ابزارهای کاشت ناخن : شناخت کامل مهمترین و ضروری ترین وسایل کاشت ناخن

دستگاه های ال ای دی – یو وی: جدید ترین نوع دستگاه ها در حال حاضر این نوع دستگاه است. دستگاه ای ای دی: این دستگاه با استفاده ازلامپ های ال ای دی، ژل کاشت و لاک ژل را خشک می کنند که بین ۵ الی ۱ دقیقه زمان لازم دارد. اغلب خانمها با لاک زدن سعی در زیباسازی دست و ناخن دارند اما بعضی هم به سراغ کاشت میروند. این دستگاه هم در شکل های مختلفی در بازار موجود است و از یک لامپه تا چهار لامپه تولید شده است. کاشت ناخن به دو روش استفاده از پودر و استفاده از ژل صورت می گیرد که هر یک از این روش ها ابزار مخصوص به خود را دارند. خوبی این امر این است که مواد بهتر به ناخن چسبیده و به اصطلاح هوا نمی گیرد. از دیگر لوازم جانبی که در کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرد می توان به فرمر اشاره نمود که حالتی شبیه به کاغذ داشته و با جنسی مقوایی و یا فلزی در دسترس قرار دارد.

از دیگر لوازم کاشت ناخن می توان به پرایمر اشاره نمود که معمولا حالتی شبیه به لاک داشته و فرمولاسیون آن برای انواع کاشت متفاوت از دیگری است. پرایمر کاشت ناخن: پرایمر محلولی با خاصیت چسبندگی است. همانطور که در بالا ذکر شد، پاک کننده لاک نیز جز لوازم ضروری برای کاشت است. سوهان ناخن به شما کمک میکند که ناخن هایتان را برای یک لاک زدن خوب اماده کنید . کاشت ناخن در سالهای اخیر به محبوبیت زیادی دست یافته است و ازاین رو به عنوان یک منبع درآمد خوب هم میتوان به آن تکیه کرد. قلم موی کاشت دارای شماره بندی مختلف می باشد که از شماره سرتخت 6 و 8 و 10 برای موادگذاری پودری مناسب است و از قلم موهای سرگرد هم از شماره 5 تا 12 بسیار استفاده می گردد و در انواع کاشت و طراحی ناخن مناسب می باشد. پرایمرها هم در دسته مواد کاشت ناخن با پودر قرار میگیرند و هم مواد کاشت ناخن ژله ای.

سوهان برقی ها در بازار تنوع بسیار زیادی دارند و برند های حاضر در بازار از عمدتا ساخت کشور چین و یا کره هستند. پخش لوازم کاشت ناخن در سراسر ایران و ارسال در کوتاه ترین زمان پرایمر ناخن را با کیفیت عالی در چند برند مطرح از ما خریداری کنید. پرایمر های اسیدی برای پوست های حساس توصیه نمی شوند چرا که سوزش زیاد باعث آزار مشتری می شود. البته استفاده از محصولات اسیدی را برای پوست های حساس توصیه نمی کنیم. نیپر: نیپر جهت گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) در هنگام مانیکور استفاده می شود. 3- عقب برنده دور ناخن: به این وسیله پوشر یا عقب زن نیز می گویند و برای کنار زدن و عقب بردن گوشت و پوست دور ناخن و کوتیکول به کار می رود. عقب زن: عقب زن ناخن یا همان پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن و جدا سازی آن از سطح ناخن در هنگام مانیکور استفاده می شود. دستگاه ال ای دی ناخن: دستگاه های ال ای دی ناخن با استفاده از لامپ های ال ای دی برای خشک کردن ژل کاشت و لاک ژل استفاده می شوند. این ملزومات بسیار متنوع هستند؛ از یک سوهان ساده ناخن گرفته که شاید در کیف آرایش هر خانمی باشد تا ژل کاشت و لاک ناخن.

اگر مشتاق هستید با این لوازم آرایش ناخن و کارایی شان آشنا شوید مقاله امروز تانیرو را تا انتها دنبال کنید. اصولا پودرهای هلویی کاشت به دلیل تیره بودن نصبی که دارند مناسب برای کاور کردن ناخن های آسیب دیده می باشند، این پودر برای کاشت ناخن بیبی بومر نیز استفاده می گردد. مراقب باشید دسته دستگاه با سرسوهان به زمین برخورد نکند، ضربه وارده به قسمت های داخلی دسته آسیب جدی وارد می کند. 2- دستگاه لاک خشک کن: برای خشک کردن لاک ژل به کار می رود و بر پایه اشعه UV یا LED کار می کند. در دستگاه ای لاک خشک کن سان از هر دو نوع لامپ یووی و led استفاده شده است و فن اوری به روزی دارد. البته تاپ کات هایی در بازار وجود دارند که می توان از آن ها بر روی کاشت پودر، کاشت ژل، ژلیش ناخن و یا حتی لاک معمولی نیز استفاده کرد، مانند برند های مولتی ژل و ترونی.