تعمیر موبایل سامسونگ تعمیرات گوشی سامسونگ قطعات اورجینال (تهران و شهرستانها)

شما به عنوان تعمیرکار موبایل بایستی ابتدا مجموعه از ابزار لازم برای تعمیرات موبایل را تهیه کنید و تسلط لازم برای استفاده این ابزارها را نیز به دست آورید. در انتهای این دوره قادر هستید که به عیب یابی و تشخیص صحیح، ترمیم و تعمیر دقیق خرابی ها در انواع گوشی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی میکنند، دست یابید. در مراحل بعدی تعمیر موبایل، گوشی به صورت تخصصی عیب یابی شده و بخش های آسیب دیده آن ترمیم یا تعویض می گردند. به هر روی ، در صورتی که صفحه نمایش گوشی شما آسیب دیده، بدون هیچ گونه نگرانی می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی موبایل سامسونگ تماس بگیرید. علاوه بر این با یادگیری تعمیر این دستگاه ها به صورت عملی به سطح بالایی از تخصص و مهارت می رسید. همانطور که میدانید مجموعه ی ما از موفق ترین های حوزه ی آموزش تعمیر موبایل در سطح کشور است. هدف ما پیشرفت شما و ارتقا سطح علمی هنرآموزان است و برای تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نمیکنیم. تمیز بودن میز کار یکی از نکات دیگری است که هنگام تعمیرات موبایل بایستی به آن توجه داشته باشید. تعمیرکاران موبایل سامسونگ پس از عیب یابی اولیه ، با توجه به مدل گوشی شما ، اقدام به تعمیر یا تعویض گلس موبایل سامسونگ خواهند نمود.

مجتمع فنی پایتخت دوره های فنی را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای با ارائه مدرک معتبر برگزار میکند. در نهایت نیز به رسم همیشه مدرک معتبری از طرف مجموعه در اختیار شما قرار میگیرد تا به واسطه ی آن بتوانید پس از ورود موفقیت به بازار کار به کسب اعتبار بپردازید. در پایان دوره نیز موفق به کسب مدرک معتبر از سوی این مجموعه می شوید. تردید نداشته باشید که بعد از گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات در مرکز آموزشی فنی پایتخت می توانید به بازار کار وارد شوید. هنگام کار برای تعمیر موبایل ، مطمئن شوید که همه قطعات لازم برای تعویض و تعمیر گوشی را دارید. این مجموعه با به کارگیری مجهزترین فضا اقدام به پرورش متخصصان حرفه ای برای ورود به عرصه ی تعمیرات موبایل کند. خوشبختانه مرکز تعمیر برتر سرویس واحد تعمیرات موبایل با داشتن دستگاه های مخصوص قادر به تعمیر ال سی دی موبایل در صورتی که شکستگی بسیار زیاد نباشد می باشد و نیاز به پرداخت هزینه های زیاد جهت تعویض و خرید صفحه نمایش جدید نمی باشد. همچنین در صورتی که بعد از تعمیر گوشی و تحویل آن دچار هرگونه مشکلی شدید، میتوانید از خدمات این شرکت تا زمان حل شدن مشکل بهصورت رایگان بهره ببرید.

البته توصیه می کنیم در صورتی که تجربه و دانش کافی ندارید به هیچ وجه شخصا اقدام به تعمیر برد گوشی نکنید. هدف این است که در نهایت افراد از نظر علمی و دانش نظری با به روز ترین سخت افزارهای دنیا هماهنگ باشند.اساتید این دوره از آموزش ها جز بهترین ها و زبده ترین های حوزه خود هستند. ابتدا به یک دانش اولیه و مقدماتی نیاز داریم که این دانش با پیدا کردن مشخصات فنی دستگاه های مختلف بدست می آید. این موارد بصورت پایه ای برای هنرآموزانی که آشنایی کمی با تعمیرات دارند نیز آموزش داده می شود. از آن برای خشک کردن گوشی که در آب افتاده استفاده کنید. تا زمانی که گوشی به درستی و با استفاده از قطعات مناسب تعمیر شود، هیچ افت کیفیتی در آن نخواهید دید. بدیهی است که تیم متخصص نرمافزاری ما، با روشهای کاملتر و پیچیدهتری، مشکلات شما را حل میکند. راه حل های ارائه شده در مورد گوشی های ایسوس و انواع موبایل در دیگر برندها کاربرد دارند. در صورت حل نشدن مشکل خود می توانید سوالات خود را از ما بپرسید تا متخصصین ما سوالات شما را پاسخ دهند.

با دنبال کردن این آموزش ها می توانید آشنایی نسبتا خوبی با مشکلات مربوط به موبایل، قطعات موبایل و نحوه ی تعمیرات آنها پیدا کنید. آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعمیر موبایل خود را تکنسین های مجرب و آموزش دیده آوافیکس بسپارید. با توجه به وابستگی زیادی که افراد به گوشی های همراه خود دارند، هرگونه خرابی در این دستگاه ها بسیار ناخوشایند اطلاق می شود. در این دوره موارد زیادی آموزش داده می شود که از آن جمله: آموزش عملی و تئوری الکترونیک،نحوه ی قرارگیری قطعات مختلف در مدار،آموزش نحوه ی تعویض آی سی های چسبی به صورت تضمینی، نحوه ی تعویض قطعه ی آی سی از نوع غیرچسبی و دولایه، آموزش کار با ابزارهای مختلف همچون مولتی مار و منبع تغذیه، آموزش تست آمپر و نحوه ی عیب یابی گوشی های مختلف، آموزش سیم کشی،نقشه خوانی به صورت شماتیک، برنامه نویسی آی سی های خام و آموزش های بیشتر در این حوزه.