خرید آنلاین انواع وسایل آموزش کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن

در واقع کاشت ناخن با ژل سالم تر از کاشت با پودر است؛ اما هزینه بیشتری دارد. از ناخن گیرها برای کاهش طول ناخن استفاده میشود. اولین وسیلهای که برای کاشت ناخن به آن نیاز دارید ناخن گیر است، ناخن گیر میباشد. نحوه سوهان کشیدن ناخن از اهمیت بالایی برخوردار است پس حواستان را هنگام انجام این کار جمع کنید. پخش لوازم کاشت ناخن در سراسر ایران و ارسال در کوتاه ترین زمان پرایمر ناخن را با کیفیت عالی در چند برند مطرح از ما خریداری کنید. از آنجایی که کاشت ناخن هنری ظریف میباشد، استفاده از چراغ رومیزی نیز برای ناخن کارها ضروری است. بطور کلی برای کاشت ناخن به ابزار مخصوص این کار نیاز دارید. استفاده تاپ ژل ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن است، ولی باید توجه داشته باشید که هر مدل از تاپ کات ها بر روی یکی از موارد ذکر شده استفاده می گردد و ممکن است به طور مثال تاپ کاتی که بر روی کاشت پودر به خوبی می نشیند بر روی ژلیش بلند شده و یا ترک بخورد.البته تاپ کات هایی در بازار وجود دارند که می توان از آن ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش ناخن و یا حتی لاک معمولی نیز استفاده کرد، مانند برند های مولتی ژل و ترونی.

ممکن است کمی طولانی باشد ولی با مطالعه مطلب زیر آشنایی کاملی نسبت به لوازم مورد نیاز کاشت ناخن و ترمیم آن پیدا خواهید کرد. کاشت ناخن با ژل سالم تر از پودر است ولی هزینه بالاتری نسبت به پودر دارد.تاپ کات یا تاپ شاین: توضیحات در قسمت مواد کاشت پودر آمده است. دانستن این که مواد کاشت ناخن چیست میتواند به شما در انتخاب بهترین مواد برای کاشت ناخن خود در منزل و یا در سالنهای زیبایی کمک کند. پودر های هلویی رنگ زیبایی دارند و بانوانی که با پودر هلویی کار کاشت ناخن خود را انجام می دهند اغلب به لاک ناخن نیاز ندارند و زدن لاک ناخن به سلیقه آن ها مربوط خواهد شد زیرا پودر هلویی رنگ صورتی بسیار ملیحی دارد . زیبایی دستها و پاها تا حد زیادی در گرو زیبایی ناخنها (nail beauty) است. این محلول قبل از کاشت، روی ناخنها استفاده میشود تا هر گونه چربی و آلودگی را از روی سطح ناخن پاک کند. ضمنا در انتهای مقاله انواع مواد و لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن را برایتان لیست کرده ایم. هم چنین بوی این لیکوئید ها بسیار تند و آزار دهنده است و برای کاشت ناخن مناسب نمی باشد.عمده تفاوت لیکوئید ها به غیر از کیفیت در سرعت خشک شدن می باشد.

اگر میخواهید کاشت ناخن پودری انجام دهید حتما باید یک ظرف مخصوص برای نگهداری لیکوئید داشته باشید. تیپ ناخن قالبهای آمادهای هستند که از آنها میتوان برای افزایش طول ناخن استفاده کرد. به این صورت که ریموور لاک ژل در داخل مخزن دستگاه قرار گرفته و با استفاده از گرما و بخار نهایت تا 10 دقیقه لاک ژل از روی ناخن پاک میشود. این دستگاه پودر رنگی طراحی ناخن را به وسیله جریان هوا با ظرافت و دقت بالا بر سطح ناخن اسپری میکند. 6. پرایمر: از مواد اصلی در لوازم کاشت ناخن بوده و جهت ایجاد چسبندگی بین صدف طبیعی و مواد کاشت ناخن و در نتیجه استحکام ناخن کاشته شده به کار می رود. با کشیدن بافر روی ناخنها، آنها براق شده و نتیجه نهایی بافر روی ناخن دقیقا مشابه برق ناخن خواهد بود. ضد قارچ قبل از انجام کاشت ناخن باید استفاده شود و در صورت استفاده نکردن از آن ممکن است که خطراتی را در پی داشته باشد و ناخن ها قارچ بزنند به دلیل آن که ناخن ها با مواد کاشت پوشانده می شوند و سطح روی ناخن بسته می باشد و همین موضوع باعث رشد قارچ ها خواهد شد اما با استفاده از مواد ضد قارچ می توان از این عارضه جلوگیری به عمل آورد .

در صورتی که ناخن فرد مبتلا به قارچ گردد می توان از محلول تیمول برای درمان قارچ ایجاد شده استفاده نمود. قلم پودر یا ژل با شمارههای 6 و 8: برای ترکیب پودر کاشت با لیکوئید و قرار دادن مخلوط به دست آمده بر سطح ناخن استفاده میشود. دستگاه های ال ای دی ناخن با استفاده از لامپ های ال ای دی برای خشک کردن ژل کاشت و لاک ژل استفاده می شوند. در مطلب کاشت ناخن بدون تیپ و کاشت ناخن شیشه ای نحوه استفاده از این فرمر آموزش داده شده است. این پک ،لوازم کامل کاشت ناخن باگارانتی است که با خرید این پک نیازی به لوازم دیگری ندارید.تمام لوازم نو و از مارکهای معتبر و اصل هستند..لوازم فوق فن ۶۰ تومن جداگانه می باشد. قیچی کوتیکول: وسیلهای برای بریدن کوتیکولهای سرسخت ناخن است. همچنین این وسیله در کاشت ناخن با ژل برای قرار دادن ژل ناخن بر روی سطح ناخن مورد استفاده قرار میگیرد. سوهان دستی همان سوهان معمولی است که برای سوهان کشی و فرم دهی ناخن بکار میرود. دو نوع معروف آن، سوهان دستی زبر و سوهان دستی نرم می باشد، از این دو سوهان جهت فرم دهی به شکل ظاهری ناخن ها و همچنین برای فرم دادن به قطر و حالت مواد کاشت ناخن استفاده می شود.