تعمیر گوشی – موبایل کمک

اما یکی از دستگاه هایی که در کنار موبایل، استفاده از آن بسیار رایج می باشد تبلت است که با صفحه نمایشی بزرگتر قادر است برای بسیاری از کارها مورد استفاده قرار گیرد. در انتهای دوره آموزش عملی تعمیرات موبایل، کارآموزان عیب یابی و تعمیر انواع گوشی را به صورت تخصصی یادگرفته و آماده ورود به بازار کار تعمیرات گوشی موبایل میشوند. خیر. در مجتمع آموزشی برق پس از این که کارآموزان در کلاس های تئوری و عملی چه به صورت حضوری و چه آنلاین شرکت نمودند در صورتی که آمادگی کافی را داشته باشند. یکی از آموزشگاه های مطرح در این زمینه مجتمع آموزشی برق می باشد که به دلیل کیفیت بالایی که در آموزش ها ارائه می دهد از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. هر روز به این تنوع افزوده می شود و دستگاه های جدیدی روانه بازار می شود. این آموزشگاه در هر دوره تعداد زیادی نیروی متخصص در زمینه تعمیرات انواع گوشی از جمله آیفون را روانه بازار می کند و در سطح جامعه اشتغال زایی می نماید.

و از طرف دیگر شرکت های تازه واردی مانند هواوی -شیائومی و … متاسفانه برخی از آموزشگاه ها بدون اخذ مجوزهای لازم، با قیمت های پایین دوره تعمیرات موبایل را برگزار کرده و افراد بسیاری به دلیل قیمت پایین در آنها ثبت نام کرده اما در پایان مباحث را یاد نگرفته و مجدد در دوره های دیگری ثبت نام کرده اند. قابل ذکر است که تاکید میکنیم برای انجام تعمیرات تخصصی مانند این مورد، بایستی گوشی خود را به تیم تکنسین مربوطه در موبایل کمک ارائه کنید تا بدون وارد شدن آسیب فیزیک، تعمیر و تعویض ال سی دی انجام شود. این آموزشگاه این امکان را در اختیار کارآموزان قرار داده است تا بتوانند ساعت شرکت در کلاس ها را با توجه به ساعاتی که خود مشغله کاری ندارند انتخاب نمایند. در اوایل ورود گوشی های موبایل هوشمند به بازار دیجیتال، اکثر کاربران این وسایل جوانان بین سنین 16 تا 30 سال بودند اما امروزه شاهد آن هستیم که طیف وسیعی از افراد میانسال از این وسیله کاربردی بصورت روزمره استفاده می نمایند.

پس از ثبت درخواست تعمیر موبایل در سامانه زودکمک، همکاران ما گوشی را عیب یابی کرده و اقدامات ترمیمی لازم را انجام می دهند تا مشکل حل شود. آموزش تعمیرات هارد موبایل نیز از جمله سرفصل هایی است که در دوره آموززش تعمیرات موبایل در اختیار کارآموزان قرار داده می شود و این افراد قادر به عیب یابی و تعمیرات انواع هارد موبایل خواهند بود. پس از ثبت نام، افراد در ابتدا دوره های تئوری را پشت سر گذاشته و پس از آن در کارگاه های عملی موجود، توسط اساتید حرفه ای اقدام به آموزش ها به صورت تجربی و عملی می نمایند. گارانتی تعمیرات و گارانتی اصالت قطعات: در مرکز تعمیرات موبایل خدمات تعمیرات موبایل با تضمین اصالت قطعات و گارانتی تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای و ماهر انجام میشود. این دوره شامل آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل میباشد و حتی اگر پیشینهای در کارهای فنی و حرفه ای نداشته باشید میتوانید این مهارت را بصورت کامل یاد بگیرید. برای فراگیری مهارت و دانش فنی مورد نیاز برای تعمیرات گوشی آیفون می توان در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات اپل که در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای برگزار می شود شرکت نمود.

در آزمون سراسری فنی وحرفه ای شرکت کرده و در صورت قبولی، موفق به دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل می گردند. به دلیل افزایش روز افزون نیاز انسان به تکنولوژی بلاخص موبایل نیاز به تعمیر موبایل نیز از بدیهیات می باشد. آیا کسی که هیچ شناختی از تعمیرات موبایل ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ مقدار سرمایه برای خرید تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل و ورود به بازار کار تعمیرات موبایل در تهران از معدود فعالیت های اقتصادی می باشد که با کمترین هزینه (حدود کمتر از ۴ میلیون تومان) می توانید تمام تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل را خریداری کرد و به تعمیر موبایل بپردازید. با وجود کیفیت بالای گوشی های سامسونگ، اما به وجود آمدن خرابی در آنها اجتناب ناپذیر است. هارد موبایل در انواع مختلفی وجود داشته که هر یک دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند. ویبراتور لرزش موبایل را ایجاد میکند و از یک موتور DC استفاده میکند که در صورت خرابی خود قطعه بایستی آن را جایگزین نمود. با تحقیقات میدانی و پرس و جو از تعمیرکاران حرفهای موبایل و بررسیهای انجام شده، عددی که در سال ۱۴۰۰ برای درآمد یک تعمیرکار سخت افزار تلفن همراه متصور است، عددی بین ۷ تا ۱۵ ملیون تومان است و درآمد یک تعمیرکار نرمافزار عددی کمتر از این مقدار است.