تعمیر گوشی – موبایل کمک

در گوشی های هوشمند جدید نرم افزار، مکمل سخت افزار محسوب می شود و مشکلات نرم افزاری از جمله مشکلات رایج در انواع تلفن همراه است. از جمله مشکلات موجود در موبایل های با سیستم عامل اندروید می باشد. در آموزشگاه تعمیرات موبایل افراد می توانند نحوه تعمیرات نرم افزار موبایل را نیز اموزش دیده و حتی به صورت تخصصی وارد این رشته شوند. افت کیفیت بعد از تعمیرات موبایل فقط در شرایطی رخ میدهد که یا تعمیرکار دانش کافی برای تعمیر موبایل شما را نداشته باشد و یا قطعهای که در گوشی شما بکار برده اورجینال و با کیفیت نباشد. همچنین برای کارآموزانی که از شهرستان هستند، آموزش های مجازی راحت تر و بدون دردسرتر خواهد بود چرا که گزینه های تهیه خوابگاه و غذا حذف شده و تنها شهریه دوره پرداخت می گردد. یادگرفتن تئوری کار نمیتواند تنها برای تعمیرات تخصصی موبایل کافی باشد؛ بنابراین شما بایستی برای رفع مشکلات خود به یک مرکز تعمیرات موبایل معتبر مراجعه کنید. این مرکز در تهران قرار دارد و افراد می توانند از تمام نقاط تهران و حتی شهرستان ها به این مرکز مراجعه نمایند. خرابی قطعات سخت افزاری معمولا در اثر ضربه و فشار و یا دمای بالا اتفاق می افتد و معمولا این قطعات به راحتی تعمیر یا تعویض می گردند.

معمولا دلایل اصلی هنگ کردن موبایل هستند. گاها موبایل هایی برای یک کشور خاص و در بقیه موارد هم برای دو قبضه کردن بازار فروش موبایل در رنج های قیمتی مختلف. دوره آموزش تعمیرات موبایل در پایتخت فناوری هم به صورت حضوری و هم مجازی و آنلاین برگزار می گردد. البته ابزار حرفه ای تری هم لازمه! هیتر و هویه: اگر بخواهیم به یک ابزار بسیار مهم و ضروری در شغل تعمیر گوشی های همراه اشاره کنیم باید از هیتر و هویه یاد کنیم. این ابزار و وسایل در دو دسته ابزارهای تعمیر نرم افزار و ابزارهای تعمیرات سخت افزاری قرار می گیرند. در دوره های آنلاین کارآموزان فیلم های اموزشی کاملا تخصصی را در اختیار خواهند داشت و به راحتی می توانند با مشاهده این فیلم ها که در کارگاه مجهز ضبط می گردد، مهارت های مربوط به تعمیر گوشی های موبایل را یاد بگیرید. در این دوره یک سری فایل های کمک اموزشی و جزوه های اساتید به صورت رایگان در اختیار مهارت آموزان قرار می گیرد. با مطالعه این جزوه ها در کنار اموزش هایی که توسط اساتید ارائه می شود، کارآموزان مباحث را به صورت کامل یاد بگیرند.

در آموزش مجازی و غیر حضوری تعمیرات موبایل جزوه آموزشی به کارآموزن به صورت پی دی اف ارائه می گردد و افراد می توانند از این جزوه در کنار مباحثی که مدرس دوره آموزش می دهد به عنوان منبع آزمون فنی و حرفه ای استفاده نمایند. دوره آموزش تعمیرات موبایل ، اموزش های متعددی را در زمینه برطرف نمودن مشکلات این سیستم عامل به کارآموزان ارائه داده و در نهایت افراد قادر به عیب یابی و تعمیرات انواع گوشی آیفون و سیستن عامل ios خواهند بود. در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در پایتخت فناوری ، به شناسایی قطعات و عیب یابی این دستگاه پرداخته می شود. در دوره آموزش تعمیرات موبایل به نحوه تعمیر انواع گوشی های اندروید پرداخته می شود و پس از آن افراد قادرند انواع مشکلات موجود در اندروید را شناسایی کرده و در زمانی کوتاه آن را تعمیر نمایند. همچنین در کارگاه های عملی اموزشگاه نحوه باز و بست کردن انواع تبلت تحت نظارت اساتید متخصص دوره و رفع انواع مشکلات آن به صورت تخصصی اموزش داده می شود.

قطعات به کار رفته در تبلت تقریبا مشابه با گوشی است. تبلت ها در برندهای مختلفی مانند ایسوس، سامسونگ، ایسر و … دوره تعمیرات موبایل مانند هر دوره فنی حرفهای دیگری نیاز دارد که هنرجو یک کار فنی را از نزدیک ببیند و بطور عملی خودش آن را انجام دهد. کار تعمیرات موبایل نسبتاً آسان است و می توان آن را تنها در یک دوره زمانی دو تا سه ماهه یاد گرفت. لازم به ذکر است که این بستر تنها در این مرکز برای مهارت آموزان فراهم است و یک مزیت بزرگ برای آن به شمار می رود. مهارت آموزان در این مرکز در کارگاه مجهز حضور پیدا کرده و به انجام کار به صورت عملی و تحت نظر اساتید می پردازند. با شرکت در دوره های آنلاین بسیاری از هزینه های رفت و آمد حذف شده و می توان با صرف هزینه کمتری مهارت های لازم را فراگرفت و مدرک فنی و حرفه ای را دریافت کرد.