تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

از قطعات فابریک این موبایل ها گرفته تا استفاده از ابزارهای پیشرفته برای آن و همچنین داشتن تجربه و تخصص لازم 4 پیش نیاز اصلی برای تعمیرات اپل و البته نمایندگی تعمیرات موبایل اپل می باشند. برای مثال دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال، استفاده از نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات گوشی اپل و البته گارانتی این خدمات می تواند این پیش نیازها باشد. از مزایای مراجعه به یک تعمیرگاه حرفه ای و قابل اعتماد می توان به تشخیص دقیق مشکل دستگاه، ارائه گارانتی عالی، زمان مناسب تحویل، ارائه راه حل های مناسب برای مشکلات مختلف، حل کردن مشکلات پیچیده، تعمیرات موبایل با کیفیت انواع دستگاه ها با برندهای مختلف، صرفه جویی در زمان و هزینه و بسیاری از موارد دیگر است. خدمات نرمافزاری، بخشی دیگر از تعمیرات گوشی موبایل است که شامل موارد مختلفی میشود. تعمیرات Apple علاوه بر موارد بیان شده درباره مشکلات آیفون، با چالش هایی هم روبرو است. برنامه ریزی مالی بهتری خواهید داشت چرا که شما معمولاً تعداد مشتریان خود را می دانید و بنابراین درآمد شما برای روزهای آینده تان قابل پیش بینی است. همچنین با استفاده از مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک صرفهجویی قابل ملاحظهای در زمان و هزینه خواهید داشت.

در مرکز تعمیرات گوشی آیفون احتمالا شما با یک یا نهایت دو تعمیرکار روبرو خواهید بود که تعمیرات هر گوشی را انجام می دهند. موبایل کمک به عنوان وارد کننده مستقیم قطعات اورجینال اپل این مهم را برای کاربران خود فراهم آورده تا در عین دسترسی به تعمیرکار حرفه ای و متخصص محصولات اپل، قطعات اورجینال آنها را نیز در دسترس داشته باشند. پس از بررسی برد، می توان با تعویض قطعات آسیب دیده، برد گوشی را تعمیر کرد. در مرکز تعمیرات آیفون تعمیر این قطعه معمولا به عهده با تجربه ترین فرد بوده و این عملیات را نمی توان به هر فردی سپرد. اگر هنوز هم در انتخاب مجموعه موبایل کمک به عنوان یکی از مراکز معتبر تعمیرات گوشی مردد هستید، بهتر است به ادامه مطلب توجه کنید. داغ شدن گوشی شیائومی یکی از مشکلاتی است که بیشتر کاربران گوشی شیائومی با آن رو به رو شده و از تیم مشاوره ما برای حل این مشکل راهنمای می خواهند.

ازآنجاییکه تعمیر گوشی در قسمت تعویض باتری و تعمیر آن، امری پیچیده و ظریف است، بایستی از تیم متخصص تعمیر گوشی استفاده کنید. پس اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات اپل در کرج یا نمایندگی تعمیرات اپل در بازار موبایل یا هر شهر و مرکز دیگر هستید، بایستی با خدمات به روز اپل آشنا باشید و حتما این خدمات را از مرکز مورد نظر طلب کنید. در صورت عدم رفع مشکل، بایستی گوشی خود را ریست سخت یا Force Reset نمایید. این مشکل ارتباطی به سیستم عامل موبایل و یا برند گوشی ندارد بلکه بیشتر به علت اختلالات نرم افزاری و یا مشکلات سخت افزاری به وجود می آید. البته استفاده از برنج همیشه تاثیر لازم را نمیگذارد و توصیه ما این است که اگر یک گوشی آب خورده دارید، هرچه سریع تر آن را به دست تعمیرکار مجربی بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی را باز کرده و اب و نم موجود را با ابزارهای پیشرفته مناسب از قطعات سخت افزاری گوشی خارج کند. بنابراین این باور را از سر خود بیرون کنید که سپردن گوشی به یک تعمیرکار مجرب در بیرون منجر به از بین رفتن گارانتی آن میشود.

آیا تعمیر گوشی توسط تعمیرکاران منجر به ابطال گارانتی میشود؟ هزینه تعمیرات گوشیهای هوشمند بستگی به عوامل مختلفی دارد. پارس ارتباط لوتوس تلاش می کند تا تعمیرات موبایل را با کمترین هزینه به شما ارائه کند. صفحه نمایش یا برد گوشی شما نیاز به تعویض داشته باشد، مطمئنا هزینه تعمیرات بالا می رود چون اصلا اجزایی همچون صفحه نمایش بخش عظیمی از قیمت پایه خود گوشی رادر برد میگیرد، پس طبیعی است که تعویض کردن آن هم بریا شما هزینه زیاید داشته باشد. مثل گرم شدن گوشی که ممکن است قطعات گوشی را تحت تاثیر قرار بدهد و باعث کند شدن آن شود. در قدم اول و در اصلی ترین مورد درصد بالایی از مراکز تعمیر گوشی آیفون معمولا به قطعات اورجینال این موبایل ها دسترسی مستقیم نداشته و قطعات خود را از سایر مراکز تهیه می نمایند. پیش از هر چیز شما باید بدانید که اصلا گارانتی گوشی ها تقریبا در ایران معنایی ندارد و شما خیلی به ندرت میتوانید نمایندگی را پیدا کنید که بدون بهانهجویی گوشی شما را تحت گارانتی و به صورت رایگان تعمیر کنند.