تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

اگر نمی توانید باتری را از قاب پشتی گوشی خارج کنید، احتمالا با یک ” هارد ریست ” مشکلتان حل می شود. اما ازآنجاییکه در طول این روند، بایستی قاب پشتی را بازکرده و داخل دستگاه وارد شوید، این کار باید توسط یک کارشناس با دقت انجام شود. بنابراین یکی از موضوعاتی که برای ورود به بازار تعمیرات موبایل باید با آن آشنا شوید، نحوه عیب یابی و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های ایفون است. افرادی که اقدام به راه اندازی مغازه تعمیر گوشی های هوشمند می نمایند می توانند افرادی را که در تخصص های مختلف مانند نرم افزار یا سخت افزار دارای مهارت و تجربه هستند استخدام نموده و در نتیجه به سرعت عمل بیشتر در انجام تعمیرات کمک زیادی نمایند. نکاتی که در تعمیرات موبایل و تعمیر دوربین گوشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، مهارت در انجام این کار می باشد. مرکز تخصصی تعمیر موبایل و تعمیر تبلت همراه موبایل ایرانیان از اولین دریافت کنندگان گواهینامه ایزو 9001 – 2008 از اتحادیه اروپا در ایران و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذیربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است .همچنین در حال حاضر همراه موبایل ایرانیان با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، پرمخاطبترین و پربازدیدترین وب سایت تخصصی تعمیرات گوشی موبایل در کشور است.

اگر پس از نصب یک برنامه جدید سرعت گوشی شما کاهش یافته است، برنامه را به طور کامل پاک کنید. از سوی دیگر، شرایط اقتصادی موجود اجازه نمیدهد پس از خرابی یک گوشی تلفن همراه، مدل جدید آن را خریداری کرد. همانطور که قبلا گفتیم سعی کنید برنامه های اضافی در پس زمینه و حافظه گوشی را پاک کنید و مطمئن شوید که تلفن شما مقداری حافظۀ خالی برای عملکرد صحیح سیستم عامل دارد. دادههای حافظه پنهان را پاک کنید. اگر باز هم مشکل برطرف نشد، سراغ تنظیمات برنامه بروید و ” حافظه ذخیره شده” در برنامه را پاک کنید. اگر باز هم اشکال برطرف نشد، شاید با خرید یک حافظه جداگانه برای گوشی و انتقال برنامه ها به آن، مشکلتان حل شود. اگر باز هم سرعت گوشی شما افزایش پیدا نکرد توصیه ما به شما استفاده از ” ریست فاکتوری ” است. کلید پاور گوشی را برای چند ثانیه نگه دارید تا موبایل شما به طور کامل ریست شود. از این رو میتوان تعمیر هارد را یکی از تخصصیترین زمینههای تعمیرات گوشی دانست، با توجه به برخی نشانهها میتوان دانست مشکل گوشی، ناشی از ایرادی است که در هارد گوشی وجود دارد.

در ادامه با برخی از مشکلات رایج موبایل آشنا خواهیم شد. مجتمع ما مفتخر است که میزبان کادر آموزشی حرفه ای و آشنا با متدهای روز دنیا می باشد. ما تنها با یک تماس از طرف شما در محلتان حضور پیدا خواهیم کرد. کارشناسان ما ضمن پاسخگویی به تمام تماس های شما عزیزان، راهنمایی ها و مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند کرد. این دوره ها شامل آموزش بخش سخت افزاری موبایل، بخش نرم افزاری موبایل به صورت مجزا است و توسط مجرب ترین اساتید تدریس می شود. دوره آموزش تعمیرات موبایل شامل هر دو دوره تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی موبایل شده و به طور کامل در این دوره به شما آموزش داده میشوند. همچنین تعمیرات سخت افزار موبایل و تعمیرات نرم افزار موبایل از مواردی است که تکنسین های موبایل باید در آنها مهارت کافی داشته باشند. امروزه بیشتر کاربران از موبایلهای اندرویدی استفاده میکنندT بنابراین شما باید به عنوان یک تکنسین تعمیرات گوشی اندروید بتوانید انواع مشکلات را در این گوشیها برطرف کنید. سپس بایستی یکسری اقدامات اولیه برای تعمیر گوشی در نظر گرفته شود تا احتمال سوختگی برد کاهش یابد. حتی شما می توانید پس از آموزش تعمیر موبایل شما می توانید فایل آموزشی خود را تولید کنید و به صورت ویدیو و یا آموزش های PDF در سایت های مختلف به فروش برسانید.

بنابراین باید برای این هزینههای احتمالی آماده باشید و تا حد امکان از آسیب دیدگی تجهیزات خود جلوگیری کنید. می توانید اطلاعات خود را در گوگل درایو و یا رایانه خود ذخیر کنید تا نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات تلفن خود نداشته باشید. حتما می دانید که امروزه از موبایل به عنوان یک وسیله ضروری یاد می شود و فناوری های جدیدی که وارد این دستگاه شده اند باعث شده تا افراد بسیاری کارهای روزمره خود را با استفاده از تلفن همراه خود انجام دهند. اگر امکان خارج کردن باتری را دارید، این کار را انجام دهید و سپس دوباره موبایل را روشن کنید. همچنین سعی کنید در هنگام شارژ شدن تلفن همراه خود از آن استفاده نکنید تا پردازنده موبایل بیش از حد داغ نشود. حافظه تلفن شما پر شده است؟ اسمبل قطعات حساس رایانهها و گوشیهای هوشمند و تهیه مدارهای الکترونیک پیچیده که انبوهی از تراشهها کاری نیازمند «دقت» و «حوصله» است و این دو خصیصه در زنان بیش از مردان وجود دارد. دستگاه التراسونیک: این دستگاه با استفاده از امواج فراصوت کار می کند و می توان قطعات مختلف مانند برد موبایل را در آبی که درون آن وجود دارد شست و شو داد. به گزارش ایسنا، با توجه به افزایش قیمت های چند برابری موبایل در سال های اخیر، بسیاری از کاربران به هنگام بروز مشکل در موبایل به سمت تعمیر بهینه و اصولی آن متمایل شده اند.