راهنمای خرید لوازم کاشت ناخن

بهتر است این افراد از محلول غیر اسیدی پرایمر استفاده کنند. اما باید توجه داشت که اسیدی بودن پرایمر برای پوست حساس به هیچ عنوان توصیه نمیشود. اما در پاسخ به این سوال که مواد کاشت ناخن چیست؛ باید به ژل، پودر و پرایمر اشاره کرد. اغلب خانمها با لاک زدن سعی در زیباسازی دست و ناخن دارند اما بعضی هم به سراغ کاشت میروند. به این صورت که ریموور لاک ژل در داخل مخزن دستگاه قرار گرفته و با استفاده از گرما و بخار نهایت تا 10 دقیقه لاک ژل از روی ناخن پاک میشود. قیچی کوتیکول: وسیلهای برای بریدن کوتیکولهای سرسخت ناخن است. ممکن است کمی طولانی باشد ولی با مطالعه مطلب زیر آشنایی کاملی نسبت به لوازم مورد نیاز کاشت ناخن و ترمیم آن پیدا خواهید کرد. عقب زن ناخن: از پوشر ناخن برای عقب دادن و جدا کردن کوتیکول ناخن استفاده میشود. کاسه انگشتی مانیکور: یک کاسه کوچک است که برای خیساندن انگشتان برای نرم کردن کوتیکول قبل از جدا کردن آن استفاده میشود.

پس از خشک شدن لاک ژل ها با لامپ UV/LED، یک لایه چسبنده باقی میماند. تاپ ژل یا تاپ کات که برخی به آن تاپ شاین هم میگویند، لایهای غلیظ است که در پایان کاشت بر روی آخرین لایه یعنی لاک ناخن قرار میگیرد تا دوام و ماندگاری لاک و همچنین مواد کاشت را بیشتر کند و از ترک خوردگی و پریدگی لاک جلوگیری کند. مانند روش کاشت ناخن با پودر، در کاشت ژل نیز در مرحله آخر برای دوام مواد و جلوگیری از آسیب لاک، از لایهای تاپ کات استفاده میشود. در کنار تهیه این لوازم کاشت ناخن به قلم های طراحی، میز کار و چراغ مناسب برای تأمین نور بالای میز نیز نیاز است. چرا که رشد قارچ پس از کاشت ناخن از عوارض شایع و خطرناک این عمل میباشد. تنوع لوازم جانبی در کاشت ناخن بسیار زیاد است، به همین جهت اصلی ترین لوازم را معرفی می نماییم. با استفاده از این ابزار به راحتی میتوان فرم و شکل مدنظر را به ناخن کاشته شده داده و سطح ناهموار ناخن را صاف و صیقلی کرد. بافر ناخن: جهت صیقل دادن سطح ناخن قبل از شروع فرایند کاشت ناخن استفاده میشود. انواع پودر رنگی اکریلیک نیز در طراحی های دائم و یا کاشت های فانتزی ناخن به کار می روند.

از آنجایی که کاشت ناخن هنری ظریف میباشد، استفاده از چراغ رومیزی نیز برای ناخن کارها ضروری است. لوازم کاشت ناخن به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند. لوازم کاشت ناخن تنوع بالایی دارند؛ شما برای انجام کاشت حرفه ای به تمامی این اقلام نیاز دارید. پودر های هلویی رنگ زیبایی دارند و بانوانی که با پودر هلویی کار کاشت ناخن خود را انجام می دهند اغلب به لاک ناخن نیاز ندارند و زدن لاک ناخن به سلیقه آن ها مربوط خواهد شد زیرا پودر هلویی رنگ صورتی بسیار ملیحی دارد . توصیه میشود حتماً در هنگام کاشت ناخن خود از وجود این ماده اطمینان حاصل کنید. این ماده برای ضدعفونی کردن ناخن و جلوگیری از قارچ ناخن استفاده میشود. این ماده همانند پرایمر که برای کاشت پودری استفاده میشد، برای کاشت ناخن با ژل استفاده میشود. همانطور که در بخش مواد لازم کاشت ناخن توضیح دادیم، برای خشک کردن لاک ژل یا بیس ژل و بیس کات، استفاده از این دستگاه الزامی است. این فاصله مانع از برخورد انگشتان به هم و لکه دار شدن و خراب شده کاشت و لاک می شود. اگر احیاناً ناخن شما بعد از کاشت دچار قارچ شد میتوانید با محلول تیمول آن را درمان کنید.

یکی دیگر از لوازم کاشت ناخن مرطوب کننده است که به تقویت ناخنها کمک میکند. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با وسایل کاشت ناخن در اختیارتان قرار داده باشیم. اگر جزو کسانی هستید که میخواهید کاشت ناخن را یاد بگیرید شاید بد نباشد قبل از اقدام برای ثبت نام در دورههای آموزشی بدانید که به چه وسایل و ابزاری برای این کار نیاز خواهید داشت. 11- سوهان دستی: برای یکدست کردن دور ناخن و مقارن کردن سایز ناخن هاست. 12- چسب ناخن مصنوعی: محصولی برای سفت کردن ناخن مصنوعی یا تیپ است. روشنایی خوب میتواند شما را برای یک طراحی ناخن شگفت انگیز آماده کند . برای یک ناخن کار ، داشتن نور مناسب یکی دیگر از ملزومات مهم کاشت ناخن است که باید در لیست شما قید شود . مستر استایل به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های اینترنتی فروش لوازم کاشت ناخن با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به اصل تضمین اصلبودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاههای معتبر جهان، به بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش لوازم کاشت ناخن در ایران تبدیل شود.