ابزارهای کاشت ناخن : شناخت کامل مهمترین و ضروری ترین وسایل کاشت ناخن

گام دوم: با استفاده از کیت مانیکور، پوسته های زائد و چربی های اضافه اطراف ناخنهای خود را پاکسازی نمایید. در کاشت به روش قاب ناحیه اطراف ناخن تحریک و اتصال بافت دور ناخن با بخش اصلی سست می شود بنابراین فضای ایجاد شده اجازه ورود هر گونه باکتری و قارچی را خواهد داد و برخی از افراد به همین علت دچار نوعی از بیماری ناخن با نام پارونیشیای می شوند. این روش به دلیل سوهان کشیها و یک شکل کردنها زمانبر بوده و بیش از یک ساعت و نیم هم ممکن است در هر بار ترمیم کردن از شما زمان بگیرد. این نوع کاشت زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان بر احتیاج به سوهان کشی دارد ، این کاشت برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود.

در این روش بعد از این که از ضد قارچ استفاده شد و مراحل کاشت پودری و سوهان کشی انجام شد یک لایه ژل روی ناخن کشیده میشود و سپس ناخن داخل دستگاه یووی قرار داده شده تا خشک شود. یکی دیگر از روش های کاشت ناخن، روش پودری است. پدیکور لوکس: این مدل جزو قویترین پدیکور ناخن است که با اجرای خدماتی مانند ماساژ، موم گرم، آبرسانی ناخن، سوهان کشیدن و لاک زدن ناخن انجام میگیرد. در واقع این محلول مانند پرایمر عمل می کند؛ البته خاصیت چسبندگی بیشتری نسبت به پرایمر دارد. پرایمر ها به طور کلی دارای 3 نوع اسیدی، اسید متوسط و غیر اسیدی می باشند. استفاده از فرمر در این کار راحت تر است و به عنوان تکیه گاه عمل می کند. برخی از انواع بسته بندی های پودر برای فرنچ و طراحی های روی ناخن مناسب تر هستند و طراحی آکواریومی روی آن ها راحت تر صورت می گیرد. این لبه ها باید تیز باشند تا پوست را راحت تر ببرند. در کاشت بیبی بومر بهترین فرم ناخن، حالت نوک تیز یا بادامی خواهد بود. پس از زدن مواد روی ناخن، چون ناخن یکنواخت نبوده و دارای پستی و بلندی میشود با یک سوهان برقی کاملا روی آن را صاف و هموار میکنند.

مهمترین نکتهای که بهتر است قبل از اجرای پدیکور (کاشت ناخن پا) و یا کاور ناخن، نگین ناخن و همچنین کاشت ناخن، آن را در نظر داشته باشید، انتخاب یک ناخن کار حرفه ای میباشد. وسیله ای است که هم از نوع فلزی و هم چوبی آن را در بازار به فروش می رسانند. کاربرد پودر صورتی کاشت ناخن: پودرهای صورتی عمدتا در دو رنگ صورتی تیره و کمرنگ هستند، صورتی های کمرنگ همان رنگ طبیعی ناخن را داشته و برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی استفاده می شوند. پودرهای صورتی عمدتا در دو رنگ صورتی تیره و کم رنگ هستند، صورتی های کم رنگ همان رنگ طبیعی ناخن را داشته و برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی استفاده می شوند. اگر در قسمتهایی همچنان چسب را میبینید، با استفاده از سوهان به آرامی آن را پاک کرده تا تمیز شود. 10. لیکوئید: ماده ای شفاف با تناژ زرد، بی رنگ و یا بنفش بوده و دارای بویی تند و زننده است و نباید آن را به طور مستقیم استشمام نمود. 13- مایع شست و شو قلم موی کاشت ناخن: پاک کننده مخصوص قلم موها از هر گونه پودر یا ژل است و از سفت شدن مواد روی آن ها و خراب شدنشان جلوگیری می کند.

پدیکور سنگی: این روش از کاشت ناخن پا جهت رفع خستگی پا انجام میشود و معمولاً بعد از اجرای یکی از تکنیکهای پدیکور ناخن به صورت ماساژ پا و انگشتان پا توسط سنگهای داغ و مخصوص صورت میگیرد. از استون های مخصوص کاشت ناخن نیز می توان برای از بین بردن آکریلیک و ژل ناخن استفاده کرد. این پودر نیز کارآیی بیشماری دارد. پودر کاشت ناخن: پودر کاشت ناخن برای تولید مواد ناخن استفاده می شود. طرح ها و رنگ های متفاوتی دارند و همه می توانند بدون مهارت خاصی در طراحی از آن ها استفاده کنند. با توجه به روشی که اجرا می شود (تیپ گذاری یا استفاده از فرمر) دارای معایب آن روش نیز می باشد. در این روش کاشت ناخن ، خود ناخن آسیب نمیبیند و ناخن طبق روال عادی رشد میکند و وقتی که کاملا رشد کرد و از ناخن مصنوعی دیده شد یعنی وقت ترمیم کاشت ناخن فرا رسیده است و باید مجددا ترمیم شود. پدیکور ناخن مشتق کلمه پدیس است و به معنی مراقبت از پا میباشد، پس افرادی که دارای مشکلات پوستی پا هستند و از نازیبایی و بدشکلی ناخنهای پا رنج میبرند مطمئناً با استفاده از پدیکور میتوانند پاهای زیباتری داشته باشند و در قسمت پا احساس آرامشی را به دست آورند.