تعمیر گوشی – موبایل کمک

همچینن از جملات تبلیغاتی و وعده های کاذب خودداری کرده ایم تا بیشترین کارآموز با رضایت بالا در این ۲۴ سال آموزش را داشته باشیم. در اوایل ورود گوشی های موبایل هوشمند به بازار دیجیتال، اکثر کاربران این وسایل جوانان بین سنین 16 تا 30 سال بودند اما امروزه شاهد آن هستیم که طیف وسیعی از افراد میانسال از این وسیله کاربردی بصورت روزمره استفاده می نمایند. برای این که از تعهد کاری تکنسین های تعمیر موبایل زودکمک مطمئن شوید، باید بدانید که سامانه زودکمک، واسطه بین شما و تعمیرکار نیست. زودکمک، خدمات تعمیرات تخصصی موبایل را در کنار برخورداری از شرایطی امن و آرام در محیطی حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد. روی لینک کلیک کنید و فیلدهای مربوطه را پر کنید. اگر بادکردگی در بدنه گوشی وجود داشت، هرچه زودتر دستگاه را خاموش کرده و از طریق سامانه جامع زودکمک، درخواست تعمیرات گوشی خود را ثبت کنید. 3.آیا گوشی که بعد از آبخوردگی خاموش شده قابل تعمیر است؟

به سرعت برای نجات گوشی خود از آب خوردگی، باتری را برداشته و تلفن همراه را در ظرفی پر از برنج قرار دهید تا رطوبت جذب شود. حتی گاهی باید حافظه را کاملا تخلیه کنید تا مشکل حل شود. این کار همواره پتانسیل درآمد بیشتر را دارد و محدودیتی در کسب درآمد وجود ندارد. ممکن است سختی ها و چالش هایی در شغل تعمیرات موبایل وجود داشته باشد و کسی که تمایل به ورود به این حرفه را دارد باید آنها را پذیرفته و در جهت پیشرفت شغلی خود تلاش نماید. اگر شبکه ارتباطی به درستی تنظیم نشده باشد، این احتمال وجود دارد که سیم کارت شناسایی نشده و شما نتوانید با کسی تماس برقرار کنید. در ابتدای کار ممکن است جذب مشتری با سرعت کمتری صورت بگیرد، بنابراین احتمال دارد شغل تعمیرات موبایل در روزهای اولیه درآمد چندانی نداشته باشد. اگر گوشی هوشمندی دارید که شارژ نمی شود، خود به خود خاموش می شود، شکسته است و یا هر ایراد دیگری دارد، کافی است وارد وب سایت رسمی زودکمک شوید.

اگر گوشی شما ضربه خورده و بعد از آن مدام خاموش می شود، ممکن است نمایشگر آسیب دیده باشد و یا ایراد از سیستم عامل باشد. بسیاری از موارد پیش می آید که مشتری با مشکل آب خوردگی موبایل به تعمیرکار تخصصی مراجعه کرده و از خاموش شدن گوشی شکایت می کند. اگر هم مشکل شما حل نشد کافیست فقط سوال خود را از ما بپرسید تا متخصصین ما در اسرع وقت به سوال شما پاسخ بدهند. تعمیرکاران موبایل در زودکمک به صورت آنلاین به شما پاسخ می دهند تا حتی الامکان بتوانید مسئله را برطرف کنید. تیم کارشناسی مجرب ما در خدمت شما هستند تا هرگونه سوال یا ابهامی که در مورد گوشی دارید را به شکل تخصصی پاسخ دهند. کارشناسان مجرب IT در این مرکز استخدام شده اند و تمامی مراحل احراز و تایید هویت (شامل دریافت گواهی عدم سوء پیشینه) را گذرانده اند. تیم تعمیرات دوره های تخصصی را گذرانده اند و به دلیل تجربه بالا، می توانند مشکلات انواع گوشی های هوشمند از تمامی برندها را به خوبی ریشه یابی و برطرف کنند. در مراحل بعدی تعمیر موبایل، گوشی به صورت تخصصی عیب یابی شده و بخش های آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض می گردند.

قیمت تعمیر موبایل در زودکمک تنها زمانی به شما اعلام می شود که گوشی به صورت کامل بررسی و عیب یابی شده باشد. بااینحال شما میتوانید برای درخواست تعمیر گوشی آب خورده خود، با بخش پشتیبانی وبسایت تماس حاصل فرمایید. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر موبایل را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. دقت کنید که ممکن است ایراد از باتری باشد و نیاز به تعویض باتری گوشی داشته باشید. توجه داشته باشید هوای گرم و مرطوب دهان انسان، پورت را تمیز نخواهد کرد و برای نقاط تماس هیچ مزیتی نخواهد داشت. یکی از بهترین گزینه ها برای رفع مشکل سوکت هندزفری یا همان پورت هدفون استفاده از هوای فشرده ( خشک ) است. اگر از اینترنت سیمکارت استفاده می کنید، مطمئن شوید که دیتای موبایل شما وصل است. تعمیرکار ما موبایل شما را بررسی نموده و قطعات یا بخش های نرم افزاری معیوب آن را شناسایی می کند. همیشه مصرف کنندگان بابت خرابی گوشی های تلفن همراه خود به تعمیرکاران موبایل مراجعه نمی کنند. موبایل کمک برای اعتلای خدمات خود در این راستا روز به روز با معرفی خدمات و شرایط بهتر برای کاربران به دنبال ایجاد رفاه حداکثری برای کاربران ایرانی می باشد.