تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

در ضمن هنگام استفاده از رایانه سرعت شارژ، شدیدا کاهش یافته به طوری که ممکن است در طول یک ساعت فقط چند درصد به شارژ گوشی اضافه شود یا حتی میزان آن تغییری نکرده باشد. برای بخش سخت افزاری تعمیر گوشی حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون ابزار اولیه لازم دارید ولی باید بدانید که مثلا اگر لوپ خوب بخواهید فقط ۸ میلیون باید هزینه میکروسکوپ کنید. براساس گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمعیت هشتاد میلیونی ایران، حدود 40 میلیون نفر گوشی هوشمند دارند. با اجرای دوره ای این کار می توان تا حدود زیادی مصرف باتری با بهینه نمود. این ابزار می تونست جریان و ولتاژ را اندازه گیری کند که این دستگاه را اوومتر نامیدند . به طور معمول کاربر بعد از مدتی استفاده از یک کابل شارژ به آن عادت کرده و متوجه کاهش سرعت انتقال جریان نمی شود. با کلیک بر لینک زیر و یا از طریق اپلیکیشن زودکمک، می توانید درخواست تعمیر موبایل را به صورت آنلاین ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. دقت داشته باشید که حتما از شارژر اصلی گوشی استفاده نمایید. برای خرید این دستگاه باید به نکات هایی توجه کنید تا بهترین مدل را خریداری نمایید . در این حالت جهت بررسی گوشی، مسیر شارژ و آی سی شارژ باید به نمایندگی مجاز تعمیرات گوشی همراه خود مراجعه نمایید.

شایان ذکر است جهت آسودگی خیال مشتریان محترم، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی شیائومی در مشهد دارای گارانتی و ضمانت معتبر است. البته نیروی کاری که آموزش تعمیرات موبایل و تمامی مهارت های مربوط به این حوزه را نزد اساتید مجرب و به صورت آکادمیک ، دانش محور و تخصصی فراگرفته باشد ، تا بتواند در مواجه با انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های هوشمند پیچیده امروزی ، موفق و راهگشا عمل نماید. به طوری که اگر جریان کشیده شده از آی سی تغذیه از حد معینی بیشتر شود، مدار حفاظت جریان وارد عمل می شود و در نتیجه آی سی تغذیه کل سیستم موبایل را خاموش می کند. این کابل ها معمولا بعد از استفاده طولانی مدت دچار آسیب می شوند که ممکن است بر سرعت انتقال جریان آنها تاثیر داشته باشد. سایر شارژرها با ولتاژ و جریان گوشی شما هماهنگ نبوده و بر روی زمان شارژ تاثیر می گذارند.

آداپتور گوشی تاثیر زیادی بر بازدهی شارژ گوشی خواهد داشت. اگر از تلفن همراهی استفاده می کنید که قدمت زیادی دارد نباید از آن انتظار داشته باشید به سرعت شارژ شود. در برخی موارد که افراد زیادی در مرکز منتظر تعمیر تلفن خود هستند، رزرواسیون آنلاین به شما امکان میدهد نسبت به دیگران اولویت داشته باشید. به یاد داشته باشید که سرعت عمل و خوشقولی شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل میتواند وجه تمایز شما با رقبایتان بوده و رضایت مشتری را نیز برایتان به دنبال داشته باشد. در برخی از گوشی های پرچمدار نیز قابلیت توربو شارژ حضور دارد که حتی نسبت به گوشی های شارژ سریع معمولی هم بهتر عمل می کنند. بعضی از برنامه ها حتی بعد از بستن در پس زمینه گوشی باز مانده و از باتری تغذیه می کنند. یک ذلیل دیر شارژ شدن گوشی به منبع برق نامناسب آن باز می گردد. گوشی هواوی نیز مانند گوشی های اندرویدی دیگر، مشکلات شایعی در بخش های سخت افزار و نرم افزار دارد که عیب یابی و تعمیر آنها نیاز به تخصص، مهارت و تجربه دارد. به طور معمول همه تجربه داشته اند که باتری در مدت ۲۰ دقیقه فول شارژ شده و یک روز کامل قابل استفاده بود.

به ویژه که اگر در جایی از کابل پارگی ایجاد شده باشد، حتما تغییر مدت زمان محسوسی در شارژ مشاهده می شود. آموزش تعمیرات موبایل تخصصی دومین گام مهمی است که برای ورود به این رشته باید بردارید. درآمد تعمیرکار موبایل عبارتی است که هر کارآموز فنی قبل از اسمنویسی در دوره آموزش تعمیر موبایل، در مورد آن تحقیق میکند. شایان ذکر است در گوشی های امروزی، یک چیپ شارژ سریع وجود دارد که سبب می شود که در کمتر از دو ساعت فول شارژ شود. همانطور که تاکنون با مشکلات متعدد گوشیهای موبایل و عوامل مختلف به وجود آورنده آن آشنا شدید، مشکلات تلفنهای هوشمند در دو بخش سختافزاری و نرمافزاری تقسیمبندی میشود. در چنین حالتی وجود مراکز تعمیرات موبایل که بتوانند خدمات تخصصی مناسبی ارائه کند بسیار حائز اهمیت است. خدمات با ضمانت نامه معتبر همراه هستند تا مشتریان بتوانند مسائل مورد نظرشان را در مدت زمان تعیین شده پیگیری کنند. پس از گذراندن دوره تعمیرات تلفن همراه انتظار می رود دانشجویان بتوانند با درک خوبی که از نرم افزار و سخت افزار موبایل پیدا کرده اند، کلیه ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری را برطرف نمایند و صاحب شغل شوند. در گوشی های قدیمی به راحتی می شد با خرید یک باتری جدید این مشکل را برطرف کرد ولی در گوشی های جدید باید به مراکز تعمیر تلفن همراه رفته تا باتری آن را تعویض نمایند.