تعمیر گوشی – موبایل کمک

آموزشگاه فنی پویان نیز یکی از پیشتازان آموزش تعمیرات گوشی است که با آموزش کاربردی و عملی در کارگاههای مجهز و تحت نظر اساتید خبره، تعمیرکاران و تکنسینهای بزرگی را وارد بازار کار کرده است. در ادامه با برخی از مشکلات رایج موبایل آشنا خواهیم شد. در قدم آخر با رایجترین معایب گوشیهای تلفن همراه آشنا میشوید که حاصل سالها تجربه اساتید دوره در آموزش و بازار کار میشود و کاملا به روز هستند. به همین جهت نیاز به مهارت در بین تعمیرکاران موبایل احساس شد و آموزشگاهها شروع به برگزاری دورههای آموزش تعمیرات گوشی در تهران کردند. نمایندگی شیائومی در مشهد، تخصصیترین سرویسهای مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع گوشی شیائومی را همراه با گارانتی معتبر انجام میدهد. آموزش تعمیرات نرم افزار گوشی یکی از دورههای اصلی تعمیرات موبایل در آموزشگاه برق و الکترونیک است که به آموزش عملی تعمیرات نرم افزاری اندروید و آیفون میپردازد. ساکشن کاپ را روی گوشی قرار داده و آن را به سمت بالا بکشید. اول اینکه شاید کارآموز هزینه خریداری تمام تجهیزات را در ابتدای آموزش و قبل از ورود به بازار کار نداشته باشد و اصلا نیازی هم نباشد و دوم اینکه تعداد معدودی از کارآموزان ممکن است به هر دلیلی مایل نباشند بعد از یادگیری مهارتها وارد بازار کار شوند، در این صورت آنها میمانند و یه سری تجهیزات که روی دست آنها باد کرده و باید به نصف قیمت آنها را بفروشند.

شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی دانش کافی را در زمینه اندروید، چارچوب های نرم افزاری دستگاه های تلفن همراه، الکترونیک، IOS، ابزارهای تعمیرات موبایل، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل، قطعات موبایل و نحوه تعمیر و تعویض آنها و . در این دوره مواردی مانند الکترونیک، قرارگیری قطعات مختلف داخل مدار، آموزش نحوهی تعویض آی سی ها، آموزش کار با ابزارها، آموزش تست آمپر و نحوهی عیب یابی گوشی های مختلف، نقشه خوانی و … از سرفصلهای آموزش تعمیرات نرم افزاری گوشی این دوره است. شما با اطلاع از این لایه های صفحه نمایش، هم اکنون قادر هستید که خودتان بدانید که کدام قسمت از صفحه نمایش گوشی شما آسیب دیده است. در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با متخصصین ما در ارتباط باشید. این دوره کاملا تضمینی است و اگر پس از پایان دوره مهارتهای مورد نیاز را فرا نگرفته باشید، دوره برای شما به صورت رایگان تکرار خواهد شد. همچنین افتادن گوشی در ظروف آب و غوطه ور شدن آن موجب خسارت زیادی به گوشی می شود. در مرکز هلو موبایل تمامی مشکلات سخت افزاری از جمله تعویض هارد اورجینال،تعویض سوکت شارژ،حل مشکلات آنتن دهی،سرویس گوشی های آبخورده،مشکل قطعی یا ضعف صدای گوشی،تعویض دوربین و تمامی خدمات مورد نیاز شما بصورت فوری و با ضمانت اصالت قطعات انجام می گیرد.

عوامل مختلفی وجود دارد که میتواند روی باتری شما تأثیر بگذارد و شما باید آنها را قبل از تعمیر گوشی و تعویض باتری در نظر بگیرید. تعمیر موبایل در نمایندگی موبایل سامسونگ با استفاده از ابزارهای مخصوصی انجام می پذیرد و از این گذشته تعمیرکار این مرکز نیز آموزش های تخصصی لازم در این زمینه را سپری کرده و از این نظر می توان به راحتی روی عملکرد وی حساب باز کرد. تعمیرات موبایل در محل هم زحمت و دردسر رفتن به نمایندگی یا مغازه های تعمیر موبایل را ندارد، هم می توانید بالای سر متخصصی که برای تعمیر موبایل شما می آید آماده شوید. البته باید توجه کنید که اگر السیدی شما بعد از ضربه خوردن ،هنوز تصویر قابل نمایش است نیاز به تعویض کامل تاچ والسیدی ندارید و با تعویض شیشه السیدی مشکل شما حل می شود. بروز این مشکل در گوشی باعث می شود تا گوشی به خوبی شارژ نشود.

در دوره آموزش تعمیرات موبایل، این مشکلات نیز معرفی و توضیح داده خواهد شد و راه حل آنها نیز آموزش داده می شود. با مراجعه کردن به مقاله علت شارژ نشدن گوشی در تعمیرات تخصصی موبایل میتوانید این مشکل را حل نمایید. آموزش نحوه فلش کردن گوشی، روت گوشی، بوت، حل مشکل ارورهای مختلف گوشی، حذف FRP، باز کردن قفل گوشی، نحوه بکاپ گرفتن و … برای بررسی دقیق تر مشکلات آیفون بهترین گزینه استفاده از اطلاعات کاربرانی است که به دلایل مختلف از خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی آیفون اپل استفاده می نمایند. پس از پایان دوره نیز مدرک معتبر از سازمان فنی حرفهای به شما اعطا میشود که در هر شرکت و سازمانی در ایران معتبر و قابل ارائه است. آموزش تعمیرات گوشی شیائومی به دلیل فروش انفجاری که این گوشیها در چند سال اخیر در بازار موبایل ایران داشته اند از تقاضای زیادی در میان کاراموزان فنی و حرفه ای برخوردار است.