تعمیر گوشی سامسونگ – موبایل کمک

در آخر بدانید در ابتدای هر کاری شما باید برای کمترین سود زحمت فراوان بکشید، گاهی بیراهه بروید، اشتباه کنید و ضرر بدهید، اما در ادامه، راه روشن است و شما به تدریج به یک فرد باتجربه و متخصص تبدیل خواهید شد. تعمیرات سخت افزاری گوشی یکی از حوزه های اصلی آموزش تعمیرات گوشی است که در مجتمع برق و الکترونیک به طور عملی آموزش داده میشود. در این دوره موارد زیادی آموزش داده می شود که از آن جمله: آموزش عملی و تئوری الکترونیک،نحوه ی قرارگیری قطعات مختلف در مدار،آموزش نحوه ی تعویض آی سی های چسبی به صورت تضمینی، نحوه ی تعویض قطعه ی آی سی از نوع غیرچسبی و دولایه، آموزش کار با ابزارهای مختلف همچون مولتی مار و منبع تغذیه، آموزش تست آمپر و نحوه ی عیب یابی گوشی های مختلف، آموزش سیم کشی،نقشه خوانی به صورت شماتیک، برنامه نویسی آی سی های خام و آموزش های بیشتر در این حوزه. توصیه کسانی که سالهاست در حوزه آموزش تعمیرات موبایل فعالیت میکنند این است که بهتر است شما در ابتدای کار یک متخصص با تجربه استخدام کنید تا هم نام برند شما شناخته و حفظ شود و هم خود شما در ابتدای کار فوت و فن کار را از این شخص یاد بگیرید و به اصطلاح راه بیوفتید.

دلیل این مساله این است که کارها به سمت تخصصی شدن پیش میروند و دیگر این شرایط که شما بتوانید به راحتی وارد یک حرفه بشوید وجود ندارد. البته هنگ کردن یا فریز شدن گوشی، گاهی نشان دهنده ویروسی شدن سیستم است. در آخر شما به یک مسواک نرم برای تمیز کردن سخت افزار موبایل نیاز دارید. بنابرین باید در انتخاب شغل و حرفهای که تصمیم گرفتهاید وارد آن شوید به خوبی تحقیق کنید. اگر با این فرض شغل تعمیرات موبایل را مد نظر قرار دادهاید این مطالب برای شما بسیار مفید است و قطعا شما را در انتخابتان کمک میکند. در کارگاه های عملی که در آموزشگاه تعمیرات موبایل وجود دارد دستگاه های موبایل مختلفی در اختیار هر کارآموز قرار داده می شود و تحت نظر اساتید دوره نحوه عیب یابی و تعمیرات آنها آموزش داده خواهد شد. قدم دوم تعمیر گوشی در این حالت، ریستارت کردن تلفن است که همواره بهعنوان یکی از راهحلهای مشکلات گوشیهای اندرویدی و iOS در نظر گرفته میشود. بنابرین شاید عاقلانه باشد که قبل از وارد شدن به حرفهای که در نظر دارید یک عمر با آن زندگی کنید، حداقل سه ماه تحقیقات دقیق و میدانی انجام دهید. این کار باعث آسانتر شدن فرآیند تعمیر گوشی خواهد شد.

ولی در شرایط امروز با سرعت روزافزون تکنولوژی و عوض شدن سبک کسب و کارها، دیگر این امکان وجود ندارد. فرق نمیکند کدام حرفه باشد، درآمدزا باشد یا نه، نیاز به تحصیلات داشته باشد یا نه، در هر حرفه و تخصصی که پشت کار و ثبات قدم وجود داشته باشد امکان ندارد بعد از حدود ۱۰ سال به درآمد بالا و موفقیت عالی نرسد. آخرین معیاری که برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ به آن اشاره می کنیم، امکان بهینه سازی هزینه های تعمیرات موبایل سامسونگ در این نمایندگی ها است. در بالا توضیح داده شد که شما برای شروع به این حرفه نیاز به آموزش و سپس تهیه برخی تجهیزات برای شروع به کار دارید. از طرفی در ایران تکنسین حرفهای تعمیرات موبایل به اندازه کافی وجود ندارد و این باعث شده این حرفه چه در شاخه نرمافزار و چه سختافزار پرسود باشد. در صورتی که از مهارت های کافی برای تعمیرات موبایل برخوردار باشید و آموزش تعمیرات موبایل را در یک آموزشگاه حرفه ای سپری کرده باشید، می توانید به طور میانگین درآمدی برابر با 7 تا 15 میلیون تومان به دست آورید. نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ خدمات بازیابی اطلاعات از دست رفته هارد موبایل سامسونگ و همچنین بازیابی اطلاعات هارد سوخته این دستگاه را به کاربران ارائه میدهد.

یکی از خدمات به روز و عالی که کاربران می توانند از بهترین نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ انتظار داشته باشند، ارائه خدمات تعمیر موبایل سامسونگ با استفاده از پیک رایگان است. در طول 8 سال سابقه کاری، تلاش همیشگی ما بر این بوده است تا کاربران در سراسر ایران، دیگر دغدغهای در جهت تعمیر تخصصی گوشی خود نداشته باشند و از مزایای کامل تعمیرات تخصصی موبایل با هزینه مناسب بهرهمند شوند. اندازه مغازه هم در کار تعمیرات تلفن همراه خیلی تاثیری بر حجم مشتریان ندارد و میتوانید برای شروع به کار از یک مغازه کوچک شروع کنید و بعد از چند سال آن را توسعه دهید. در واقع تعمیرپذیری بالا بیشتر به نفع مشتری است تا با هزینه خیلی کمتر، گوشی خود را تعمیر کند و سختی تعمیرات این قطعه بر دوش تعمیرکار خواهد بود. مثلا درآمد یک مغازه میوه فروشی سر نبش خیلی بیشتر از یک مغازه ته یک کوچه بنبست است. با گسترش استفاده از گوشی های پیشرفته و هوشمند به صورت طبیعی نیاز به حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل بیشتر می شود. اما تعمیرات سخت افزاری موبایل تنها تقاضای بازار کار تعمیر موبایل نیست.