تعمیرات موبایل فوری با قطعات 100% اورجینال (Mobile Repairs)|پارس ارتباط لوتوس

با گسترش روز افزون استفاده از گوشی های هوشمند، قابل پیش بینی است که هر روز بنا به دلایل مختلف این گجت ها دچار مشکلات سخت افزاری مختلفی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. با تحقیقات میدانی و پرس و جو از تعمیرکاران حرفهای موبایل و بررسیهای انجام شده، عددی که در سال ۱۴۰۰ برای درآمد یک تعمیرکار سخت افزار تلفن همراه متصور است، عددی بین ۷ تا ۱۵ ملیون تومان است و درآمد یک تعمیرکار نرمافزار عددی کمتر از این مقدار است. آموزش تعمیرات موبایل به قدري جدي و مهم است كه نمي توان آن را ناديده گرفت. با این روش ها شاید بتوان از پس مشکلات گوشی خود برآیید اما برای ورود به صورت حرفه ای در بازار کار کافی نیست و بهترین راه برای یادگیری و آموزش تعمیرات موبایل شرکت در دوره های حضوری است. این روزها هر شخصی را که شما تصور کنید حداقل یک تلفن همراه دارد و تقریبا در طول ۲۴ ساعت شبانه روز این ابزار کاربردی که امروزه تبدیل به روزمرگی شده را با خود همراه دارد از این رو وجود انبوه این محصول قطعا باعث وجود بازار کارگسترده پیشروی عزیزانی که در تمامی مشاغلی که مربوط به موبایل است را شامل می شود ، هم چنین با توجه به قیمت دلار و نوسانات شدید این ارز و هم چنین وارداتی بودن این محصول و هزینه تعمیرات نسبت به خرید محصول جدید قطعا سپردن موبایل به تعمیرکار جهت انجام امور تعمیراتی بسیار بصرفه تر از خریدن گوشی به همان مدل است ، از این رو قطعا بازار کار پیشروی عزیزانی که دوره تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت را می گذرانند بسیار وسیع و بی انتها می باشد..

انجام کارهای روزانه مانند پرداخت ها، انجام امور بانکی، تماشا ویدئو برخی از دیگر کاربردهای این دستگاه است. همانطور که می دانید امروزه بیشتر کاربران موبایل از تلفن های با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و هنگام کار با گوشی با مشکلات بسیاری از جمله کار نکردن تاچ، مشکلات آنتن ، خراب شدن میکروفون، نصب نشدن برنامه ها، مشکل اثر انگشت، خراب شدن اسپیکر مکالمه و غیره روبه رو می شوند. با استفاره نکردن از قاب برای گوشی خود ضربه هایی که به گوشی وارد می شود باعث خرابی های پی در پی خواهد بود که یکی از مشکل ها خرابی ویبره گوشی می باشد. در دوره تعمیر موبایل یکی از سرفصل هایی که کارآموزان با آن آشنا می شوند تعمیرات سخت افزاری موبایل است. این برند با توجه به قیمت بسیار بالایی که دارد از کیفیت عالی ای برخوردار است. قطعه ای به نام آی سی تغذیه در گوشی تلفن وجود دارد که این قطعه بسیار حساس و ظریف می باشد. دلیل تخصصی بودن این کار وجود قطعات بسیار ریز بر روی برد است که این قطعات بسیار حساس هستند. یکی از بخش های مهم و حساس در گوشی تلفن همراه بود آن می باشد.

یکی از رایج ترین تعمیراتی که بر روی گوشی های موبایل انجام میشود، تعمیر ال سی دی و تاچ است. به جنس دستگاه یکی از نکات هایی است که بهتر است به آن توجه کنید . سوختن هارد گوشی یک آسیب الکترونیکی است و شدت آسیب تعیین میکند که برای تعمیرات تخصصی موبایل نیاز به تعویض هارد است یا تعمیر هارد. از رایج ترین کارهایی که در تعمیر موبایل انجام می دهند تعویض گلس گوشی موبایل می باشد. برد در صورت های زیادی قابل تعمیر است اما هنگام شکستگی در برد و یا سوختن برد باید برد گوشی را به صورت کامل تعویض کنید. مکان قرارگیری مغازه از اهمیت بسیاری برخوردار است و در صورت مناسب بودن محل، می تواند درآمد را تا چند برابر افزایش دهد. 15. عدم کارکردن کیبورد: معمولا مشکل عدم کارکردن کیبور و یا دیرکار کردن آن ناشی از ضعیف بودن گوشی و یا نرمافزار نامناسب است. بهتر است در اولین فرصت برای بروز پیدا نکردن مشکلات بیشتر ناشی از خرابی آی سی تغذیه ای به تعمیرگاه مراجعه کنید. همچنین آی سی تغذیه کنترل قسمت هاییی مانند پاور، منو، سایلنت، ولوم و برخی دیگر از کلید ها را دارا می باشد. تامین ولتاژ برای به اجرا در آوردن دستورات و همچنین حفاظت از مدار ها جز وظایف آی سی تغذیه می باشد.

وظیفه این قطعه در تلفن همراه تامین ولتاژ مورد نیاز برای گوشی و چون همیشه در معرض مستفیم با جریان برق است دچار خرابی و آسیب دیدگی خواهد شد. در این دوره ابتدا در رابطه با الکترونیک و قطعات الکترونیکی مختلف توضیحاتی به کارآموزان ارائه می شود و در ادامه مباحث پیشرفته تر در رابطه با نحوه تعمیر انواع گوشی های موبایل به صورت فوق تخصصی در اختیار آنها قرار می گیرد. در این مرکز تعمیرات گوشی و موبایل از مهمترین واحدهای تخصصی است که در تهران میتوانید به آن مراجعه کنید. گوشی موبایل سامسونگ از رایجترین محصولات در بازار است اما فقط به خرید آن نباید فکر کرد، تعمیرات موبایل سامسونگ یا تعمیرات گوشی سامسونگ نیز از مهمترین معیارها برای خرید است. اما در بسیاری از مواقع نیاز است تا برای تعمیر مشکلات نرم افزاری از یک سری برنامه های مخصوص استفاده شود که معمولا این کار باید توسط تعمیرکاران موبایل صورت پذیرد.