راهنمای خرید لوازم کاشت ناخن

چرا که در این صورت باید هزینه بیشتری را برای خرید مواد کاشت و یا لاک ناخن بپردازند. هزینه انجام کاشت در آرایشگاه نیز با توجه به کیفیت، برند و قیمت مواد متغیر است. پودر اکریلیک شامل انواع پودرهایی با تناژ صورتی، هلویی و یا کلیر می باشد، همچنین پودرهایی با تناژ کرم یا هلویی که در تکنیک گریم ناخن مورد استفاده قرار می گیرد نیز از همین جنس می باشند. شما همچنین میتوانید قیمت مواد و لوازم کاشت ناخن دلخواه خود را مشخص کرده و سپس آن را به آسانی سفارش داده و با بهترین قیمت درب منزل تحویل بگیرید. برای استفاده از این قلم ها کافیست تنها نوک این قلم ها را به لیکوئید آغشته نموده و سپس داخل پودر اکریلیک هل دهیم. در این فروشگاه تنها کافی است محصول مورد نظر خود اعم از پودر، مایع یا پرایمر را انتخاب کنید. دستگاه لاک خشک کن یا پنکه: لاک های ساده تنها با جریان هوا خشک می شوند. سوهان ناخن به شما کمک میکند که ناخن هایتان را برای یک لاک زدن خوب اماده کنید . اگر قصد خرید مواد کاشت ناخن را دارید، به فروشگاه اینترنتی دیجیاستایل مراجعه کنید. تیپ به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزارهای کاشت ناخن در رنگ های سفید، شیری و کلییر در بازار موجود است که با توجه به نوع کاشت ناخن می توانید رنگ مناسب را انتخاب کنید.

12. لاک های ژله ای: این لاک ها دارای حالتی همچون ژل مو بوده و در سه مرحله مجزا مورد استفاده قرار می گیرند، بدیهی است در هر مرحله باید دست ها را درون دستگاه UV قرار داد. 5. ضد قارچ: این ماده حالتی ضد عفونی کننده و فرار دارد که قبل از استفاده از پرایمر بر روی صدف طبیعی ناخن ها، به وسیله یک قلم مو که مانند قلم لاک طراحی شده بر روی ناخن ها استفاده می شود. این محصول حالتی مایع داشته و با قلمی شبیه به قلم لاک ناخن بر روی صدف ناخن ها قرار می گیرد. این دستگاه ها با بهره گیری از لامپ های اس ام دی (لامپ های ترکیبی یو وی و ال ای دی) قادرند مواد ژل و لاک ژل را مانند دستگاه های ال ای دی بین ۵ ثانیه تا ۱ دقیقه خشک کنند با این تفاوت که تمامی برند ها را خشک می کننئ. زمان خشک کردن بسته به قدرت دستگاه بین ۵ ثانیه تا ۱ دقیقه عمل می کنند. همچنین باید نسبت به تمیز کردن این قلم ها پس از هر بار مواد گذاری اقدام کرده و به محض چسبیدن پودر اضافی بر روی آن، از قلم زاپاس استفاده نمود.

استفاده می شود، همچنین این پودر برای کاور کردن روی کاشت بیبی بومر و افرادی که به رنگ ناخن بی رنگ علاقه دارند مناسب است. 4. بافر و پولیش: دو قطعه فشرده اسفنجی که کاربردی وسیع در مسطح کردن سطح ناخن دارند و برای براق و شفاف نشان دادن ناخن های کاشته شده مورد استفاده قرار می گیرند. بافر یک تکه اسفنج مکعبی شکل است که سطح آن زبر بوده و قابلیت مسطح نمودن سطح ناخن کاشته شده را داراست، از این محصول در مرحله پایانی کاشت ناخن استفاده شده، قطعات ریز و اضافی را از دور و اطراف ناخن برداشته و یکی از اصل کاری ها در لوازم کاشت ناخن به شمار می آید. یکی از ابزارهای کاشت ناخن نیپر است که برای بریدن پوست های اطراف ناخن استفاده می شود. نیپر: نیپر جهت گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) در هنگام مانیکور استفاده می شود. تاپ کات جهت ایجاد یک لایه محافظ بی رنگ و درخشنده استفاده می گردد. ضد قارچ همانطور که از اسمش پیداست محصولی برای ضد عفونی کردن بوده و سطح ناخن ها را از هرگونه رطوبت یا چربی پاک می نماید و به این ترتیب از ایجاد قارچ در زیر ناخن های کاشته شده جلوگیری می کند.

پولیش هم وسیله ای است که سطح پلاستیکی دارد. عقب زن: عقب زن ناخن یا همان پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن و جدا سازی آن از سطح ناخن در هنگام مانیکور استفاده می شود. نگهداری لوازمی که در بالا ذکر کرده ایم، می تواند طاقت فرسا باشد. در کنار موارد بالا باید به مایع کاشت به عنوان یک جزء مهم از مواد و لوازم کاشت ناخن اشاره کرد. مواد کاشت ناخن در اندازههای کوچک و بزرگ تولید میشوند. 6. پرایمر: از مواد اصلی در لوازم کاشت ناخن بوده و جهت ایجاد چسبندگی بین صدف طبیعی و مواد کاشت ناخن و در نتیجه استحکام ناخن کاشته شده به کار می رود. کاتر: کاتر جهت بریدن اضافه تیپ استفاده می شود. برای چسباندن تیپ روی ناخن ها از چسب ناخن استفاده می شود. این رنگها هم در لوازم تحریری ها قابل تهیه هستند. جا قلمی نیز یک ظرف استوانه ای شکل است که در دهانه خود دارای قطعاتی شبیه گیره می باشد و داخل این جا قلمی را از استون 100% پر می کنند. لازم به ذکر است برخی از پرایمرهای غیراسیدی نیز کیفیت بالایی دارند و مشکلی در چسبندگی مواد به وجود نمیآورند.