تعمیرات موبایل و تبلت را از ما فرا بگیرید – خبرگزاری مهر

به همین جهت «موبایل آباد» که به طور تخصصی دورههای آموزشی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشیهای تلفن همراه را انجام میدهد، تصمیم به برگزاری دورهی آموزش تعمیرات موبایل به طور ویژه برای خانمها گرفته است که بتواند فرصتی برابر برای زنان در این شغل فراهم کند و زنان نیز با بهرهگیری از توانمندیهای خود دوشادوش مردان در توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور موثر باشند. شما میتوانید جهت مشاوره رایگان و تعمیرات موبایل خود با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا در کمترین فرصت، از بهترین و با کیفیت ترین خدمات ما استفاده کنید. این روشهای درآمدزایی در بازار تلفن همراه که در زیر لیست شده اند خیلی رایج و پرسود هستند. این نوع تعمیرات، به کمک یک سیستم یا لپتاپ، با اتصال گوشی به کامپیوتر و برنامههای خاصی که برای گوشیها با برندهای مختلف وجود دارد، انجام میشود. نمایندگی های گوشی سامسونگ در تهران نیز بیشتر اسم این نمایندگی را یدک می کشند و خبری از چنین خدماتی در آنها نیست. توجه کنید که در برخی موارد با سوختن هارد نیز امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد. تشخیص اینکه مشکل پیش آمده برای گوشی شما مربوط به هارد است یا خیر نیاز به دانشی تخصصی و سالها تجربه کار در این حوزه دارد.

از دیگر سیستم عامل های معروف و پرطرفدار دیگر که در گوشی های آیفون به کار رفته است سیستم عامل ios می باشد که آن هم از خصوصیاتی ویژه ای برخوردار بوده و امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله این ایرادها می توان به مشکلات ایردراپ، شارژ ضعیف باتری، پر شدن حافظه، فریز شدن، کار کردن تاچ آیدی، آپدیت نشدن ios و غیره اشاره کرد. قدم دوم تعمیر گوشی در این حالت، ریستارت کردن تلفن است که همواره بهعنوان یکی از راهحلهای مشکلات گوشیهای اندرویدی و iOS در نظر گرفته میشود. ماموریت ما، ارایه خدمات تخصصی با کیفیت، پیرامون گوشی تلفن های همراه و گجت Gadget می باشد چون براین باوریم که در ایران به جز مراکز انحصاری هر یک از نام های تجاری معتبر این بازار، هیچ گونه مرکز تخصصی در سطح استانداردهای جهانی یا منطقه ای برای تعمیرات تخصصی این وسایل وجود ندارد.

بنابراین موبایل کمک فقط یک سرویس دهنده نیست و خود نقش یک تامین کننده بزرگ و برتر را هم در سطح کشور ایفاء میکند. حالا تصور کنید که بعد از رسیدن به این سطح از تجربه متوجه شوید به آن حرفه علاقه ندارید و یا درآمدش آنطور که تصور میکردید نبود. مجتمع فنی پایتخت دوره های فنی را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای با ارائه مدرک معتبر برگزار میکند. بدیهی است تعویض هارد نسبت به تعمیر آن هزینهی بیشتری را بر مشتری تحمیل میکند. در ادامه برخی از این علایم را بر میشماریم: حالت اول: خاموشی بدون علت مشخص: گاهی اوقات گوشی بدون هیچ علت خاصی، بدون ضربه خوردن یا آب خوردگی، حین اجرای برنامههای موبایل خاموش میشود. گوشی شما بیش از حد داغ می شود؟ در ابتدا سعی کنید نور اسکرین را تا حد امکان پایین بیاورید و جی پی اس و وایفای خود را خاموش کنید. همچنین سعی کنید در هنگام شارژ شدن تلفن همراه خود از آن استفاده نکنید تا پردازنده موبایل بیش از حد داغ نشود. ساختار حساس و با ظرافت تلفن های همراه باعث می شود تا خرابی آنها امری اجتناب ناپذیر بوده و تمام افراد نیاز به تکنسین تعمیر تلفن همراه داشته باشند.

کارشناسان ما ضمن پاسخگویی به تمام تماس های شما عزیزان، راهنمایی ها و مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند کرد. از آنجای که قرار نیست ما تمام مباحث دانشگاهی را که شامل دو رشته مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر میباشد، برای تعمیر گوشی فرابگیریم، به صورت خلاصه مباحث کاربردی و ضروری را از این کارگاههای آموزشی فرا گرفته و علم مورد نیاز تعمیر گوشی را بدست میآوریم. توجه کنید که ممکن است گوشی شما ماهها قبل، ضربه یا آب خوردگی داشته باشد؛ اما پس از چند ماه خاموشیهای متوالی بروز کند.حالت دوم: گوشی روشن میشود و روی لوگو (آرم) شرکت سازنده میماند یا به شکل مداوم روی لوگو ریست میکند: در این موارد باید ابتدا اقدام به نصب رام اصلی گوشی کرد. توجه کنید که بریک شدن گوشی، یکی از خطرناکترین مشکلات تلفنهای هوشمند است که بایستی با دقت و با دانش کافی برای رفع آن اقدام کرد. اگر مشکل راه حل نرم افزاری نداشت، قطعا مشکل از هارد گوشی است.تبصره: گوشیهای HTC که پس از روشن کردن گوشی، صفحه روی آرم میماند و هفت بار ویبره میخورد، قطعا مشکل خرابی هارد دارند.حالت سوم: گوشی روشن میشود، سیسم عامل اجرا میشود اما نمیتوان اطلاعاتی را از گوشی خواند یا روی آن دادهی جدید ذخیره کرد.