تعمیر گوشی – موبایل کمک

چرا که هرچه تکنولوژی ها پیشرفته تر می شوند ، مشکلات و عیوب پیش آمده برای گوشی های موبایل نیز پیچیده تر و رفع آن ها تخصصی تر می گردد. 3. پیش نیازهای شرکت در این دوره کدامند؟ قطعات موبایل شامل ؛ خازن,مقاومت ,ترانزیستور,دیود , سیم پیچ و آی سی می باشد که در این دوره تمام این موارد را آموزش می بینید. بنابراین شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی به خوبی بتوانید این گوشی را باز و بسته و قطعات آن را بردارید. بنابراین با توجه به این موارد می توان گفت امروزه کار تعمیرات موبایل ، دارای بازار کاری شلوغ و پر رونق است که هرچه جلوتر می رویم ، به نیروی کار بیشتری نیز احتیاج پیدا می کند. نمایندگی تعمیرات موبایل الجی ، موبایل الجی محصولِ یک شرکت کرهای تحت عنوان «ال جی الکترونیکس LG» می باشد؛ این شرکت با فعالیت در حوزه ی الکترونیک و فناوری اطلاعات، تولیدکنندهی اجناس مختلف و متنوع در سطح بین الملل می باشد که در این میان تلفن های همراه ال جی یکی از پر تقاضاترین و پرفروشترین محصول این شرکت در کل دنیا، مخصوصا در کشور ما می باشد. به علاوه تعداد زیادی تعمیرکار در این دو مرکز وجود دارد که انتخاب یکی از آنها کمی می تواند مشکل باشد.

خراب شدن پورت های شارژ یکی از دیگر مشکلات رایجی است که کاربران موبایل با آن روبه رو می شوند. متخصصان نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ قادرند انواع مشکلات گوشی شما را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت حل کنند. پس از این مرحله هنرجویان براساس اولویت زمان پایان دوره به بازار کار معرفی خواهند شد هم چنین برای این عزیزان پس صدور مدرک دوره “کارت هوشمند پشتیبانی فنی ” حضوری ، تلفنی ، تماس تصویری به مدت 10 سال فعال خواهد شد ” تا شما عزیزان پس از ورود به بازار کار هیچ گونه نگرانی از جهت پشتیبانی فنی ، حل مشکل های سخت افزار و نرم افزاری برای کسب تجربه نداشته باشید. پس می توانید حدس بزنید که آموزش افرادی که بتوانند در این زمینه تخصص کسب کنند و حرفه ای شوند تا چه اندازه مهم و ضروری است. این دوره برای افرادی که اشتیاق به یادگیری و استفاده از آموختههای خود برای کسب درآمد دارند بسیار مناسب است. تا چند سال آینده تمامی افراد در دست خود یک گوشی هوشمند را دارند و این مسئله نشان دهنده وجود تعمیرکاران بیشتر برای تعمیرات موبایل را نشان میدهد. یک تعمیرکار حرفه ای و موفق کسی است که بتواند تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های برندهای مختلف را برطرف نماید.

به منظور رفع مشکلات ال سی دی گوشی مهندسان ماهری در این مرکز، مشغول فعالیت می باشند. 1. آیا بعد از شرکت در این دوره نیاز به کارآموزی تعمیرات موبایل دارم؟ تعمیر سافت بریک به این شکل انجام میشود. شما میتوانید بیهیچ دغدغه و نگرانی و با خیالی آسوده به نمایندگی تعمیرات شیائومی در مشهد مراجعه کرده و سرویسهای مرتبط با دستگاه خود را دریافت نمایید. برخی از گوشی ها مانند سامسونگ و آیفون خود کمپانی این گلس ها را در کارخانه بر روی صفحه نمایش پرس می کنند این گلس از صدمه دیدن صفحه نمایش جلوگیری خواهد کرد. در گذشته انجام تعمیرات موبایل یک امر تجربی محسوب می شد که هر کسی می توانست پس از مدتی کار کردن در مراکز فروش و تعمیر موبایل ، تا حدودی بر مهارت های آن مسلط شود. اما امروزه به سبب پیشرفت روزافزون و بدون وقفه تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری به کار رفته در گوشی های هوشمند و رقابت سنگین کمپانی های بزرگ در این زمینه ، تعمیرات موبایل نیز به یک امر دانش محور تبدیل شده است. کلیه اقدامات تعمیر در نمایندگی تعمیر موبایل الجی، طبق استانداردهای جهانی و اصول علمی تعیین شده از جانب کمپانی ال جی انجام می گیرد.

از طرفی دیگر همانطور که گفته شد ، رقابت سنگین برندها و کمپانی های فعال در این حوزه نیز سبب گشته هر روز شاهد رونمایی از دستگاه های جدیدتر با تکنولوژی های پیشرفته تر باشیم. همانطور که مستحضرید امروزه با پیشرفت روزافزون صنعت گوشی های هوشمند ، میزان استفاده مردم از این گجت ها در سراسر جهان ، نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده و همچنان در حال افزایش است. بدیهی است که در هر زمینه ، هرچه میزان تقاضا و استفاده کاربر بیشتر شود ، احتمال به وجود آمدن عیوب و مشکلات احتمالی نیز افزایش خواهد یافت. البته نیروی کاری که آموزش تعمیرات موبایل و تمامی مهارت های مربوط به این حوزه را نزد اساتید مجرب و به صورت آکادمیک ، دانش محور و تخصصی فراگرفته باشد ، تا بتواند در مواجه با انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های هوشمند پیچیده امروزی ، موفق و راهگشا عمل نماید.