تعمیر گوشی – موبایل کمک

یکی از مشکلات رایجی که همکاران ما در تعمیرات موبایل با آن رو به رو می شوند خاموش شدن ناگهانی گوشی موبایل است. موارد فوق تنها بخشی از مشکلاتی هستند که در صورت واگذار کردن گوشی خود به دست تعمیرکاری غیرقابل اعتماد و کم تجربه ممکن است با آنها رو به رو شوید. همچنین میتوانید جهت اطلاع از آدرس دقیق، ساعات کار، خدمات ارائه شده در این مجموعه و مواردی از این دست از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت (شماره های تماس درج شده در وبسایت) اقدام نمایید. وجود کارگاه های مجزا برای انواع مشکلات ایجاد شده در گوشی باعث افزایش کیفیت تعمیرات شده است. این ترفندها باعث شده تا هزینه تعمیرات موبایل سامسونگ در موبایل کمک به بهینه ترین حالت ممکن برسد. این کار باعث آسانتر شدن فرآیند تعمیر گوشی خواهد شد. اگر با مشکل خاموش شدن ناگهانی موبایل خود مواجه شدید میتوانید با مراجعه به مقاله علت خاموش شدن ناگهانی گوشی به بررسی مشکلات موبایل ود بپردازید و اگر مشکلات با این روش ها حل نشدند می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت تعمیرات تخصصی موبایل پارس ارتباط با همکاران ما تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره رایگان بتوانید مشکل خود را حل کنید.

بد نیست بدانید که در موبایل علاوه بر آی سی تغذیه، تغذیه چهار قطعه دیگر معمولاً به طور مستقیم از باتری دریافت می شود و ارتباطی به آی سی تغذیه ندارد. برای تعویض هارد گوشی خود می توانید موبایل خود را به مرکز تعمیرات موبایل پارس ارتباط بسپارید. البته پیش از اینکه اقدام به تعویض هارد موبایل کنید اول باید از لحاظ نرم افزاری گوشی را مورد بررسی قرار داد. به عنوان اصلی ترین علت روشن نشدن گوشی موبایل می توانیم به خرابی هارد موبایل اشاره کنیم. سرویس موبایل کمک علاوه بر پوشش تهران در تعمیرات موبایل، به عنوان یک سرویس دهنده تعمیرات موبایل در کرج و سایر شهرستانها نیز به شمار می رود. شما بایستی مشکل خود را از میان گزینهها در نظر گرفته شده انتخاب کنید. روند تعمیر گوشی آبخورده بهصورت تخصصی بایستی حتماً توسط یک تکنسین انجام شود که میتوانید برای اینکار از تیم موبایل کمک، درخواست کنید. روند کار آی سی تغذیه موبایل اینگونه است که ولتاژ از طریق پین مثبت باتری وارد مدار حفاظت جریان داخل آی سی می گردد.

توصیه میکنیم در صورت خرابی ویبره، ابتدا بخش نرم افزاری دستگاه و سپس بخش سخت افزاری موبایل مورد بررسی قرار دهید؛ چرا که اشکالات پیش آمده ممکن است مرتبط با بخش نرم افزاری دستگاه باشد و ارتباطی با بخش سخت افزاری نداشته باشد. فروش جدید ترین دستگاههای شیائومی، تعمیرات موبایل شیائومی (تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی شیائومی)، تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی شیائومی، تعویض گلس گوشی شیائومی، تعمیر برد گوشی، تعمیر و تعویض باتری، ترمیم رم، فلش نرم افزاری، تعمیر سوکت شارژ، تعمیر تخصصی شارژر، ترمیم اسپیکر، رفع مشکلات آنتن دهی، ترمیم دوربین، ویروس کشی و .. برخی از تخصصیترین خدمات ارائه شده توسط همکاران ما در مجموعه نمایندگی شیائومی در مشهد است. هر چند پیدا کردن قطعات اورجینال سامسونگ در بازار امروز کشور ما کمی سخت شده و جمع شدن انبوهی از قطعات متفرقه با کیفیت های مختلف و ضعیف، نگرانی ها در این موضوع را چند برابر کرده است، اما در موبایل کمک سعی ما بر این بوده که با استفاده از منبع اصلی خارجی اقدام به واردات این قطعات اورجینال نماییم تا از این طریق خیال کاربران خود را از دسترسی به قطعات اورجینال موبایل های سامسونگ بی نیاز کنیم. یک تعمیرکار مجرب و کاربلد مثل تعمیرکارانی که در موبایل کمک فعالیت دارند میتوانند به گونهای گوشی شما را تعمیر کنند که هیچ نشانهای از باز شدن گوشی باقی نماند و به اصلاح گوشی دقیقا مثل روز اولش شود.

بهعنوانمثال در گوشیهای اندرویدی، بایستی دکمه ولوم پایین و نیز دکمه پاور را نگه دارید، با ریستارت شدن گوشی، حال دکمه ولوم بالا و دکمه پاور را فشار دهید تا در قسمت اندروید ریکاوری، وارد شده و در منوی روبرو، گزینه Reset Factory را انتخاب نمایید. در گام ششم، از قطعات کلیه اتصالات و قطعات توسط مولتیمتر، تست گرفته میشود تا سالم بودن آنها بررسی شود و درصورتیکه خازن، مقاومت یا قطعهای خراب باشد، بایستی با یک قطعه اورجینال از همان نوع تعویض گردد. در گام پنجم، بخشهای سولفاته با کمک بنزین سوپر یا تینر فوری، پاک میشود. اما به این صورت نیست که تمامی تعمیرات هزینه زیادی در بر داشته باشد! علاوه بر این، تنها یک مرکز تخصصی تعمیر موبایل با افراد با تجربه است که میتواند کارهای سختی نظیر باز کردن GSM اصلی تلفنها یا دسترسی به اطلاعات به روز شده را انجام دهد. از قطعات فابریک این موبایل ها گرفته تا استفاده از ابزارهای پیشرفته برای آن و همچنین داشتن تجربه و تخصص لازم 4 پیش نیاز اصلی برای تعمیرات اپل و البته نمایندگی تعمیرات موبایل اپل می باشند. این خدمات برای باقی نگه داشتن کیفیت موبایل های فوق العاده سامسونگ لازم است. حتی کتاب آموزش تعمیر موبایل نوشته اساتید کامتک بروز است و میتوانید آنرا تهیه کنید.