تعمیر گوشی سامسونگ – موبایل کمک

نکته مهم در خصوص نوع اساتید کامتک: باید بدانید که کسی که میخواد در کامتک استخدام بشه از فیلترهای بسیار سخت باید عبور کنه! تعمیرات تخصصی موبایل، کار آسان و راحتی نبوده و همواره بر این نکته تاکید کردهایم که نیاز به دانش و تجربه و دقت بالایی دارد. کاربران موبایل سامسونگ باید بدانند که هر کسی که چند پیچ گوشتی در دست داشته باشد، تعمیرکار حرفه ای موبایل های سامسونگ نبوده و ارائه این خدمات نیاز به شرایط مختلفی است. در موبایل کمک این امکان برای کاربران فراهم آمده است تا تنها با کلیک کردن روی بخش تعمیرات موبایل سامسونگ به راحتی و با درج مشخصات گوشی خود، در منزل پذیرای تیم حرفه ای ما باشند. ، جهت سپردن مراحل تعمیرات گوشی شیائومی، اپل، سامسونگ، هواوی و دیگر برندها به تیم متخصص این مجموعه اقدام کنید. کارشناسان ما در نمایندگی شیائومی پس از عیبیابی تخصصی دستگاه، نوع اشکال پیش آمده در آن را تشخیص داده و جهت تعمیر و رفع ایرادات مشاهده شده در دستگاه اقدام میکنند.

همچنین میتوانید جهت اطلاع از آدرس دقیق، ساعات کار، خدمات ارائه شده در این مجموعه و مواردی از این دست از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت (شماره های تماس درج شده در وبسایت) اقدام نمایید. برای این کار، گوشی آیفون را به کامپیوتر وصل کرده، برنامه آیتونز را نصب کنید. یکی دیگر از باورهای غلط رایج در بین افراد این است که تصور دارند با تعمیر گوشی از عمر مفید آن کاسته میشود! سعی کنید آن فایلهایی را که میخواهید با خود داشته باشید روی یک ابر آنلاین منتقل کنید یا یک کارت microSD بخرید تا این اطلاعات ارزشمند را در مکانی امن ذخیره کنید. سپس بایستی برنامه معروف Google Keyboard را بر روی گوشی خود نصب کنید. به عنوان مثال یک کاربر موبایل هیچوقت نمیتواند پیشبینی کند که قرار است در کدام مکان، چه تاریخ و کدام لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی تلفن همراهش با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعمیر پیدا کند. اما این یک باور غلط است و در خیلی از مواقع دیده شده که گوشی های این چنینی تعمیر شده و سال های سال مورد استفاده قرار گرفتهاند. گوشی را خاموش کرده و در کیسه برنج قرار دهید.

از آنجای که قرار نیست ما تمام مباحث دانشگاهی را که شامل دو رشته مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر میباشد، برای تعمیر گوشی فرابگیریم، به صورت خلاصه مباحث کاربردی و ضروری را از این کارگاههای آموزشی فرا گرفته و علم مورد نیاز تعمیر گوشی را بدست میآوریم. در مجموع، تعمیر گوشی و قطعه میکروفون با عوضکردن این وسیله انجام میشود اما قطعات ریز الکترونیکی که در مسیر میکروفون قرار دارند نیز ممکن است باعث قطع بودن اتصال مدار باشند که بایستی بررسی و جایگزین شود. غیر قابل پیشبینی بودن زمان نیاز به تعمیر موبایل، کاربران را ملزم میکند تا همیشه آمادگی لازم برای مقابله با این مقوله را داشته باشند و حداقل به دنبال منبعی قابل اعتماد بگردند تا در مواقع نیاز تعمیرات موبایل خود را به آن واگذار کنند. در گام ششم، از قطعات کلیه اتصالات و قطعات توسط مولتیمتر، تست گرفته میشود تا سالم بودن آنها بررسی شود و درصورتیکه خازن، مقاومت یا قطعهای خراب باشد، بایستی با یک قطعه اورجینال از همان نوع تعویض گردد. عموماً مشکل صدا مربوط به خرابشدن دو قطعه یعنی اسپیکر یا میکروفون میباشد. ابتدا برای تعمیر میکروفون، از یک مولتیمتر برای تست و اندازهگیری اهم در دو طرف این قطعه استفاده میگردد.

دررابطهبا مدتزمان تعمیرات آنلاین موبایل میتوان به یکی از تجربههای کاربران موبایل کمک اشاره نمود. تعمیرات گوشی آیفون، بخش مهمی از خدمات مراکز تخصصی تعمیر گوشی است. زمان دقیق پس از بررسی تکنسین و گوشی موبایل و مشکل ایجاد شده برای شما ارائه میشود. پس از درخواست، از طرف پشتیبانی این مجموعه با شما تماس برقرار میشود. اقدام کنید. پس از دریافت درخواست تعمیر گوشی، تیم پشتیبانی ما با شما تماس خواهد گرفت. شما میتوانید برای بازیابی اطلاعات خود، از تیم پشتیبانی و تعمیرات نرمافزاری موبایل کمک، درخواست کنید تا گوشی شما را مورد بررسی و تمامی دادههای آن را بازیابی کنند. سپس السیدی را وصل کرده و گوشی را به شارژ میزنیم. نهایتاً گزینه Start را کلیک کرده و منتظر اقداماتی نرمافزار برای بازیابی اطلاعات باشید. توجه کنید که در برخی موارد با سوختن هارد نیز امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد. گزینه Restore from iTunes Backup را انتخاب کنید و آن را بازیابی نمایید. خرابی دکمه پاور و دکمههای دیگر مانند دکمه ولوم بالا و پایین، از دیگر مشکلات رایج در بین گوشیهای موبایل است که سبب میشود تا عملکرد دستگاه موبایل ما با اختلال روبرو شود، در این حالت، بایستی اقدام به تعویض و تعمیر گوشی و دکمههای خراب با جایگزینکردن آنها توسط یک تکنسین ماهر نمایید.