ابزارهای کاشت ناخن : شناخت کامل مهمترین و ضروری ترین وسایل کاشت ناخن

پودرهای رنگی کاشت از جمله لوازم کاشت ناخن ضروری هستند که با توجه به نیاز، ناخن کار باید چند رنگ از آن ها را تهیه کند. یک ناخن کار باید ، یک سوهان ناخن برقی حرفه ای و با کیفیت برای خود تهیه کند و جز ضروری ات است . بدون شک اگر در جایگاه یک مشتری قرار بگیریم، ناخن کاری را انتخاب میکنیم که تمامی لوازم حرفه ای را در اختیار داشته باشد. همچنین برای افرادی که کاشت بیبی بومر را انتخاب می کنند، این پودر به کار میرود. به دلیل درآمد قابل قبولی که کاشت ناخن دارد، بسیاری از بانوان به سمت یادگیری این حرفه میروند؛ همچنین برخی از افراد نیز در پی ارتقا دانش خود در این زمینه هستند. اغلب ناخن کارهای حرفه ای لیکوئیدهای زود خشک را انتخاب می کنند. انتخاب سوهان مناسب ناخن به شما کمک میکند تا نتایج شگفت انگیز یک مانیکور خوب را ببینید . با سوهان ناخن میتوانید ناخن ها فرم داده و آماده طراحی بکنید .

این فرمرها به راحتی قابل ضدعفونی کردن نیستند و استفاده از آنها بهداشتی نیست، از طرفی بعد از چند بار استفاده فرم خود را از دست می دهند. ضد عفونی کننده خوب برای ضدعوفنی کردن و بهداشتی کردن لوازم و ابزار کاشت ناخن هنگام کار برای مشتری مهم است .تمیز کردن مناسب لوازم کاشت ناخن با مواد ضدعفونی کننده از ابتلای ناخن مشتری و شما به عفونت و باکتری جلوگیری میکند . لاین اوت محلولی است که ما بعد از زدن ضد قارچ و قبل از زدن پرایمر در ترمیم هایتان استفاده می کنیم. یک مجموعه لوازم مانیکور با کیفیت بالا برای هرکسی که ناخن کار میکند لازم است از جمله لوازم کوتیکول ، قیچی ناخن ، پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن ، نیپر برای گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) . نیپر جهت گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) در هنگام مانیکور استفاده می شود. یکی از فاکتورهایی که به زیبایی خانمها اضافه میکند، ناخنهای خوشفرم است. سوهان ها به صاف شدن ناخن و ایجاد بستر مناسب ناخن کمک میکند و باعث میشود که ناخن های شما صاف و هموار و براق به نظر برسند . سوهان ناخن باعث میشود که شما خیلی سریعتر کار خود را انجام دهید مخصوصا برای استفاده از ناخن مصنوعی، شما به سوهان برقی نیاز دارید تا سطح را برای یک کاشت حرفه ای اماده کنید در حالی که این عمل را شاید با سوهان دستی امکانپذیر نیست.

در واقع کاشت حرفه ای با این ابزارها امکان پذیر خواهد شد. در واقع این محصول به چسبیدن مواد کاشت به ناخن کمک میکند. برخلاف اکریلیک های سنتی ، اکستنشن های ژل سخت تا حدودی انعطاف پذیر هستند و حتی مهمتر از آن ، هیچ محدودیتی برای فرم دادن به ناخن وجود ندارد. دیر خشک شدن لیکوئید باعث ایجاد فرصت بیشتر برای فرم دهی ناخن شده و زود خشک شدن آن باعث بالا رفتن سرعت کار می شود. البته این نوع لیکوئید بسیار شکننده است و بوی تند و آزاردهنده ای دارند. برخی از ناخن کارهای غیرحرفه ای از لیکوئیدهای دندانپزشکی برای این کار استفاده می کنند؛ زیرا قیمت کمتری دارد. لازم به ذکر است برخی از پرایمرهای غیراسیدی نیز کیفیت بالایی دارند و مشکلی در چسبندگی مواد به وجود نمیآورند. در برخی دستگاه ها قابلیت LOW HEAT MOOD وجود دارد (معمولا این قابلیت روی دکمه ۹۹ ثانیه وجود دارد). معمولا قدرت دستگاه سوهان برقی که مستقیم به برق متصل میشود بیشتر است. هر یک از این روش ها به مواد مخصوصی نیاز دارند که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم.

از همین رو به دلیل رنگ طبیعی پودر کاشت سفید، این پودر برای کاشت بیبی بومر و کاشت فرنچ استفاده میشود. اغلب نوع کم رنگ این پودر برای مشتریانی که به رنگ طبیعی ناخن علاقه دارند استفاده می شود. در خرید لوازم کاشت ناخن باید موادی را برای کاشت تهیه کنید که مرغوب باشند و به دست مشتری آسیبی نرسانند. کاشت ناخن با انواع پودرهای رنگی و خنثی در بازار قابل تهیه است. در بازار انواع و اقسام لاک ها موجود است و همین طور در رنگهای مختلف که هر خانمی را جذب می کند را انجام دهید. سوهان ها در سایز های مختلف برای استفاده در قسمت های مختلف ناخن ساخته شده اند . همچنین شما با استفاده از سرسوهان های مته ای مختلف میتوانید به تمام نقاط ناخن و فضاهای تنگ و باریک دسترسی داشته باشید . با ابزارهای کثیف کار نکنید و به یاد داشته باشید که بعد از هر مشتری ، ناخن ها و ابزارهای ناخن خود را تمیز و ضد عفونی کنید.