آموزش تعمیرات موبایل; کلاس تعمیر موبایل تهران – ایران تعمیرات

دپارتمان آموزش سخت افزار کوک موبایل، یکی از پر درآمدترین شغلهای بازار موبایل را به کارآموزان مشتاق و آشنا با مفاهیم اولیه تعمیرات موبایل میآموزد تا از آنان کارشناسانی خبره بسازد. تعمیر برد گوشی یکی از کارهای تخصصی دیگر در تعمیر موبایل می باشد که بهتر است تعمیر آن را دست یک کارشناس خبره دهید. کاراموزی تعمیرات موبایل در آموزشگاه و کارگاه فعال تعمیرات موبایل در طی 80 تا 100 ساعت برگزار می شود. قابل ذکر است که تاکید میکنیم برای انجام تعمیرات تخصصی مانند این مورد، بایستی گوشی خود را به تیم تکنسین مربوطه در موبایل کمک ارائه کنید تا بدون وارد شدن آسیب فیزیک، تعمیر و تعویض ال سی دی انجام شود. این کار را میتوان در مراکز تعمیرات نرمافزاری موبایل انجام داد. لذا توصیه می کنیم برای انجام این کار، تنها به مراکز تعمیرات موبایل مورد اطمینان مراجعه نمایید. در ادامه برخی از این علایم را بر میشماریم: حالت اول: خاموشی بدون علت مشخص: گاهی اوقات گوشی بدون هیچ علت خاصی، بدون ضربه خوردن یا آب خوردگی، حین اجرای برنامههای موبایل خاموش میشود. در آموزش تعمیرات موبایل می توانید با این مشکل و نحوه رفع آن به طور کامل آشنا شوید.

دستگاه لوپ تعمیرات موبایل را هر تعمیرکار موبایلی باید در اختیار داشته باشد. تعمیرکاران این مجموعه دارای سالها تجربه بوده و دوره های لازم جهت تعمیرات دستگاه های هوشمند الکترونیک را سپری نموده اند. از طرفی همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، تعداد تعمیرکاران حرفهای که قادر به تعمیر تخصصی موبایل هستند هنوز به اندازه نیاز بازار نیست. افراد در چنین دورههایی با تمامی قوانین و ضوابطی که مربوط به تعمیرات موبایل میشود آشنا میشوند و امنیت تعمیرات، مراحل تعمیر موبایل و همینطور مراقبت از قطعات دمونتاژ را نیز بیشتر درک میکنند. اگر این به شما کمک نمیکند، میتوانید اطلاعات مهم را در Google Drive ، Dropbox یا فقط در رایانه ذخیره کنید. این در حالی است که اگر تاچ گوشی کار کند و روی صفحه نمایش نقاط غیر همرنگ با ال سی دی وجود نداشته باشد تنها با تعویض گلس ال سی دی، هزینهای حدود یک سوم قیمت تعویض ال سی دی و صرف زمانی در حدود یک ساعت میتوانید گوشی سالم خود را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، روی دو قدم تا تعمیر ال سی دی شکسته آیفون کلیک کنید.

در قدم اول و در اصلی ترین مورد درصد بالایی از مراکز تعمیر گوشی آیفون معمولا به قطعات اورجینال این موبایل ها دسترسی مستقیم نداشته و قطعات خود را از سایر مراکز تهیه می نمایند. همانطور که اشاره شد هنگام باز و بسته کردن موبایل و تعویض قطعات لازم است تا پیچ هایی باز شوند. به همین دلیل هنرآموزان در انتهای دوره قادر هستند برندهای مختلف گوشی، اعم از برندهای رایج و غیرمعروف تر را باز و بسته کرده و آن را بدون کاهش کیفیت تعمیر کنند. در این حالت، با قاطعیت میتوان گفت که گوشی مشکل خرابی هارد دارد.یکی دیگر از راههای تشخیص خرابی هارد گوشی، شناسایی گوشی خاموش با هارد خراب، هنگام اتصال به کامپیوتر است. دقت و تجربهی کارشناس سخت افزار، نقش بسیار اساسی در تشخیص خرابی و تعمیر هارد گوشی ایفا میکند. کوک موبایل با بهرهمندی از دانش تخصصی تعمیرات تخصصی موبایل، تعمیر و تعویض قطعات موبایل را به دقت هرچه تمامتر انجام میدهد. دقت کنید زومیت، وبسایتی عمومی است و افراد با سطوح دانش مختلف دیدگاههای خود را مطرح میکنند. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2.

لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3. ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست. قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در زومیت را مطالعه کرده و آنها را میپذیرم. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. در مجموع، تعمیر گوشی و قطعه میکروفون با عوضکردن این وسیله انجام میشود اما قطعات ریز الکترونیکی که در مسیر میکروفون قرار دارند نیز ممکن است باعث قطع بودن اتصال مدار باشند که بایستی بررسی و جایگزین شود. به گزارش ایسنا، بنابراعلام همگردی، اگر گوشی های موبایل خراب شوند، کل ابعاد زندگی فرد، از ارتباطات گرفته تا کار و تحصیل را تحت تاثیر قرار میدهند؛ به این ترتیب تعمیر موبایل برای ادامه بقا ضروری به نظر میرسد. اینکه کارشناس بداند هارد خراب گوشی با تعمیر درست میشود و نیازی به تعویض هارد نیست، سود بسیاری را عاید مشتری خواهد کرد.کارشناسان تعمیرات در کوک موبایل با بهرهگیری از دانش عمیق خود که رهاورد سالها تجربه در زمینه سخت افزار موبایل است، انواع برندهای گوشی را از نظر خرابی هارد بررسی و تعمیر میکند.کوک موبایل به عنوان اولین مرجع تخصصی تعمیرات آیفون در ایران، افتخار دارد که تعویض گلس شکسته آیفون را در کمتر از یک ساعت و با کمترین قیمت موجود در بازار موبایل انجام دهد و با بهرهمندی از دانش تخصصی سخت افزار، هر گوشی خاموشی را روشن و قابل استفاده کند.شاید بپرسید تعویض گلس شکسته موبایل چه خدمتی است؟