی که صدف ناخن نازک دارند ایجاد می شود. قالب کاشت ناخن یکی از ابزارهای کاشت ناخن می باشد که برای انجام کاشت قالبی در کاشت ناخن با پودر و کاشت ناخن با ژل کاربرد دارد. در عرض چند ثانیه طراحی را انجام می دهد. لوازم جانبی که برای کاشت ناخن به کار می روند، بسیار متنوع هستند. برای مثال برای خشک کردن هر لایه از لاک ژل به ۲ دقیقه زمان نیاز دارد. این دستگاه ها اولین دستگاه هایی بودند که برای خشک کردن ژل به بازار عرضه شدند. زمان خشک شدن ژل در این دستگاه ها کوتاه تر است و حدود ۶۰ ثانیه زمان برای هر لایه از ژل نیاز دارد.

وسایل کاشت ناخن بسیار متنوع هستند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. استفاده از این ابزار برای مانیکور ناخن بسیار ضرروی است و باعث می شود ناخن ظاهر زیباتری داشته باشد. همچنین با تمیز کردن سطح ناخن از هر گونه آلودگی، باعث بهتر چسبیدن تیپ به صدف ناخن می شود. 13- مایع شست و شو قلم موی کاشت ناخن: پاک کننده مخصوص قلم موها از هر گونه پودر یا ژل است و از سفت شدن مواد روی آن ها و خراب شدنشان جلوگیری می کند. دستگاه LED: دستگاه های ال ای دی با استفاده از لامپ های LED برخی از انواع لاک ژل و کاشت ژل را خشک می کنند. 18- لیکوئید: برای ترکیب با پودر کاشت به کار می رود و از نظر سرعت خشک شدن سه درجه دارد. برای کسانی که ناخن های پهنی دارند استفاده مفیدی دارد. برای تمیز کردن بدنه و لامپ های دستگاه از استون استفاده نکنید. حتی افرادی که وقت و حوصله کافی برای هر بار لاک زدن و طراحی ناخن هایشان ندارند کاشت ناخن را ترجیح می دهند.

برخی از دستگاه های لاک خشک کن قابلیت ایجاد باد گرم نیز دارند. در کنار مزایایی که در بالا مطرح شد این دستگاه قادر به خشک کردن همه ی ژل ها نیست و در کنار آن شما به دستگاه UV نیز نیاز دارید. این ابزار با قرارگیری زیر دست مشتری خرده پودرهایی را که در حین کار در هوا پخش می شوند را جمع می کند. عمر لامپ های یو وی حدود ۵۰۰۰ ساعت است که بسیار کم است و دستگاه برای کار یک ناخن کار خیلی زود از کار میفتد و نیاز به تعویض لامپ پیدا می کند. دستگاه های یو وی قادرند تمامی برند های ژل کاشت و ژلیش ناخن را خشک نمایند. دستگاه UV: این دستگاه برای خشک کردن انواع ژل و کاشت ژل استفاده می شود. همچنین برای خشک شدن این محلول به دستگاه UV-LED نیاز است. زمانی که دستگاه روشن است از تعویض سرسوهان بپرهیزید. برای تعمیر دستگاه را نزد تعمیرکار آموزش دیده ببرید و از باز کردن دستگاه بپرهیزید.

به همین دلیل توصیه می شود که یک کیف ابزار مناسب برای نگهداری و سازماندهی کلیه لوازم ناخن خود تهیه نمایید. بافر از جنس اسفنج می باشند به همین دلیل از سوهان دستی نرم تر است و دارای درجه زبری و نرمی متفاوتی می باشد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. بهتر است دستگاه سوهان برقی به صورت سالیانه سرویس شود. بدون شک از آنجایی که این لوازم با دست مشتری و سلامت آن رابطه مستقیم دارد، بهتر است مرغوب ترین مارک ها خریداری شوند. یکی از لوازم کاشت ناخن کاربردی فن زیر دست است. تیپ به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزارهای کاشت ناخن در رنگ های سفید، شیری و کلییر در بازار موجود است که با توجه به نوع کاشت ناخن می توانید رنگ مناسب را انتخاب کنید. سوهان برقی ها در بازار تنوع بسیار زیادی دارند و برند های حاضر در بازار عمدتا ساخت کشور چین و یا کره هستند. این دستگاه به سه شکل در بازار موجود است. پودرهای کاشت ناخن در رنگ های متنوع تولید می گردند. ناخن های خوش فرم با رنگ و طرح جذاب در شیک بودن خانم ها بسیار موثرند. صورتی تیره کاربردی مانند رنگ هلویی دارد با این تفاوت که تناژ صورتی دارد.