راهنمای خرید لوازم کاشت ناخن

در کاشت ژل دیگر خبری از لیکوئید نیست و نیازی نیست مواد تشکیل دهنده ناخن از تزکیب با لیکوئید ساخته شود. لیکوئید کاشت ناخن: لیکوئید کاشت ناخن محلولی است که با ترکیب با پودر مواد تشکیل دهنده ناخن را می سازد. 10. لیکوئید: ماده ای شفاف با تناژ زرد، بی رنگ و یا بنفش بوده و دارای بویی تند و زننده است و نباید آن را به طور مستقیم استشمام نمود. تاپ شاین (تاپ کات) باعث می شودکه لایه ای بی رنگ و درخشنده در سطح ناخن بوجود آید. البته تاپ کات هایی در بازار وجود دارند که می توان از آن ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش ناخن و یا حتی لاک معمولی نیز استفاده کرد، مانند برند های مولتی ژل و ترونی. تاپ کات یا تاپ شاین: توضیحات در قسمت مواد کاشت پودر آمده است. کاربرد پودر کلیر یا کریستالی کاشت ناخن: رنگ کلیر در پودرها به دلیل شفاف بودن روی دیزاین هایی نظیر مرمریت ، گل و …

هر رنگ از پودر کاشت کاربرد متفاوتی دارد. این پودر برای تولید مواد ناخن است.پودر کاشت ترکیبی از پودر و محلول لیکوئید می باشد که رنگ های مختلفی دارد. استفاده می شود و برای افرادی که به ناخن های بدون رنگ علاقه مندند، مناسب است. نا گفته نماند در برخی از پرایمر های بدون اسید میزان چسبندگی نیز مناسب است و مشکلی ایجاد نمی شود. گروه اول: دستگاه سوهان برقی کاشت ناخن که معمولا ۲ نوع هستند یا شارژی که دارای باطری است گروه دوم بدون باطری که مستقیم به برق متصل میشوند. در واقع، ابزارهایی مانند سوهان برقی، ناخن مصنوعی یا فُرمر ناخن در دسته لوازم کاشت قرار میگیرند. ابزارهایی که در این مطلب به آن ها اشاره میکنیم از جمله اصلیترین لوازم کاشت ناخن محسوب میشوند. ژل نیز از جمله مواد دیگری است که برای کاشت ناخن مورد استفاده قرار میگیرد. ما با چسب کاشت ناخن تیپ ها را به نوک ناخن می چسبانیم و در بعضی از طراحی ناخن می توانیم نیز استفاده نماییم. دستگاه ال ای دی ناخن: دستگاه های ال ای دی ناخن با استفاده از لامپ های ال ای دی برای خشک کردن ژل کاشت و لاک ژل استفاده می شوند.

مدت زمان لازم برای خشک کردن بین ۵ الی ۱ ثانیه است و تمامی برند ها را می تواند خشک کند. دستگاه LED: دستگاه های ال ای دی با استفاده از لامپ های LED برخی از انواع لاک ژل و کاشت ژل را خشک می کنند. کاربرد پودر سفید کاشت ناخن: پودر سفید جهت کاشت فرنچ و کاشت بیبی بومر ناخن استفاده می شود. پودر های کاشت ناخن در رنگ های متنوع تولید می شوند. تنها تفاوت این پودر با پودر کاشت هلویی این است که رنگ پایه کاشت تناژ صورتی دارد. و با خیال راحت محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. ژل اصلی کاشت: این محصول مواد اصلی ناخن را تشکیل می دهد. این دستگاه ها می توانند تمامی برندهای ژل کاشت و ژلیش را خشک کنند. دستگاه ال ای دی-یووی: این دستگاه جدیدترین مدل است که با ترکیبی از لامپ های یووی و ال ای دی می توانند مواد ژلی ناخن را خشک کنند. پرایمر کاشت ناخن: پرایمر محلولی با خاصیت چسبندگی است. ۲-پودر سفید کاشت ناخن: برای کاشت فرنچ و بیبی بومر مورد استفاده قرار می گیرد. برند ibi نیز پودرهای 630 گرمی و لیکوئیدهایی با حجم 500 میل را عرضه میکند که برای استفاده در آرایشگاه مناسب هستند.

لیکوئید محلولی است که با پودر کاشت مخلوط می شود و سطح ناخن را می سازد. برای تعمیر دستگاه را نزد تعمیرکار آموزش دیده ببرید و از باز کردن دستگاه بپرهیزید. آماده سازی ، هموار کردن و صاف کردن صادف ناخن باعث میشود که کاشت ناخن شما ماندگاری بیشتری داشته باشد. برای اینکه شما در این کار مهارت بیشتری کسب کنید و بهتر عمل کنید باید علاوه بر اموزش حرفه ای، مواد و لوازم کاشت ناخن با کیفیتی تهیه کنید. این حرفه، روشی درامد زا برای خانم ها است که نیازمند لوازم مخصوص و مواد خاصی است. مواد پودری: که باید با لیکوئید مخصوص ترکیب شده تا آماده استفاده شوند. سعی کنید سرسوهانی بگیرید که چندین سال کارایی داشته باشد و در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس از بهترین نوع آن برای تمرین هنرجویان استفاده می شود. ظرفی است در دار که در آن ماندگاری لیکوئید زیاد است. شرکت ما سال هاست فعالیت خود را در زمینه پخش لوازم کاشت ناخن به تمامی نقاط کشور به صورت جزئی و عمده آغاز نموده است. پخش لوازم کاشت ناخن در سراسر ایران و ارسال در کوتاه ترین زمان پرایمر ناخن را با کیفیت عالی در چند برند مطرح از ما خریداری کنید.