ابزارهای کاشت ناخن : شناخت کامل مهمترین و ضروری ترین وسایل کاشت ناخن

به عبارت دیگر، ژلها بخش اصلی مواد کاشت ناخن ژله ای را شکل میدهند و خود، انواع گوناگونی دارند. مثلاً یکی از اجزای اصلی مواد کاشت ناخن قالبی، پودرهای کاشت هستند. برای مثال در بین مواد کاشت ناخن nbi، میتوان پودرهای 28 تا 350 گرمی را مشاهده کرد. چرا که در این صورت باید هزینه بیشتری را برای خرید مواد کاشت و یا لاک ناخن بپردازند. مثلاً مواد کاشت ناخن پرو لاکچری؛ شامل پرایمر اسیدی و بدون اسید، پودر کاشت، لاک ژل و غیره میشوند. 3. قلم مواد گذاری کاشت ناخن: از دیگر لوازم کاشت ناخن که بدون وجود آنها تکنیک کاشت ناخن میسر نیست، قلم های سر تخت باریک و یا سر گرد و پهن سموری است که مواد گذاری حرفه ای کاشت ناخن را ممکن میسازند. اما خانمهایی که در جستجوی مواد کاشت ناخن در خانه هستند، معمولاً نیازی به مواد با حجم بالا ندارند. کاشت ناخن دارای چندین مرحله است که هر کارشناس زیبایی ناخن باید از آنها به شکل تئوری آگاه بوده و تسلطی بی چون و چرا برای اجرای عملی کامل هر یک از این مراحل داشته باشد. باید اضافه کرد که این نوع مواد، کاربردهای مختلفی داشته و به پودرهای کریستالی، صورتی، پوشاننده و رنگی تقسیم میشوند.

هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور میکند در اینجا پیدا خواهید کرد. این قلم مخصوص کاشت ناخن ژله ای و یا تکنیک وان بال در کاشت تخصصی ناخن می باشد که دارای برسی با طول یک یا دو سانت بوده و سر آن گرد می باشد، موهای این قلم از جنسی طبیعی بوده و پهنای آن توسط ناخن کار و بنا بر تشخیص او انتخاب خواهد شد. دو نوع معروف آن، سوهان دستی زبر و سوهان دستی نرم می باشد، از این دو سوهان جهت فرم دهی به شکل ظاهری ناخن ها و همچنین برای فرم دادن به قطر و حالت مواد کاشت ناخن استفاده می شود. این ماده حالتی شبیه به چسب داشته و وظیفه آن چسباندن مواد کاشت ناخن به صدف طبیعی ناخن هاست. 6. پرایمر: از مواد اصلی در لوازم کاشت ناخن بوده و جهت ایجاد چسبندگی بین صدف طبیعی و مواد کاشت ناخن و در نتیجه استحکام ناخن کاشته شده به کار می رود. 5. ضد قارچ: این ماده حالتی ضد عفونی کننده و فرار دارد که قبل از استفاده از پرایمر بر روی صدف طبیعی ناخن ها، به وسیله یک قلم مو که مانند قلم لاک طراحی شده بر روی ناخن ها استفاده می شود.

13. تیپ: این محصول بسیار شبیه به ناخن مصنوعی بوده و به عنوان پایه ای محکم بر روی ناخن های کوتاه به وسیله چسب مخصوص فیکس شده و مواد کاشت ناخن بر روی تیپ قرار میگیرد. هزینه انجام کاشت در آرایشگاه نیز با توجه به کیفیت، برند و قیمت مواد متغیر است. کاشت ناخن با ژل سالم تر از پودر است ولی هزینه بالاتری نسبت به پودر دارد. به این ترتیب بسته به سایز قلم، مقدار مناسبی از پودر بر روی آن قرار خواهد گرفت. در واقع، ابزارهایی مانند سوهان برقی، ناخن مصنوعی یا فُرمر ناخن در دسته لوازم کاشت قرار میگیرند. سوهان برقی یکی از مهمترین ابزارهای کاشت ناخن می باشد که برای انجام تمامی خدمات ناخن کاربرد دارد. یکی دیگر از لوازم کاشت ناخن، دستگاه های برقی هستند که ناخن کار به آن ها نیاز دارد. در ادامه به معرفی برخی از این اقلام می پردازیم. در ادامه به معرفی هر یک از این مواد می پردازیم. مواد ژله ای: که برای استفاده از آن و خشک نمودن حالت ژله ای این مواد، باید دست ها را در دستگاهی به نام UV و یا LED قرار داد. بافر یک تکه اسفنج مکعبی شکل است که سطح آن زبر بوده و قابلیت مسطح نمودن سطح ناخن کاشته شده را داراست، از این محصول در مرحله پایانی کاشت ناخن استفاده شده، قطعات ریز و اضافی را از دور و اطراف ناخن برداشته و یکی از اصل کاری ها در لوازم کاشت ناخن به شمار می آید.

انواع پودر رنگی اکریلیک نیز در طراحی های دائم و یا کاشت های فانتزی ناخن به کار می روند. بنابراین، شناخت کلیه مواد و وسایل در این رشته اهمیت زیادی داشته و به همین منظور در این مقاله به معرفی انواع لوازم کاشت ناخن پرداخته و اهمیت استفاده حرفهای از هر یک را به طور جداگانه تشریح خواهیم نمود. میدانیم که برای استفاده حرفهای و تخصصی از لوازم کاشت ناخن باید با دانش تئوری لاین زیبایی ناخن آشنا بوده و به انواع روشهای تعریف شده در این لاین تسلطی تجربی داشته باشیم. برای رسیدن به چنین مرحلهای، علاوه بر گذراندن دورههای آموزشی مربوطه زیر نظر مربیان حرفهای این رشته لازم است که سالها به عنوان دستیار تخصصی فعالیت کرده تا بتوانیم به مقام کارشناس زیبایی ناخن برسیم. در این فروشگاه تنها کافی است محصول مورد نظر خود اعم از پودر، مایع یا پرایمر را انتخاب کنید. این مایع، حلال پودر کاشت ناخن بوده و ترکیبی خمیری شکل را پدید می آورد، در استفاده از لیکوئید باید به شکلی حرفه ای اقدام نمود تا خمیر مورد نظر دارای انعطافی استاندارد شود. شما همچنین میتوانید قیمت مواد و لوازم کاشت ناخن دلخواه خود را مشخص کرده و سپس آن را به آسانی سفارش داده و با بهترین قیمت درب منزل تحویل بگیرید.