تعمیر گوشی – موبایل کمک

گوشی را خاموش کرده و در کیسه برنج قرار دهید. یکی از روش هایی که برای تعمیر گوشی های آب خورده میتوانید از آن استفاده نمایید، این است که گوشی را دیک کیسه برنج قرار دهید. راه اندازی معازه تعمیرات موبایل یا اجاره یک میز از دیگر روش هایی است که می توانید برای جذب مشتری و درآمدزایی در این حرفه از آن استفاده کنید. البته این رقم ذکر شده برای گوشی های رده متوسط و رو به پایین بود، اما اگر شما هر یک از این مشکلات مانند خرابی ال سی دی و قطعات را در یک گوشی پرچم دار و رده متوسط رو به بالا داشتید کمترین قیمت که برای کم ترین مشکل باید پرداخت کنید در حدود یک میلیون تومان است. اولین ریز خرجی که باید برای این کار خرج کنید مربوط به قسمت آموزش می شود که شما نیاز دارید حدودا ۲ میلیون تومان برای یاد گرفتن این حرفه بپردازید.

تعمیرات نرم افزاری: تعمیرات نرم افزاری به طور کلی مربوط به مشکلاتی می شود که برای سیستم عامل گوشی پیش می آید. البته با آموزش تعمیرات موبایل تخصصی و حرفه ای و کسب تجربه می توانید این درآمد را در مدت زمان کوتاهی به دست آورده و آن را افزایش دهید. امروزه استفاده از تلفن همراه تبدیل به یک بخش جداناپذیر در زندگی روزمره شده طوری که تلفن همراه تبدیل به یک وسیله برای راه اندازی کسب و کار شده و محبوبیت آن جهت استفاده در مشاغل مختلف رو به افزایش است . 10. مشکل آسیبدیدن پورت گوشی: مانند همه چیز در زندگی، هیچچیز برای همیشه دوام ندارد و تلفن شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. در قدم سوم شما باید سعی کنید که یک محلی را برای خود بگیرید و در آن شروع به کار کنید. تعمیر آیفون نه فقط یک حرفه بلکه در حال حاضر تبدیل به یک هنر شده است. بسیارند افرادی که گوشی های خود را برای تعمیر به تعمیرکاران مجرب می سپرند و سال هاست که در حال استفاده از همان گوشی هستند و هیچ مشکلی هم برای آن ها ایجاد نمی شود.

قسمتهایی که تحت تماس آب هستند، سولفاته میشوند و بایستی تا دو روز بعد از آبرفتگی گوشی، به تعمیرات گوشی تحویل و رفع شود. همچینن از جملات تبلیغاتی و وعده های کاذب خودداری کرده ایم تا بیشترین کارآموز با رضایت بالا در این ۲۴ سال آموزش را داشته باشیم. شما بایستی مشکل خود را از میان گزینهها در نظر گرفته شده انتخاب کنید. از سوی دیگر پرشدن حافظه میتواند باعث کندی گوشی شما شود. میزان درآمد تعمیرکار موبایل به عوامل مختلفی از جمله: مهارت، سرعت، نحوه برخورد با مشتری، مکان مغازه و موارد دیگر بستگی دارد. اگر از سرمایه لازم برای راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل برخوردار نیستید نگران نباشید. فرد برای اینکه بتواند این کار را شروع کند نیازمند مقداری سرمایه اولیه است. اگر جنبه های مختلف شغل تعمیرات موبایل را در نظر گرفته اید و قصد ورود به آن را دارید باید در ابتدا سرمایه ای را جهت یادگیری مهارت های مرتبط با این حرفه در نظر بگیرید. علاوه بر این می توانید پس آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد، در نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ، شیائومی، اپل و دیگر برندهای موبایل در کشور مشغول کار شوید.

از آن جا که روزانه شاهد مراجعه ی افراد بسیاری به نمایندگی موبایل سامسونگ جهت تعویض گلس هستیم ، به کاربران گرامی توصیه می کنیم جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه نمایش موبایل از گلس های محافظ که در بازار موجود است، استفاده نمایند. بیایید به طور خلاصه مسیر شغلی تعمیرکار موبایل را بررسی کنیم. کیفیت کار تعمیرکاران بهترین نمایندگی تعمیر تخصصی آیفون در تهران و شهرستان ها معمولا پرآوازه بوده و با جستجو در اینترنت نیز می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. ازین رو نمایندگی موبایل سامسونگ آرشیوی جامع از گلسِ انواع مدل های موبایل سامسونگ را فراهم نموده تا در صورت بروز مشکل در گلس موبایل ، از گلس اورجینال جهت تعویض استفاده نماید. اما با تشدید تحریم ها کمی این نمایندگی ها محدود شدند و تغییر نام دادند و بعضا برخی افراد در این اوضاع به هم ریخته سو استفاده کرده و نام خود را مشابه نمایندگی سامسونگ گذاشتند. به همین جهت مرکز ایران سرویس همه سعی خود را بر این داشته است که از تعمیرکاران و کارشناسان توانمند استفاده نماید. علاوه بر این شما در این شغل با مشتریان ارتباط مستقیمی دارید بنابراین بایستی به خوبی بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید، مشکل دستگاه را برای آنها شرح دهید، آنها را برای تعویض قطعات قانع کنید و به آنها حس اطمینان و اعتماد به آنها القا کنید.