تعمیر گوشی – موبایل کمک

اپل در سال های گذشته سعی کرده با استفاده از سخت افزارها و استانداردهای محافظتی تا حد ممکن گوشی های تولیدی خود را با محافظت بالا در اختیار کاربران قرار دهد و آسیب های احتمالی وارد بر موبایل های خود را نیز تا حد زیادی کاهش دهد. رفع مشکلات نرم افزاری مانند هنگ کردن تلفن ، گرم شدن بیش از حد تلفن همراه ، کاهش سرعت نرم افزار ، باز نکردن برخی از برنامه ها و خطاهای WiFi و … 1. در این دوره تعمیرات نرم افزاری آموزش داده میشود یا تعمیرات سخت افزاری؟ در این دوره به صورت کاملا عملی نحوه عیب یابی و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل را به شما آموزش میدهیم و میتوانید بلافاصله پس از اتمام دوره وارد بازار کار شوید. در ایران تعمیرات این فرصت برای کارآموزان فراهم میشود که بعد از اتمام دوره آموزش تعمیر موبایل خود را سریع وارد بازار کار پر درآمد تعمیرات موبایل کنند اما این نکته را فراموش نکنید که برای یادگیری دوره آموزش تعمیرات موبایل نیاز به تلاش و پشتکار فراوانی دارد تا بتوانید تمام قلقها و راه کارهای تعمیرات موبایل را یاد بگیرید.

پس بهترین فرصت برای ورود به این بازار و کسب درآمدهای بالا از آن، همین امروز است. در کنار تمامی مزایایی که در بالا ذکر شد، کلاسهای آموزشی ایران تعمیرات برای کارآموزان شهرستانی امکان اسکان چند روزه را فراهم می کند. در این آموزش ها انواع قطعات به کار رفته در گوشی آیفون به کارآموزان معرفی گشته و آموزش تعویض قطعات SMD و آی سی های چسبی با استفاده از بهترین روش ها در اختیار افراد قرار می گیرد. خیلی از افراد تصور دارند که اگر گوشی آن ها به دلیل غوطه ور شدن در آب یا تماس با آن از کار بیفتد دیگر قابل تعمیر نیست! برای شرکت در این دوره آموزشی به هیچ دانش و یا تجربه قبلی در زمینه تعمیرات موبایل نیاز ندارید. هنگامی که بر اثر خراب بودن این قطعات گوشی شارژ نشود، اتصال شارژر به دستگاه هیچ نتیجه و تغییری را به همراه نخواهد داشت. از طرفی این مدل از گوشی پیچیدگی های بسیاری دارد بنابراین افراد حرفه ای در این رشته اندک بوده و اگر بتوانید در این زمینه تسلط بالایی داشته باشید اطمینان حاصل کنید که درآمد بالایی کسب خواهید کرد. سعی کنید آن فایلها و برنامههایی را که دیگر از آنها استفاده نمیکنید حذف کنید، همچنین میتوانید تماسهای قدیمی و پیامهای متنی را حذف کنید و دادههای حافظه پنهان را پاک کنید.

مهمترین ابزاری که برای باز کردن گوشی موبایل به آن نیاز دارید پیچ گوشتی است. 1. آیا بعد از شرکت در این دوره نیاز به کارآموزی تعمیرات موبایل دارم؟ اگر میخواهید از صفر این شغل را شروع کنید لازم است که ابتدا دوره اولیه تعمیر گوشی را یاد بگیرید، در اصل شناخت قطعات، تست و اندازه گیری قطعات، ابزارهای تخصصی تعمیر گوشی، آنالیز مدار تغذیه، شارژ، باتری، سیم کارت، پردازنده گوشی، IC های تصویر و صدا و بلوتوث از مهمترین موارد در پایه آموزش تعمیرات موبایل است. برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفهای موبایل باید در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنید. در این حال خیال شما بعد از سپردن گوشی خود به این مجموعه و تحویل گوشی خود با بالاترین کیفیت راحت بماند. تعمیرات موبایل در مرکز تخصصی و حرفه ای خاطر شما را تا سال ها از کارکرد درست موبایل راحت می کند. پس اگر از شهرهای دیگر تمایل به شرکت در دوره آموزش تعمیرات گوشی موبایل دارید میتوانید با خیال راحت در کلاسهای ایران تعمیرات شرکت کنید. کابل شارژ و آداپتور را بررسی کنید، خراب شدن کابل شارژ و آداپتور رایج ترین مواردی است که باعث شارژ نشدن باتری می شود بنابراین با یک کابل شارژ و آداپتور دیگر گوشی را شارژ کنید.

آیا هزینه تعمیرات موبایل زیاد است؟ بله. این یک دوره آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل است و تمامی موارد مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیرات موبایل به شما آموزش داده میشود. این دوره برای افرادی که اشتیاق به یادگیری و استفاده از آموختههای خود برای کسب درآمد دارند بسیار مناسب است. البته کارآموزانی که در شهرهای دیگر ایران سکونت دارند نیز میتوانند در دوره شرکت کنند. از آنجایی که قیمت تلفن همراه روز به روز در حال افزایش است، معمولاً افراد در صورت برخورد با مشکلی در موبایلشان، ترجیح شان بر این است که به جای تعویض موبایل نسبت به تعمیر آن اقدام کنند. در ویدئویی که در زیر قرار دادهایم دوره آموزش تعمیرات موبایل را به طور کامل معرفی کردهایم. کار آموز با گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه ایران تعمیرات میتواند به عیب یابی و تعمیر موبایل در برندهای مختلف بپردازد. خراب شدن این خارهای فلزی می تواند شما را به دردسر و هزینه اضافی ناچارکند. اگر از علاقه مندان به مهاجرت به خارج از ایران با مدرک فنی حرفه ای هستید مشاغلی مانند تعمیرکار پکیج و کولر گازی، تعمیرکار لوازم خانگی، تعمیرکار ایسیو، برقکار ساختمان از دیگر مشاغلی است که بازار کار خوبی دارند و با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات پکیج، آموزش برق ساختمان، آموزش تعمیرات ایسیو و غیره می توانید مهارت های این مشاغل را یاد گرفته و وارد بازار کار شوید.