تعمیر گوشی – موبایل کمک

تعمیرات سخت افزاری موبایل شامل تعمیرات برد الکترونیک، تعمیر یا تعویض ال سی دی، تعویض سوکت ها و … افرادی که علاقمند به حضور در حوزه تعمیر گوشی های هوشمند هستند، نیاز است تا در رابطه با ابزار کار و تجهیزاتی که برای تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد، اطلاعات کافی داشته باشند. در آموزشگاه تعمیرات موبایل افراد می توانند نحوه تعمیرات نرم افزار موبایل را نیز اموزش دیده و حتی به صورت تخصصی وارد این رشته شوند. لوپ دو چشم: دستگاه میکروسکوپ لوپ که به آن لوپ دو چشم نیز گفته می شود از دیگر دستگاه هایی است که در این حرفه مورد استفاده قرار می گیرد و در دوره های تعمیر گوشی موبایل نحوه کار کردن با آن یاد داده می شود. لوپ ها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال وجود دارند و نیاز است تا هر تعمیرکار موبایل این وسیله را تهیه کند. این ابزار و وسایل در دو دسته ابزارهای تعمیر نرم افزار و ابزارهای تعمیرات سخت افزاری قرار می گیرند. افرادی که در حوزه سخت افزار مشغول به فعالیت هستند نیاز به دستگاه های بیشتری داشته و هزینه بیشتری را برای خرید این وسایل صرف نمایند. در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در پایتخت فناوری ، به شناسایی قطعات و عیب یابی این دستگاه پرداخته می شود.

در دوره آموزش تعمیرات موبایل به نحوه تعمیر انواع گوشی های اندروید پرداخته می شود و پس از آن افراد قادرند انواع مشکلات موجود در اندروید را شناسایی کرده و در زمانی کوتاه آن را تعمیر نمایند. با شرکت در یک دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل می توانید در مدت زمانی کوتاه به این تسلط دست پیدا کنید و به موفقیت برسید. تعمیر موبایل: گوشی شما طی 24 تا 48 ساعت توسط تعمیرکاران شرکت تعمیر شده و در این مدت کوتاه تمامی مشکلات بررسی و رفع میگردد. به طور طبیعی، السیدی گوشی آیفون شکنندهترین عضو سختافزاری آن است زیرا لزوما از جنس شیشه ساخته شده و مستقیما با اشیا خارجی در ارتباط است. مهارت آموزان در این مرکز در کارگاه مجهز حضور پیدا کرده و به انجام کار به صورت عملی و تحت نظر اساتید می پردازند. تمامی این دوره ها به صورت عملی و بعضا تحت نظر تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه انجام می شود.

علاوه بر این در صورتی که کارآموز مفاهیم را به صورت کامل نیاموزد و نتیجه لازم را از کلاس نگیرد، می تواند از طرح تحدید دوره رایگان استفاده کند و یکبار دیگر در دوره آموزشی شرکت نماید. شست و شوی قطعات به کار رفته در موبایل در مواردی که این قطعات گرد و خاک زیادی گرفته اند ضروری است و در نتیجه دستگاه التراسونیک می تواند یک دستگاه مهم در این حرفه به شمار رود. کیفیت دوره های مجازی به اندازه دوره حضوری است و در پایان کارآموزان قادر به ورود به بازار کار خواهند بود. در دوره های اموزشی آنلاین فرد از خانه و پشت کامپیوتر قادر به مهارت اموزش به صورت تئوری و عملی خواهد بود. به طور کلی دارا بودن مدرک فنی و حرفه ای می تواند اعتبار بالایی را در کار برای فرد ایجاد نماید. در مواقعی که نیاز به باز کردن و یا جداسازی اجزای مختلف موبایل است نیاز به یک دستگاه هیتر بلوور احساس می شود. برای مشاهده اجزای بسیار کوچکی که در موبایل وجود دارد از این دستگاه که مانند یک ذره بین بسیار قوی عمل می کند استفاده می شود.

دانستن اجزای خازن ها ، دیودها و ترانزیستورها می تواند نقش مهمی در موفقیت تعمیر داشته باشد. کیفیت ابزار تعمیرات موبایل بسیار در روند تعمیرات مهم هستند . پس تنوع تجهیزات تعمیرات موبایل بسیار بالاست که تعمیرکار باید دقت لازم را به کار ببرد. هیتر و هویه: اگر بخواهیم به یک ابزار بسیار مهم و ضروری در شغل تعمیر گوشی های همراه اشاره کنیم باید از هیتر و هویه یاد کنیم. خیلی از افراد تصور دارند که اگر گوشی آن ها به دلیل غوطه ور شدن در آب یا تماس با آن از کار بیفتد دیگر قابل تعمیر نیست! اکثر کارآموزان فنی مایل هستند از بین دورههای آموزش فنی مختلف، دوره آموزش تعمیرات موبایل را بگذرانند و همین امر باعث شده روزبهروز به مغازهها و تعمیرگاههای تعمیرات تخصصی تلفن همراه اضافه شود. آیا با مهمترین عواملی که سبب خرابشدن تلفنهای همراه ما میشوند، آشنایی دارید؟ در گوشی های هوشمند جدید نرم افزار، مکمل سخت افزار محسوب می شود و مشکلات نرم افزاری از جمله مشکلات رایج در انواع تلفن همراه است. همانطور که می دانید امروزه بیشتر کاربران موبایل از تلفن های با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و هنگام کار با گوشی با مشکلات بسیاری از جمله کار نکردن تاچ، مشکلات آنتن ، خراب شدن میکروفون، نصب نشدن برنامه ها، مشکل اثر انگشت، خراب شدن اسپیکر مکالمه و غیره روبه رو می شوند.