تعمیر گوشی موبایل با گارانتی

ازآنجاییکه عدم انجام تخصصی و کامل این روش، عواقب بسیار خطرناکی دارد، توصیه ما این است که حتماً از یک تیم تعمیرات تخصصی گوشی استفاده کنید. همچنین میتوانید به قسمت مدیریت برنامهها بروید و برنامه را متوقف کنید، گاهی اوقات تمیزکردن دادههای حافظه پنهان نیز یک راهحل عملی است. مشاوره تلفنی در زمینه تعمیرات نرم افزاری موبایل اولین خدمتی بود که توسط این شرکت ارایه گردید و پس از مدت کوتاهی خدمات دیگری مانند تعمیرات سخت افزاری موبایل، ثبت سفارش آنلاین تعمیر موبایل در وبسایت موبایل کمک، فروشگاه آنلاین قطعات موبایل، تولید محتوای آموزشی کامل و رایگان تعمیرات موبایل، آموزشگاه تعمیر موبایل و همچنین فروش بیمه موبایل هم به سبد محصولات آن اضافه شد. سپس حالت هواپیمای گوشی خود را برای مدت محدودی در حدود 30 ثانیه فعال نمایید و همچنین تلاش کنید تا بتوانید با گوگل همگام شوید. بسیار بسیار مهم است تا با طراحی بردهای الکترونیکی از برندهای مختلف که ممکن است در سریهای گوناگون آنها، معماری طراحی متفاوتتر شود، به صورت عملی آشنا شوید. برای تعمیرات گوشی، لازم است دانش، آگاهی و از همه مهمتر تجربه این کار را بدست آورید. این نوع مشکل میتواند ناشی از عدم اتصال میکروفون در بر گوشی باشد که برای پیداکردن آن از دستگاه لوپ استفاده میکنند.

اگر معمولاً نیازی به آن ندارید، میتوانید آنهایی را که باتری بیشتری را تخلیه می کنند، ببندید یا غیرفعال و یا حذف کنید. اگر اخیراً برنامهای نصب کردهاید و تلفن شما بهخوبی کار نمیکند، باید آن را حذف و نصب کنید و ببینید آیا تلفن همراه شما سریعتر کار میکند یا خیر. این قسمت زیر پنل جلویی تلفن که ال سی دی است، میباشد. آسیب دیدن ال سی دی به دلیل افتادن و یا ضربات فیزیکی، از رایجترین مشکلاتی است که سبب شده است تا درخواستهای زیادی برای تعمیر ال سی دی گوشی ایجاد گردد. برای رفع مشکل تاچ ال سی دی که معمولاً در اثر ضربه، خراب میشود، بایستی اقدام به تعویض این قطعه نمود. خرابی دکمه پاور و دکمههای دیگر مانند دکمه ولوم بالا و پایین، از دیگر مشکلات رایج در بین گوشیهای موبایل است که سبب میشود تا عملکرد دستگاه موبایل ما با اختلال روبرو شود، در این حالت، بایستی اقدام به تعویض و تعمیر گوشی و دکمههای خراب با جایگزینکردن آنها توسط یک تکنسین ماهر نمایید. در طول 8 سال سابقه کاری، تلاش همیشگی ما بر این بوده است تا کاربران در سراسر ایران، دیگر دغدغهای در جهت تعمیر تخصصی گوشی خود نداشته باشند و از مزایای کامل تعمیرات تخصصی موبایل با هزینه مناسب بهرهمند شوند.

از آنجایی که درآمد مشخص و معینی وجود ندارد، ممکن است به درآمد دلخواه خود نرسید. وجود افراد متخصص و تکنسین خوب باعث میشود تا ارائه خدمات و بهرهوری کل مرکز ارائه تعمیرات گوشی هوشمند، افزایشیافته و نیز پایان کارها سریعتر و دقیقتر از سایر مراکز انجام گیرد که این به نفع مشتری و نیز شرکت است. به طور معمول، گوشیهای اپل از طراحی و سیستمعامل متفاوتی بهره میبرند که باعث میشود تا برای تعمیر این نوع از تلفنهای هوشمند، یک تیم متخصص مجزا در نظر گرفته شود. اگر این راهحل پاسخگو نباشد، لطفاً تلفن خود را برای تعمیر گوشی و عیبیابی دقیق به یک مرکز تعمیرات موبیال ببرید. وقتی فضای ذخیرهسازی خود را پر کردید، تلفن همراه تمایل دارد بهآرامی پاسخ دهد؛ بنابراین، راهحلهای ممکن برای این مشکل یکسان است و معمولاً نیازی به تعمیر سختافزار گوشی ندارید. برنامه ریزی مالی بهتری خواهید داشت چرا که شما معمولاً تعداد مشتریان خود را می دانید و بنابراین درآمد شما برای روزهای آینده تان قابل پیش بینی است. برای شروع و اینکه شما بتونید روی بخش نرم افزاری تسلط پیدا کنید هم بدون باکس و هم با باکس آموزش فلش کردن و برنامه ریزی موبایل رو بهتون آموزش میدیم. آموزش عیب یابی قطعات الکترونیکی، رفع عيب قطعی صدا، رفع عيب سنسور دوربين (باز نشدن دوربین)، عکس برداری مات، آموزش معايب مهم و خرابی های CPU، آموزش عیب یابی پرش آنتن و عدم آنتن دهی (تغییر سریال)، عیب یابی بلوتوث، تعویض تاچ و ال سی دی، طریقه تعویض سوکت سیم کارت، IC ها، ریبال چیپ ها و تعویض هارد و آموزش نرم افزاری موبایل از جمله مواردی است که در پایان کلاس یکماه کارآموز باید به آن تسلط داشته باشد.

برای مثال تعویض باتری، تعویض جک هدفون، تعویض دوربین سلفی، تعویض دکمه ولوم، تعویض قاب و غیره همگی از تعمیراتی هستند که اصلا هزینه بردار محسوب نمیشوند. کند و دوباره از آن استفاده کنید. وایفای را از لیست حذف کرده و دوباره متصل شوید. اگر همچنان این مشکل پابرجا باشد، سعی کنید برنامه را حذف نصبکرده و دوباره نصب کنید. این کار برای برداشتن و حذف ضایعات و سولفات روی برد بسیار مهم است. برای اطلاع از آدرس نمایندگی شیائومی در مشهد می توانید به بخش «تماس با ما» مراجعه نمایید. در گام اول ابتدا بایستی مدت زمانی که از آبخوردگی میگذرد، برای تعمیرکار شرح داده شود. حال بایستی با تینر و مسواک، برد را تمیز میکنیم. حال برد را بهصورت جداگانه روی گیره قرار داده، آی سی تغذیه را با دمای هیتر 400 درجه معمولاً گرم میکنیم تا عملیات بازکردن و جداسازی آن را انجام دهیم. در این مقاله با ما همراه باشید تا قدم به قدم شما را با مزایا، معایب، درآمد و حتی منابع یادگیری شغل تعمیرات موبایل آشنا کنیم. یعنی شما ظرف این مدت زمان موبایل تعمیر شده خود را از موبایل کمک دریافت میکنید! و باهدف ارائه باکیفیتترین خدمات تعمیر گوشی از سال 1392 شروع کرد.