تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

تعمیرکاران با تجربه این مرکز با عیب یابی دقیق و درست دستگاه گوشی اقدام به تعویض قطعه معیوب می پردازند. نقطه تاریک این ماجرا، احتمال تعویض قطعات موبایل با قطعات تقلبی و فیک است. این نوع قطعات پیشرفته و انواع جدیدی از اجزای DIP هستند. این کارگاه ها مجهز به پیشرفته ترین ابزار های تعمیر می باشند. علاوه بر آن، ابزار متخصصان تعمیرات موبایل تکمیل و با کیفیت است تا در نهایت دقت کار خود را انجام دهند. این گوشیها با وجود کیفیت بالای تولید مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری رایجی دارند که تعمیرکاران گوشی آیفون با آنها آشنایی دارند. متخصصین تعمیر موبایل در پارس ارتباط لوتوس با تسلط و دانش کافی به نرم افزارهای موبایل ، تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه را در اسرع وقت انجام می دهند . مرکز تعمیرات برتر، نماینده رسمی تعمیرات و خدمات پس از فروش ۱۲ برند مطرح تلفن همراه در کشور است. کلیه تعمیرکاران این مرکز از تجربه و سابقه بالا در زمینه تخصصی خود برخوردار می باشند و دارای مدارک دانشگاهی و غیر دانشگاهی معتبر از ایران و خارج از کشور می باشند. تعمیرکاران این مجموعه دارای سالها تجربه بوده و دوره های لازم جهت تعمیرات دستگاه های هوشمند الکترونیک را سپری نموده اند.

فروشگاه اینترنتی امداد موبایل با سابقه درخشان خود در زمینه ابزار و قطعات موبایل، دارای یک مرکز کاملا معتبر تعمیرات موبایل در تهران است. در مرحله بعد می توانید با تهیه ابزار و تجهیزات لازم و اجاره جا، وارد بازار کار شوید. بعد از آموزش و اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای زمان آن میرسد که وارد بازار کار شوید. قابلیت ویبره و یا هشدار لرزشی ، امکانی است که کاربران گوشی های هوشمند به واسطه آن می توانند از تماس های دریافتی و Notification های خود از طریق لرزش گوشی مطلع شوید. موبایل کمک حتی تعویض ال سی دی یا همان صفحه نمایش گوشی های هوشمند را هم با کمترین هزینه ممکن امکانپذیر کرده، بنابراین از این پس تعویض صفحه نمایش گوشی ها هم چندان هزینه بردار نخواهد بود. در صورتی که اشکال پیش آمده در ویبره نرم افزاری نباشد، احتمالاً نیاز به تعویض موتور ویبره گوشی سامسونگ باشد.

مجموعه پارس ارتباط لوتوس با ۲۰ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی نرم افزار و سخت افزاری تمامی برندهای گوشی موبایل آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. این گوشیها نیز همانند گوشیهای اندروید دیگر مشکلات رایج سخت افزاری و نرم افزاری دارند که در دوره تعمیرات موبایل آموزشگاه فنی سازان به شناخت، عیب یابی و تعمیر آنها پرداخته خواهد شد. 11. خالی شدن باتری: یکی از رایجترین مشکلات اندرویدی و همچنین iOS، مشکل خالی شدن باتری است که بیش از 1/5 کاربران در سراسر جهان با آن روبرو میشوند. تعمیرات موبایل که توسط آنها انجام میشود شامل تعمیر کردن جنبههایی مانند شکستن صفحه LCD، میکروفنهای معیوب، اسپیکرها، امکانات ویدیویی و دوربین، کابلهای آسیبدیده، صفحه کلید معیوب و بسیاری از مشکلات دیگر، میباشد. از طرفی این گوشیها پیچیدگیهای بسیاری و تعمیرکارانی که مایل به تعمیر موبایل آیفون باشند خیلی نیستند و برای همین هم بازار تعمیرات این گوشیها بسیار پرسود است. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات موبایل باعث افزایش طول عمر گوشی می گردد و باعث کاشه خطاهای بعد از تعمیر با قطعات غیر اصلی می گردد.

همچنین با استفاده از مرکز تعمیرات تخصصی آقای تعمیرات موبایل، صرفهجویی قابل ملاحظهای در زمان و هزینه خواهید داشت. این فروشگاه با سابقهای ۱۷ ساله، با ارائه گارانتی آروند، ضمانت نامه رسمی اپل و مایکروسافت و همچنین خدمات پس از فروش، به مشتریان خدمترسانی میکند. یعنی برای تعمیر تلفن لازم نیست تمام روز در صف منتظر بمانید و همچنین باعث صرفهجویی در وقت مورداستفاده برای مشاوره میشود. وقتی این کار نمیکند، ما به طور معمول باتری تلفن را برمیداریم و همه چیز به حالت عادی برمیگردد. طبق آمارها 53 میلیون نفر در ایران از تلفن همراه استفاده می کنند و این مساله باعث شده بازار کار این شغل بسیار پویا باشد. اما این یک باور غلط است و در خیلی از مواقع دیده شده که گوشی های این چنینی تعمیر شده و سال های سال مورد استفاده قرار گرفتهاند. آموزش تعمیرات آیفون به این جهت که در چند سال اخیر در ایران بسیار پرطرفدار شده، از طرف کارآموزان فنی و حرفه ای مورد توجه قرار گرفته است.