تعمیرات موبایل در محل

مشکل از کجا میتواند باشد؟ تنها راه کاهش خسارت به گوشی پس از آب خوردگی و رطوبت ،عدم روشن کردن آن است. عیب یابی موبایل اولین قدم در تعمیرات گوشی همراه است. این گوشیها هم مثل همه گوشیهای اندروید در بازار مشکلات شایع سخت افزاری و نرم افزاری دارند که در دوره آموزش تعمیرات موبایل به شناخت، عیب یابی و تعمیر آنها پرداخته خواهد شد. گوشی هواوی نیز مانند گوشی های اندرویدی دیگر، مشکلات شایعی در هر دو حوزه سخت افزار و نرم افزار دارد که عیب یابی و تعمیر آنها نیاز به تخصص، مهارت و تجربه دارد. پس از کسب مهارت های لازم در تعمیرات نرم افزار و سخت افزار گوشی دو حالت برای شما وجود دارد. تیم کارشناسی مجرب ما در خدمت شما هستند تا هرگونه سوال یا ابهامی که در مورد گوشی دارید را به شکل تخصصی پاسخ دهند. بسته به سرفصل های دوره، هزینه آموزش تعمیر موبایل متغیر است. آموزش تعمیرات تبلت نیز در برندها و مدلهای مختلف به کارآموزان داده خواهد شد. امکان مهاجرت به کشورهای دیگر توسط این مدرک و همچنین استخدام در شرکت های مختلف در داخل کشور امکان پذیر می باشد. البته این مساله نباید باعث شود که تعمیرکار، تعویض قطعه مورد نظر را ترجیح دهد و تا جای ممکن باید سعی کند قطعه را در صورت امکان تعمیر کند و این یعنی مشتری مداری و وجدان کاری.

یاد میگیرید هر خرابی و اشکال مربوط به کدام قطعه و یا قطعات داخل گوشی تلفن همراه است و آیا قابل تعمیر است و یا باید تعویض شود و سپس نحوه تعمیرات و تعویض آن را هم فرا میگیرید. امروزه کمتر کسی را میبینیم که با گوشی هوشمند سروکار نداشته باشد، لذا تعمیر اصولی و استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات یکی از بزرگترین دغدغه های مردم شده است . با این وجود ، تهیه ابزارهای با کیفیت مناسب برای پیشرفت در کار مهم است. در قدم آخر با رایجترین معایب گوشیهای تلفن همراه آشنا میشوید که حاصل سالها تجربه اساتید دوره در آموزش و بازار کار میشود و کاملا به روز هستند. تمام مهارتها و ریزهکاریهای مربوط به تعمیرات موبایلهای سامسونگ و گوشیهای دیگر ازین دست به طور کامل در دوره تعمیرات موبایل مجتمع فنی پویان به هنرجویان دوره آموزش داده میشود. اساس این دورهها بر تلاش برای تعمیرات قطعات تعمیرپذیر بوده و سعی شده تا کارآموزان این دوره تمام فوتهای کوزه گری مربوط به تعمیرات بردهای گوشی را در درجه اول فرا بگیرند و در اولویت بعدی کارهای آسانتری مثل تعویض قطعات نیز به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

اشتباه و عدم توجه و کمبود مهارت تعمیرکار با توجه به قطعات گران و گاها کمیاب این گوشیها میتواند ضررهای قابل توجهی به تعمیرکار آن وارد کند. بنابراین وارد شدن ضربه شدید به موبایل سامسونگ موجب خرابی هارد این دستگاه میشود. در حال حاضر ضد عفونی کردن گوشی بصورت مستقیم با الکل موجب بروز مشکلات زیادی برای گوشی ها شده است و بیشترین مراجعات مشتریان به تعمیرگاه های تلفن همراه در این زمینه می باشد. همچنین افتادن گوشی در ظروف آب و غوطه ور شدن آن موجب خسارت زیادی به گوشی می شود. احتمالا باید منتظر بدتر شدن اوضاع در موبایل خود بعد از این تعمیرات باشید. آموزش تعمیرات گوشی هواوی بخاطر اینکه جایگاه خوبی را در بازار موبایل ایران به خود اختصاص داده است اهمیت زیادی پیدا کرده است. همکاری با سایت های ارائه دهنده خدمات تعمیرات موبایل از قبیل استادکار، آچاره، پلاک و غیره از دیگر فرصت های شغلی پیش رو تعمیرکار موبایل است که پس از آموزش تعمیرات موبایل می توانید داشته باشد. کارشناسان ما در نمایندگی شیائومی پس از عیبیابی تخصصی دستگاه، نوع اشکال پیش آمده در آن را تشخیص داده و جهت تعمیر و رفع ایرادات مشاهده شده در دستگاه اقدام میکنند. این نوع مشکل میتواند ناشی از عدم اتصال میکروفون در بر گوشی باشد که برای پیداکردن آن از دستگاه لوپ استفاده میکنند.

حتی برخی کسانی که از گوشی اپل و سیستم عامل IOS استفاده میکنند یک گوشی اندرویدی هم در کنار آن دارند. حتی اگر تصور کنیم کارآموز بتواند برخی تجهیزات مورد نیاز را تهیه کند تا حین آموزش آنلاین همزمان بصورت عملی آن را انجام دهد، دو مشکل اساسی خواهیم داشت. مورد اول اینکه در کلاس آنلاین تعمیرات گوشی، کارآموزان نمیتوانند به صورت واقعی و از همه زوایا نوع کار با ابزار و تجهیزات را ببیند و گاهی نکات ریزی در مورد استفاده از این ابزار وجود دارد که ممکن است در آموزش آنلاین مشخص نباشد. آموزش نحوه فلش کردن گوشی، روت گوشی، بوت، حل مشکل ارورهای مختلف گوشی، حذف FRP، باز کردن قفل گوشی، نحوه بکاپ گرفتن و … آموزش تعمیر موبایل بصورت حضوری بهتر است یا مجازی؟ در نتیجه، پیشنهاد ما به شما شرکت در دورههای حضوری آموزش تعمیرات موبایل این موسسه است تا بصورت حضوری و در فضایی آکادمیک و کارگاه هایی مجهز به یادگیری اصولی این حرفه بپردازید. مرکز تعمیرات هِلو موبایل با حرفه ای ترین تعمیرکاران موبایل در اصفهان صفحه نمایش گوشی شما را بدون افت برای شما بصورت فوری و در کم تر از یک روز تعمیر می کند.