تعمیر گوشی – موبایل کمک

توجه کنید که اگر گوشی را ریست فکتوری کردهاید، کل اطلاعات حذف نمیشود، بلکه اطلاعات آن در حافظه گوشی میماند. شما در هر جای ایران که ساکن باشید می توانید از خدمات زانکو استفاده کنید. شما با استفاده از این ابزار میتوانید قطعات الکترونیکی موبایل را که آسیب دیده اند را تعمیر کنید. پنس تعمیرات موبایل ابزاری است که با آن میتوانید قطعات کوچک موبایل را برداشته و بهراحتی جا به جا کنید. بسیاری از شرکتها هستند که ست پیچ گوشتی را ارائه میکنند ولی از این تعداد شرکت تعداد کمی هستند که ست پیچ گوشتی را با بهترین کیفیت ارائه میکنند. در جدید ترین موبایل آیفون تولید شده توسط شرکت اپل یعنی آیفون 8 و 10 سخت افزار های بسیار پیچیده و با ریزه کاری های بسیار زیادی استفاده شده است. انواع برنامه هایی که می توان با استفاده از آنها این مشکلات را برطرف نمود در این آموزش ها به کارآموزان ارائه می گردد. این کوچکی به این دلیل است که تعمیرکار بتواند بهراحتی انواع پیچهای گوشیهای مختلف از آی او اس گرفته تا اندروید را باز کند. اما اگر صفحه نمایش قابل تعمیر نباشد نیاز به تعویض آن دارید اما باز هم به شما این اطمینان را می دهیم که به دلیل خرید بدون واسطه هم از ال سی دی اصلی استفاده می کنیم و هم اینکه تضمین مناسب ترین قیمت را به شما می دهیم.

مشکلات متعددی وجود دارد که باعث میشود کاربران نتوانند از گوشیهای هوشمند خود بهدرستی استفاده کنند. با اینکه این مشکل در گوشیهای قدیمی بیشتر دیده میشود اما دستگاههای جدیدتر هم میتوانند همین مشکل را داشته باشند. اسپاتول در بین تعمیرکاران موبایل به عنوان اسپاجر نیز شناخته میشود. بسیاری از شما عزیزان در طول مدت فعالیت آموزشگاه زانکو، بارها از ما خواسته اید تا بهترین تعمیرکاران موبایل و تبلت را به شما معرفی کنیم. به همین دلیل است که بسیاری از ما به دام تعمیرکاران غیرمتخصص می افتیم و در نهایت علی رغم هزینه بالا، موبایل ما مشکلات بیشتری هم پیدا می کند. در حوزه تعمیرات بارها مشاهده شده است که دستگاه کاربران به علت اینکه توسط تعمیرکار غیر متخصص مورد تعمیر قرار گرفته است با خرابی های متعددی همراه بوده است. پیدا کردن یک تعمیرکار قابل اعتماد و متخصص هم کار راحتی نیست. از منبع تغذیه برای استفاده به جای باتری موبایل برای روشن کردن هنگام تعمیرات استفاده می شود . شما برای باز کردن قاب این نوع موبایلها باید این لیه لاستیکی را شل کنید. لوپ تعمیرات موبایل، هیتر هویه، سپراتور، منبع تغذیه تعمیرات موبایل، کابل پاور منبع تغذیه، مولتی متر، پیچ گوشتی، گیره برد موبایل، قاب باز کن و اسپاتول، پنس تعمیرات موبایل، چسب تعمیرات موبایل، سیم لحیم، سیم قلع کش، سیم چین و کف چین مخصوص تعمیرات موبایل، خمیر قلع، خمیر فلکس، روغن لحیم و بتری تینر است.

یک لپتاپ یا کامپیوتر برای انجام تعمیرات نرم افزاری، ست پیچ گوشتی، هویه و دستگاه هیتر، روغن لحیم و روغن فلکس، سیم قلع، دستگاه لوپ، مولتی متر و منبع تغذیه، شابلون قاب باز کن، پنس و گیره کار. شما به عنوان یک تعمیرکار حرفهای باید بتوانید بدون آسیب رساندن به دیگر بخشهای موبایل، قاب آن را باز کنید. برای یک تعمیرکار حرفهی یک میز حداقل دومتری نیز نیاز دارد تا کارهای تعمیراتی خود را را بر روی آن انجام دهد. ما در آموزشگاه زانکو نهایت تلاش خود را کرده ایم تا بهترین های حوزه تعمیرات را گرد هم آوریم و خدمات تعمیرات گوشی موبایل را به صورت کاملا تضمینی و مطمئن به کلیه هموطنان عزیز ارائه کنیم. در این شرایط که گوشی هنگ کرده چه باید کرد؟ باید گفت که دوره های آموزشی که توسط مجموعه ی ما برگزار می شود شامل چندین دوره ی متفاوت است. از این رو شرکت در این دوره می تواند نردبانی باشد که هنرجویان را از آموزش به بازار کار و صنعت می رساند. بسیاری از شرکت های بزرگ و نمایندگی های برندهای مختلف گوشی ، افراد متخصص را در این حوزه استخدام می نمایند.

قسمتهایی که تحت تماس آب هستند، سولفاته میشوند و بایستی تا دو روز بعد از آبرفتگی گوشی، به تعمیرات گوشی تحویل و رفع شود. در حالی که مرکز تخصصی تعمیر موبایل بسیاری وجود دارد، چالش بزرگ یافتن کارشناسان ماهری است که بتواند بر خلاف دیگران برای تعمیر تلفن اقدام کنند. مولتی متر تعمیرات موبایل نیز یکی دیگر از مهمترین ابزار و وسایل تعمیرات موبایل است که در هر کارگاه تعمیر موبایل باید وجود داشته باشد. گوشی هوشمند، اصطلاحی است که امروزه برای تلفنهای همراه با قابلیتها و ویژگیهای خاص به کار میرود. در میان هنرجویان آموزشگاه و مخاطبین وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو، پیام های زیادی به دست ما رسیده است مبنی بر این که یک تعمیرکار غیرمتخصص گوشی موبایل یا تبلت افراد را تعمیر کرده است و نه تنها مشکل آن ها حل نشده بلکه بدتر هم شده است. خرابی تلفن همراه از دردسرهایی است که همه ما حداقل یکبار آن را تجربه کرده ایم. بنابراین زمانی که تعمیرات موبایل را به ما بسپارید میتوانید با خیال آسوده از کیفیت تعمیر اطمینان داشته باشید. اگر میخواهید بهترین و باکیفیتترین ابزارها را در اختیار داشته باشید میتوانید به امگا ابزار مراجعه کنید. اگر شما میخواهید در شغل تعمیرات موبایل بهترین باشید باید بهترین ابزار تعمیرات موبایل را نیز در اختیار داشته باشید.