تعمیر گوشی – موبایل کمک

مقدار سرمایه برای خرید تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل و ورود به بازار کار تعمیرات موبایل در تهران از معدود فعالیت های اقتصادی می باشد که با کمترین هزینه (حدود کمتر از ۴ میلیون تومان) می توانید تمام تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل را خریداری کرد و به تعمیر موبایل بپردازید. امیدواریم این اطلاعات به تمام سوالات شما در مورد حرفه تعمیرات گوشی پاسخ دهد. بخش اول گارانتی خدمات بدین معنیست که شما پس از تحویل دستگاه خود به مدت معینی که در رسید شما درج می گردد ( حداقل 7 روز ) دارای مهلت تست خواهید بود و در صورتی که مشکل رفع نشده باشد پذیرای شما هستیم. گاهی هم مشکل نرم افزاری است و با اصلاح تنظیمات، راه اندازی مجدد و گاها ریست فکتوری، حل می شود. پس از ثبت نام، افراد در ابتدا دوره های تئوری را پشت سر گذاشته و پس از آن در کارگاه های عملی موجود، توسط اساتید حرفه ای اقدام به آموزش ها به صورت تجربی و عملی می نمایند. از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای بوده بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر داده می شود.

شرکت پارس ارتباط در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل اندروید و ios در برندهای مختلف می باشد. هارد یا حافظه موبایل از جمله قطعات سخت افزاری به کار رفته در انواع تلفن های همراه می باشد که وظیفه نگهداری از فایل های مختلف را بر عهده دارد. در این دوره با ویژگی های موبایل خود آشنا می شوید و می توانید ایرادات سطحی گوشی موبایلتان را رفع کنید. دوره آموزش تعمیرات موبایل را با بیشترین کیفیت و کمترین هزینه برگزار میکند. گوشی های تولید این برند نیز طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی گوشی های سامسونگ را به گوشی سایر برندها ترجیح می دهند. در دوره های خصوصی تعداد کارآموزان کمتری در کلاس ها حضوز داشته و در نتیجه امکان یادگیری مباحث بیشتر خواهد بود اما باید بدانید که در دوره های نیمه خصوصی نیز با توجه به این که محیط کاملا پویا و صمیمی می باشد افراد می توانند سوالات خود را مطرح کرده و آموزش ها را به صورت اصولی و حرفه ای فرا گیرند.

حرفه تعمیر موبایل به دو دسته تعمیر نرمافزار تلفن همراه و تعمیر سختافزار تلفن همراه تقسیم میشود که کارآموزان با توجه به علاقه و استعداد خود یکی یا هر دو را برای یادگیری انتخاب میکنند. این عوامل باعث شده بسیاری از کارآموزان به دنبال یادگیری تعمیرات تلفن همراه برای ورود به این کسب و کار باشند. اکثر کارآموزان فنی مایل هستند از بین دورههای آموزش فنی مختلف، دوره آموزش تعمیرات موبایل را بگذرانند و همین امر باعث شده روزبهروز به مغازهها و تعمیرگاههای تعمیرات تخصصی تلفن همراه اضافه شود. این دوره ها توسط تعمیرکاران زبده و مجرب موبایل تدریس می شود. آیا کسی که هیچ شناختی از تعمیرات موبایل ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ در انتهای دوره تمامی نکات و ترفندهای لازم در اختیار هنرآموزان قرار می گیرد. اما یکی از دستگاه هایی که در کنار موبایل، استفاده از آن بسیار رایج می باشد تبلت است که با صفحه نمایشی بزرگتر قادر است برای بسیاری از کارها مورد استفاده قرار گیرد. یک پیچ گوشتی پنج پر، یک پیچ گوشتی صاف و یک پیچ گوشتی فیلیپس است. تقریبا بیش از ۷۰ درصد افرادی در بازار کار فعال هستند دارای یک گوشی تلفن همراه هوشمند هستند.

درصد بالایی از شغلها نیاز مبرم به گوشی تلفن همراه دارند و ورود به آنها بدون داشتن یک گوشی تلفن همراه هوشمند غیرممکن است. تعمیرات تخصصی موبایل، کار آسان و راحتی نبوده و همواره بر این نکته تاکید کردهایم که نیاز به دانش و تجربه و دقت بالایی دارد. قطعات مورد استفاده در تعمیرات موبایل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در صورتی که از قطعات بی کیفیت در تعمیرات استفاده گردد مشکل ممکن است بصورت موقتی رفع گردد ولی بزودی مشکل سابق یا مشکلات جدید به سراغ دستگاه شما خواهد آمد. هارد و یا همان EMMC بخش مهمی از گوشی موبایل است که اکثر اوقات کاربران با این قطعه دچار مشکل میشوند و عملکرد گوشیهای هوشمند را مختل میکند. همچنین دررابطهبا تعمیر بازر و ویبراتور هم به طور خلاصه باید گفت، بازر مانند اسپیکر است و ممکن است در اثر خرابی، تاب برداشتن، کثیفی، آیسی مربوطه دچار مشکل گردد. این مشکل ممکن است در گوشی های هوشمند با هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس اتفاق بیفتد. مشکل کندی گوشی از رایجترین مسائل در تلفنهای همراه است و میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.