آموزش تعمیرات موبایل مطابق بازار کار🎓 [پشتیبانی نامحدود ] کاملا تخصصی

اگر مشکل به وجود آمده نرم افزاری باشد و تنظیمات آن بهم خورده باشد دیگر نیازی به بررسی ماژور دوربین نمی باشد. در ابتدا کارشناسان به طور رایگان مشکلات گوشی بررسی خواهد شد بعد از بررسی های لازمه به شما مشکل شرح داده خواهد شد و زمان و هزینه مربوطه برای شما اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که کل این پروسه در کمترین زمان ممکن طی میشود. بسیاری از افراد در حین خرید موبایل علاوه بر ظاهر کیفیت گوشی به دنبال دستگاهی هستند که زمان بیشتری روشن بماند و باتری قوی تری داشته باشد. این نوع مشکل بسیار ناخوشایند می باشد و ممکن است به هر دلیلی این اتفاق رخ دهد. گوشی های همراه نیز جزو وسایل الکترنیکی به شمار می آیند و برای داغ کردن این دسته از وسایل فرد به تعمیرگاه موبایل مراجعه خواهد کرد. ماموریت ما، ارایه خدمات تخصصی با کیفیت، پیرامون گوشی تلفن های همراه و گجت Gadget می باشد چون براین باوریم که در ایران به جز مراکز انحصاری هر یک از نام های تجاری معتبر این بازار، هیچ گونه مرکز تخصصی در سطح استانداردهای جهانی یا منطقه ای برای تعمیرات تخصصی این وسایل وجود ندارد.

بدون باتری در گوشی هیچ یک از قطعات کار نخواهند کرد. در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل کمک به مانند آنچه که در بازار آزاد تعمیر موبایل مرسوم است، تمام هزینه تعمیرات موبایل مشخص و از پیش تعیین شده است و کاربر هیچ هزینه اضافهای بابت تعمیر گوشی خود پرداخت نمیکند. اگز مشکلات نرم افزار شما بیشتر باشد می توانید به مراکز تعمیر موبایل مراجعه کنید و باتری گوشی خود را به کارشناسان آنجا تحویل دهید و مشکلات آن را حل کنید. این مشکل توسط کارشناسان مورد بررسی قرار خواهند گرفت. جای نگرانی در این مشکل وجود ندارد زیرا در مراکز معتبر کارشناسان توانایی بازگردانی تمام اطلاعات شما دارند. بخش دوم گارانتی قیمت بدین معنیست که هزینه دریافت شده از شما طبق تعرفه اتحادیه بوده و در مقایسه با سایر مراکز تعمیرات کمتر و یا یکسان است و در صورتی که مرکز دیگری قیمت پایین تری ارایه کند هزینه اضافه به شما باز گردانده می شود. خیلی از مراکز تعمیر گوشی سامسونگ این خدمات را با هزینه های بسیار گزافی در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله مشکلاتی که ممکن است شما را وادار به تعمیر موبایل کند می توان به قطعی صدا، رفع عیب سنسور دوربین، عکسبرداری مات، عدم آنتن دهی و خرابی CP اشاره کرد.

اگر شما به موقع به تعمیرگاه مراجعه نکنید برای این مشکل هزینه های چند برابر دامن شما را خواهد گرفت! تجربه ی چندین ساله ی تعمیرات 118 در زمینه ی تعمیرات موبایل، امر تعمیر موبایل در منزل یا محل کار را چندان عملی نمی داند و بیشتر ترفندی برای جذب مشتری می داند و عموما تعمیرکار پس از مراجعه به محل مشتری در نهایت با ابراز ناتوانی گوشی را برای تعمیر از محل خارج کرده و به تعمیرگاه می برد. هرگونه مشکل در برد می تواند موجب از کار افتادگی کل گوشی شما شود. از دلایل مختلفی که باتری تحلیل می رود و خراب خواهد شد عبارت اند از: استفاده از موبایل در هنگام شارژ، استفاده از شارژرهای نامناسب، طولانی شارژ کردن آن، زیاد بازی کردن با موبایل می باشد. همچنین پس از اخذ مدرک پایان دوره تعمیرات موبایل آموزشگاه فنی پویان، میتوانید از مشاوره و راهنمایی اساتید باتجربه و باسابقه این دوره برای ورود به بازار کار استفاده کنید. البته پیش از اینکه اقدام به تعویض هارد موبایل کنید اول باید از لحاظ نرم افزاری گوشی را مورد بررسی قرار داد. از دیگر مشکلات برای گوشی موبایل که شما را به تعمیرگاه می کشاند ضربه خوردن به بدنه گوشی و یا افتادن گوشی از ارتفاع می باشد.با این اتفاقات امکان آسیب به اجزای گوشی وجود دارد که شاید به تعمیرگاه مراجعه کنید.

اغلب کاربران در نگه داری و مراقبت از این قطعه مهم بسیار سهل انگاری می کنند و علائم خرابی آن را به قطعات دیگر در گوشی ربط خواهند داد.لازم به ذکر است حتی ایراد های کوچک و سطحی در سی پی یو نیز می تواند منجر به خاموشی دائمی گوشی شما شود. پس از عیب یابی است که باید در مورد تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر تصمیم بگیریم. تعمیر باتری ها در امروزه به وسیله نرم افزار ها انجام می شود اگر کارشناس نتواند باتری شما را تعمیر کند به سراغ تعویض باتری خواهد رفت. براحتی میتونید تشخیص بدین موبایلی که روشن نمیشه، هنگ میکنه یا گاهی تصویر نمیده مربوط به کدوم قسمت مدار است. 13. خطا در همگامسازی با گوگل: این مورد را میتوان از مشکلات پردردسر برای کاربران داخلی دانست که ممکن است با سرور گوگل Sync نشود. اسپیکر های گوشی همراه به دلایل مختلفی در معرض آسیب خواهند بود برای مثال ضربه های بیرونی، آسیب در سیم های داخلی موبایل می توانند عملکرد اسپیکر را کاهش دهند. تعویض هارد گوشی به مهارت بالایی از سوی تکنسین نیاز دارد و تمامی اجزا و قطعات داخل گوشی را تحت تاثیر خود قرار میدهد.